Glavni meni

Jurio sam 270 km/h! A sta se desava u motoru?

Započeo chengelle, 26 Decembar, 2011, 23:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

..boli njega paja, njemu motor kriv, to ni tomahavk ne mo¾e da predvidi kuda ide...

Kostić

ope ja lupam, pa proèitaj va¹e komentare gore, kako se vozi motor i ko zna da vozi. hah, ajde bre, obarate ovu na izletanje u saobraæaj a onu u d¾unglu. mislim, znaèi ...tri taèke


ni nasa :)

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

opa, mora da si namako neke pare od plate èim zove¹ u kafanu ;D

Andreja

Malo po malo, da sredim ovu moju tarabu i da se userem od vo¾nje ove sezone :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić


juga

Citat: UFF poslato 06 Januar, 2015, 13:29
[rofl] jako kosta ne lupaj gluposti bre gledao u ogledalo pozadi pa nemam ja oci na ledjima i zabole me kurac bas sta se desava pozadi, nisam stajao na semaforu kao ti pa cuo skripu guma iza mene kako neko ne moze da ukoci vec sam se pomerio u stranu da skrenem a on je imao dovoljno mesta da prodje (u ogledalo cak i da sam gledaop kurac bi video jer sam stajao pod uglom)  valjda mu pesak izasao pa on cimno njega da izbegne i ocesao mene uostalom ti si cudo ne vidjeno dok vozis gledas i napred i nazad i sa svih strana... jel gledas i gore pa ako vidis da neki avion pada ti po gasu da ga izbegnes da se ne srusi na tebe jel?
Daj UFFe, ne preteruj, Kosta je jako obazriv [rofl], pre sat vremena sam ga video kod crkve u Rakovici ( Mi¹ka Kranjca), kako vozi SRADa naravno , nije klizavo mnogo, a vizir na kacigi bi mu se stalno maglio, pa zato i nije nosio istu, dodu¹e, navukao je rolku preko nosa!!!

lord_oblivion

Citat: kosta66 poslato 06 Januar, 2015, 19:58
¹tekaj pare, jebala te kafana

©ibicari po kafanama, to ti je k'o motor koji ne da ne tro¹i benzin nego ga èak i pravi  [flashing] [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Citat: juga poslato 06 Januar, 2015, 20:06
Citat: UFF poslato 06 Januar, 2015, 13:29
[rofl] jako kosta ne lupaj gluposti bre gledao u ogledalo pozadi pa nemam ja oci na ledjima i zabole me kurac bas sta se desava pozadi, nisam stajao na semaforu kao ti pa cuo skripu guma iza mene kako neko ne moze da ukoci vec sam se pomerio u stranu da skrenem a on je imao dovoljno mesta da prodje (u ogledalo cak i da sam gledaop kurac bi video jer sam stajao pod uglom)  valjda mu pesak izasao pa on cimno njega da izbegne i ocesao mene uostalom ti si cudo ne vidjeno dok vozis gledas i napred i nazad i sa svih strana... jel gledas i gore pa ako vidis da neki avion pada ti po gasu da ga izbegnes da se ne srusi na tebe jel?
Daj UFFe, ne preteruj, Kosta je jako obazriv [rofl], pre sat vremena sam ga video kod crkve u Rakovici ( Mi¹ka Kranjca), kako vozi SRADa naravno , nije klizavo mnogo, a vizir na kacigi bi mu se stalno maglio, pa zato i nije nosio istu, dodu¹e, navukao je rolku preko nosa!!!


Èuh ne¹to èetvorocilindrièno danas oko 16.30 (od 16h taman poèinje da ledi asvalt) kod mene u kraju, pentrao se uz Ljuba Vuèkoviæa  [joint]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

Citat: kosta66 poslato 06 Januar, 2015, 19:58
¹tekaj pare, jebala te kafana

©ega ba, vrlo sam umeren sa kafanom, piæe-dva i to je to (ozbiljno), ¹tekam svaki dinar za sezonu, ako ne napravim bar 10kkm ove godine, prodajem motor i ¹ukurac... :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

oæe¹ kuras sa 10 km do grèke. nije ti grèka preko puta autopouta :) piæe po piæe, 10 po 10 kma, pa ti vidi.

nije rolka nego neka krpa, to zbog sinusa, ja sam èovek u godinama, neæu valjda da se preladim pa da budem kikiljav mesec dana zbog ladneg betona. :)

juga

Taman posla da se preladi¹, kako æe¹ posle da se voza¹?

Kostić

#92
ja¹ta. ako nisam umro u mladosti od vozikanja po zimi, neæu ni sad. a i da umrem, boli me kurac, ja sam isterao svoje odavno. jedino bi mi bilo ¾ao ladne jagnjetine koje se nikad nisam zasitio, za sve ostalo, tja.


Citat: lord_oblivion poslato 06 Januar, 2015, 20:44
Citat: kosta66 poslato 06 Januar, 2015, 19:58
¹tekaj pare, jebala te kafana

©ibicari po kafanama, to ti je k'o motor koji ne da ne tro¹i benzin nego ga èak i pravi  [flashing] [rofl]

nemaju svi pare da se trse po kafane i po asfaltu. bolje pivo ispred drakstora i kilometar vi¹e, nego lizanje sokiæa u strainja bana i kilometar manje.

iskoristio sam dugme izmeni. da ne bude opet kukanje  ;D :P

Andreja

Citat: kosta66 poslato 07 Januar, 2015, 07:15
oæe¹ kuras sa 10 km do grèke. nije ti grèka preko puta autopouta :) piæe po piæe, 10 po 10 kma, pa ti vidi.

nije rolka nego neka krpa, to zbog sinusa, ja sam èovek u godinama, neæu valjda da se preladim pa da budem kikiljav mesec dana zbog ladneg betona. :)

Ono K ispred KM stoji za kilo, ¹to znaèi 'iljadu :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

ja sam nepismen, mani mora¹ da nacrta¹ tri nule ispred da ukapiram, jebo te k ispred deset :)