Glavni meni

Kacige

Započeo mikelandjelo, 19 Novembar, 2010, 02:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Kaciga se ne uzima polovna jer
a) ne zna se da li je imala nekih nezgoda, o¹teæenja
b) formira oblik prema glavi onog ko ga nosi, kad se jednom sabiju sunðeri, posle se lo¹ije i te¾e prilagoðava novom vlasniku

Da ne govorim ¹to kaciga ide na glavu. Nije to motor, niti jakna.

Opet, svako sebi bira.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

makinjo

Mora malo da se duze nosi da bih se formirala prema necijoj glavi a tada je vec iznosana i kao takvu ja je ne bih kupio :)

ЯЭВОЛУТИОН

ja hocu SIMPSON ...to mi fetis....ali sa postarinom izadje previse a pogotovu ako se ovi nasi lihvari namerace...ovaki

http://www.extremesupply.com/Merchant2/graphics/00000001/600x600/Simpson_Helmets/Simpson_Mercury_Helmets.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

krsta63

#484
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Februar, 2015, 22:30
ja hocu SIMPSON ...to mi fetis....ali sa postarinom izadje previse a pogotovu ako se ovi nasi lihvari namerace...ovaki


Imao sam osamdesetih ALIEN DRIVER. Dosao sam do nje povoljno, zbog velicine.
Upadljiva, jaka kaciga. Bacio sam drugu sa drugog sprata da se posluzi, normalno nije je uhvetio , pukla od trotoar. Mislio sam da su ostali samo digmici..a ono nekoliko ogrebotina.
ALI..posto je imala slabu finesu, nakon pola sata brze voznje imao bi vrat ko u bika. Nedo bog da pogledas sa strane, otkinu ti glavu na max brzini.
I naravno, kao sto i biva.. pozajmio sam poznaniku da dotera motor, ukrali mu je i toliko.
A

Probao sam ovu iz Luisa, nisam zadovoljan

Balsa Wrx

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Februar, 2015, 22:30
ja hocu SIMPSON ...to mi fetis....ali sa postarinom izadje previse a pogotovu ako se ovi nasi lihvari namerace...ovaki

http://www.extremesupply.com/Merchant2/graphics/00000001/600x600/Simpson_Helmets/Simpson_Mercury_Helmets.jpg






Moze ova revolucijo?  ;D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

UFF

Citat: Biker-Boy poslato 13 Februar, 2015, 22:40
imas u Louis-u kacige u tom fazonu marke "Bandit" , pa vidi cene dal ti pasu
https://www.louis.de/produktkategorie/motorradhelme-visiere/150?brand=560&gender=&size=&colour=&price=&page=1#article_list

[rofl]

revolucija je sav u fazonu, juri maloletnice pa kacigu kupuje iskljucivo zbog izgleda

[rofl]

clutch&brake

Citat: Gligoric poslato 13 Februar, 2015, 20:10
Jel ima neko iskusta sa AGV PISTA GP kacigom?


rossi sigurno  [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Gligoric

Citat: njanja poslato 14 Februar, 2015, 00:47
Citat: Gligoric poslato 13 Februar, 2015, 20:10
Jel ima neko iskusta sa AGV PISTA GP kacigom?


rossi sigurno  [rofl] [rofl]

Pitao bih njega,ali sam cuo da ¹upa* nosi neku kinesku kopiju :P

Ostoja

 [kralj]     Heheheeh, tamo negde osamdesetih godina Simpson je koshtao 800 - 1000 (tadashnjih) maraka.... A da i danas izgleda bolesno, izgleda...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Bori¹a

ima li ko iskustva sa suomy? tacnije modelom vandal?

perlx

Другар је већ дуго носи а носио бих је и сам да ми калуп одговара.
Упоређивањем са ЕХО750 дошли смо до тога да су више мање једнаке по свему, буци, удобности, квалитету, вентилацији, итд.

Bori¹a

nervira me ova shoei mnogo mi velika, izludeh... mozda uzmem novu agv k4 ili hjc fg17... nemam za shoei sad [doh]

cone

Ja uzeo AGV K3, i na prvi utisak se fino pokazala, nesto bi je bilo previse da odmah dam 800+$ za kacigu, mozda kasnije :)


Bori¹a

ja jos cekam sooojkuuu [rofl]
rekli su mi ko ceka taj doceka  [dobarpost]

nuadal85

Sta mislite da je bolji izbor? Exo750 Air ili  Caberg v2 407? Kao i kakva je nova AGV k5 Roadracer, dizajn je do 00!

Hohštapler

NI LUD Caberga! Imam ba¹ tu, mat crnu, eno mi je u gara¾i, nosio godinu dana, sad je uslu¾na - voza buraz pièke sa njom..
Duva, buèna, razgaæili se sunðeri posle pola sezone, orgomna ko lubenica.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dusankobgd

Nem pojma, ni jednu nisam ni dr¾ao u ruci a ni nosio, ali po tudjim reakcijama bih rekao da je Scorpion bolja marka od Caberg-a.

Joker

Nosio sam Caberg V2 407 HELLRACER, uzeo novu pre sedam, osam godina... Nikada vise... Ali nikada vise...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Hurricane

..a kakve su kvalitetom MDS? imao neko?