Glavni meni

Kacige

Započeo mikelandjelo, 19 Novembar, 2010, 02:58

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

K_A_W_A

Zadnjih 6-7 godina koristim samo Shoei. Provereno i dobro. Trenutno imam Shoei - Neotec. Extra sam zadovoljan sa kacigom. Ona je flip-up, ali je jakoo jako tiha. Imam otvoren Akrap i kaciga mnogo prigusuje zvuk. Vrhunski su je odradili. Jeste da je kostala 530e na nekom popustu (puna cena joj je bila 570e), ali vredi svaki evro.




Gligoric

Mene su savetovali da sledeci put kupim Arai,Agv,Schuberth ili valjda nolan.Navodno taj tip kacige bi meni odgovarao..Posto sad imam problema sa HJC-om :)

jocale

a ja sam prezadovoljan hjc-om... mnogo zavisi od oblika glave... :)
Samo polako i pun gas

Biker-Boy

prva redovna tj. sertifikovana kaciga koju sam imao je bila MTR model "Jalous" iz Louis-a , i s obzirom na cenu kostanja kaciga je bila sasvim ok, jedino mi smetalo sto se vizir vrlo brzo i lako izgrebao za 2 sezone koliko sam je nosio,
poucem tim iskustvom, resio sam da sledeca kaciga bude malo kvalitetnija (samim tim i skuplja) i uzeo sam HJC model "CS-14" , razlika je bila osetna, ali ne nesto preterano velika, najvise me pozitivno iznenadio vizir, koji odlicno trpi grebanje,
nakon te kacige uzeo sam polovnu ali izuzetno ocuvanu AGV "Flyer" , i mogu reci da je mnogo bolja od HJC, manja buka, ne duva, jedina zamerka je sto nema onu mrezicu ispod brade.
I feel the need..... the need for speed !!!

jevta

Ja imam HJC CS14 niskobud¾etna kaciga renomiranog proizvoðaèa koja nije ni¹ta bolja od ostalih u toj cenovnoj klasi.Ja sam zadovoljniji sa probiker kacigom nego sa njom jeino ¹to je puno lak¹i HJC

Radanovic



Ja imam ovu , FG-15 , prezadovoljan

clutch&brake

Citat: Biker-Boy poslato 08 Maj, 2014, 13:13
prva redovna tj. sertifikovana kaciga koju sam imao je bila MTR model "Jalous" iz Louis-a , i s obzirom na cenu kostanja kaciga je bila sasvim ok, jedino mi smetalo sto se vizir vrlo brzo i lako izgrebao za 2 sezone koliko sam je nosio,
poucem tim iskustvom, resio sam da sledeca kaciga bude malo kvalitetnija (samim tim i skuplja) i uzeo sam HJC model "CS-14" , razlika je bila osetna, ali ne nesto preterano velika, najvise me pozitivno iznenadio vizir, koji odlicno trpi grebanje,
nakon te kacige uzeo sam polovnu ali izuzetno ocuvanu AGV "Flyer" , i mogu reci da je mnogo bolja od HJC, manja buka, ne duva, jedina zamerka je sto nema onu mrezicu ispod brade.

mislim da ja imam jednu mrezicu za agv viska... ako ti treba da ti je poklonim ;)
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

BOKYBOY

...meni je oblik LS2 do jaja...prezadovoljan...jos uzeo i taman vizir...samo i njoj mrezica fali,nista vise...

Gligoric

Moja je HJC RPHA-10.. Ali izgleda da je problem u mom obliku glave..

Biker-Boy

Citat: njanja poslato 08 Maj, 2014, 14:54
Citat: Biker-Boy poslato 08 Maj, 2014, 13:13
prva redovna tj. sertifikovana kaciga koju sam imao je bila MTR model "Jalous" iz Louis-a , i s obzirom na cenu kostanja kaciga je bila sasvim ok, jedino mi smetalo sto se vizir vrlo brzo i lako izgrebao za 2 sezone koliko sam je nosio,
poucem tim iskustvom, resio sam da sledeca kaciga bude malo kvalitetnija (samim tim i skuplja) i uzeo sam HJC model "CS-14" , razlika je bila osetna, ali ne nesto preterano velika, najvise me pozitivno iznenadio vizir, koji odlicno trpi grebanje,
nakon te kacige uzeo sam polovnu ali izuzetno ocuvanu AGV "Flyer" , i mogu reci da je mnogo bolja od HJC, manja buka, ne duva, jedina zamerka je sto nema onu mrezicu ispod brade.

mislim da ja imam jednu mrezicu za agv viska... ako ti treba da ti je poklonim ;)
Hvala na gestu  [thumb_up]  ali snasao sam se, upravo od one stare MTR mi je ostala ta mrezica posto mi je neretko ispadala iz kacige jer sam je kacio svojom ogromnom njuskom prilikom navlacenja  ;D  (pa kad sam prodao MTR zaboravio sam da je stavim)  pa sam onda tu mrezicu stavio na HJC a od HJC sam stavio na AGV, i sad je super :)
I feel the need..... the need for speed !!!

makinjo

Citat: BOKYBOY poslato 08 Maj, 2014, 15:01
...meni je oblik LS2 do jaja...prezadovoljan...jos uzeo i taman vizir...samo i njoj mrezica fali,nista vise...
I ja prezadovoljan sa ls2. Iznenadio se koliko je lagana.  Dobio i crni vizir . Takodje fali mrezica . Ulecu mi neke bubestije ali generalno ekstra kaciga za te pare.


[

jocale

Citat: Gligoric poslato 08 Maj, 2014, 15:39
Moja je HJC RPHA-10.. Ali izgleda da je problem u mom obliku glave..

I moja je rhpa 10...  [neampojma]
Samo polako i pun gas

Gligoric

Citat: jocale poslato 08 Maj, 2014, 19:42
Citat: Gligoric poslato 08 Maj, 2014, 15:39
Moja je HJC RPHA-10.. Ali izgleda da je problem u mom obliku glave..

I moja je rhpa 10...  [neampojma]
Ajde onda da se menjamo za glavu :) hahahahhaha :)

jocale

Citat: Gligoric poslato 09 Maj, 2014, 00:25
Citat: jocale poslato 08 Maj, 2014, 19:42
Citat: Gligoric poslato 08 Maj, 2014, 15:39
Moja je HJC RPHA-10.. Ali izgleda da je problem u mom obliku glave..

I moja je rhpa 10...  [neampojma]
Ajde onda da se menjamo za glavu :) hahahahhaha :)

Kolko mi doplatis?  Hahahahahah
Samo polako i pun gas


Gligoric

Zavisi da li si lep :) hahahhahaha

jocale

Majka mi kaze da sam najlepsi hahahha
Samo polako i pun gas

jocale

A majka ne laze :D majka je svetinja
Samo polako i pun gas


Veske

Posle gp tech-a stigla i corsa,sa gp sam bio prezadovoljan..Corsa ima odlicnu ventilaciju,extra udobna,neverovatno tiha... Po meni je agv broj 1 u toj klasi kaciga!







Ova druga je zenina k3sv,kaze da je tiha i bas udobna..