Glavni meni

Husqvarna SM610ie

Započeo Stevan, 16 Oktobar, 2010, 09:42

0 članova i 27 gostiju pregledaju ovu temu.

Stevan

Husqvarna SM610ie, 2007 godiste, prva registracija 12.09.2009. godine. Prvi vlasnik. Motorom sam jako zadovoljan. Ima 53ks i oko 150kg, vozi se kao igracka. Malo je brzi od Uffovog KTM-a ;D. Maksimalna brzina je 182km/h. Za sad imam oko 11 000km. Od kvarova mi se desilo samo to da mi je pukla sajla kvacila i menjao sam akumulator. Lose na ovom motoru je to da dugmici izgledaju malo jeftino. Motor nije udoban. Trese se i ponasa kao pravi hard supermoto, ali nije ni problem putovati. Isao sam po 170km u jednom smeru. Ima jak odziv na gas i lep zvuk. Odlican za divljanje.

Stevan


Dragan_kineziolog

 :o
Stevane, alal ti cufta, dobar motor!!!
Tezak je zivot nas nindzi

Stevan


UFF

svidja mi se kako izgleda i kako ide

ne svidja mi se zavrsna obrada instrument table,rucica i komandi te jeftin izgled istih i osecaj u rukama

malo manje snage i malo losije kocnice i ogibljenje od ktm-a 690sm ali daleko od loseg

sve preporuke za motor

Stevan

Ja ne mogu da verujem da si ti ovo napisao. :D Pa hvala, brate :D

UFF

zaboravih da dodam da je vise kvarna nego hus  ;D

Stevan

Citat: UFF poslato 17 Oktobar, 2010, 18:19
zaboravih da dodam da je vise kvarna nego hus  ;D

E, ovo si ti :D

zodiac

Prijatelj je zao drug

Stevan

Haha :D Nisam video ovaj post :D
Moj Husky se ne boji ni jednog KTM-a...

zodiac

Ma to je bre ista filozofija. Masina za akanje. Ne bih pravio pitanje izmedju Huskvarne i KTM-a, sta god da je, posluzice svrsi.
Prijatelj je zao drug

rboban

Presao oko 40.000 km, bez problema ili kvara, samo jedan accu i sajla kvacila.... Bio u trebinju, KM, Umagu...... i ko jos zna gde!!!!
Odlican, upravljiv i izdrzljiv... Meni je NAJvozniji bio sa CONTIFORCE SM gumama.... [hello]
Ride It Like You Stole It

Gile

sad bas ovih dana bi trebalo da prodam WR pa ako moze malo vise detalja oko ovog motora , uzeo bih nesto ovako  ... jedini problem sto mi treba i za asfalt i za offroad a to me malo brine zbog gabarita ...

djbuca

sve najbolje o Husky-u :)

a izgleda da svi mi koji ga vozimo  imamo problema samo sajlom za kvacilo :(

ali neka samo na tome ostane... :D

jocale

Ljudi iskustva vezana za ovaj motor? Mislim se da predjem na supermoto pa me interesuje na sta da obratim paznju, je l' moze da se vozi enduro s njim, ofroad, ili je je vise ulicni divljak :) kakvo je odrzavanje i tako to :) msm da nije mnogo pitanja za iskusne bajkere :)
Samo polako i pun gas

Taraba

Aj da osvezimo malo ovu temu.

Ima li ko iskustva sa delovima za ove rage?
Ovo je cini mi se iz perioda kad su vlasnici marke bili Cagiva/Mv Agusta (2006 - 2008)
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Mhm, kle ti nije valjao... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Taraba poslato 03 Decembar, 2018, 15:42
Aj da osvezimo malo ovu temu.

Ima li ko iskustva sa delovima za ove rage?
Ovo je cini mi se iz perioda kad su vlasnici marke bili Cagiva/Mv Agusta (2006 - 2008)
prva generacija 2006 problematican mikuni ecu...nakon toga manje problematican keihin.....pantokratoru je dvaputa jeo klip dok nije hilznu celicnu stavio....malo voznje mnogo servisa...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Èek, a pre èeliène je imao kakvu hilznu... ? :o Mislim, ¹ta je to tvrðe od èelika da se koristi u hilznama...?

El Jefe

Керамика госн Лазич нпр.
Друштво за заштиту од животиња