Glavni meni

Jurio sam 270 km/h! A sta se desava u motoru?

Započeo chengelle, 26 Decembar, 2011, 23:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

K_A_W_A

@Chengelle    Druze, sta te briga dali je negde, nekada to bilo. Ja to hocu da imam ovde u "mojoj" kuci gde sam svaki dan i hvala ti na tom tekstu. Od mene +  [cheers]

chengelle

Jeste,ali ima onih koji nisu na drugim forumima i koji sada ovo prvi put citaju!!!! A ocigledno je da nicemu ne moze da steti, a posto ne steti ,znaci da kristi!!! [hello]
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

Panta Zemunac

Meni su mokre æega od uzbuðenja a Vama?

Mislim, ¹ta reæi...samo nastavi!!!

chengelle

#23
Citat: K_A_W_A poslato 27 Decembar, 2011, 20:19
@Chengelle    Druze, sta te briga dali je negde, nekada to bilo. Ja to hocu da imam ovde u "mojoj" kuci gde sam svaki dan i hvala ti na tom tekstu. Od mene +  [cheers]
Hvala kolega!!!


Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

rboban

Samo sam probao da li mi opcija EDIT ili ti ga IZMENI radi kako treba.....

Nemam nista protiv KVALITETNIH tekstova, vredi ih skupiti na jednom mestu sigurno.... POZZ
Ride It Like You Stole It

aca-pn

Citat: chengelle poslato 27 Decembar, 2011, 19:21
Ma kako god,ja sam se potrudio to da otkucam. Nekom ce se svideti nekom ne,i to je normalno. Ali ne vidim razlog zasto bi neko to ponovo prekucavao i pravio se pametan,kako to moze bolje da se objasni,niko ovde nije budala i ne treba nikom prevodilac!!!!!! Lepo pise na srpskom a ne na spanskom!!!!
Evo ja cu da ti objasnim - tvoj tekst je izuzetno tesko citati jer izgleda nisi cuo za paragraf, novi red itd. Pogledaj svoj prvi post, pa pogledaj post ovog sto se "pravio pametan" i kazi realno koji je pregledniji i laksi za citanje.

E da, siguran sam da kolega nije ponovo prekucavao tvoj tekst, nego ga je iskopirao i formatirao da lici na nesto, za to su mu je bilo potrebno 10tak sekundi. A ti umesto sto napadas coveka, bolje ga pitaj kako je to uradio, da naucis nesto korisno....

Aj u zdravlje  ;)

Panta Zemunac

Chengele-Mengele...ne'mo se ljuti¹ zbog ovakvih komentera...jbg. takav je forum!!!

Eve ti ovog jUFFa, vozi APN 4 veæ 2 meseca i misli da sve zna a NE ZNA!! Moje mi¹ljenje je, da je ON ba¹ zbog toga otvorio ovaj forum sa manijacima, ne bi li mi ne¹to, u svojim poznim godinama (evo, ja sam dve godine mlaði od mamuta) nauèili...



©ala Delijo, nastavi, ima i onih koji nisu do sada videli ovaj tekst! U zdravlje!!

UFF

Prodao sam apn i kupio nadrkanu full corss 2t masinu da ucim da tockiram i penjem se na brda sa brangom
I kako ne znam nista? znam da kenjam po forumu :D

chengelle

Ma ne ljutim se ja,nego tako sam to otkucao i tako nek ostane!!!  Imislim da nema potrebe da se to komentarise vise,vec ono sto pise u tekstu!
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Major

Citat: SSZGO poslato 27 Decembar, 2011, 21:15
dzaba ludom objasnjavati...



Upravo! Mislim on je otkucao tako i tako neka ostane i gotovo! Mislim znas.. ovo ono :D

djavo

Rodjace, tvoj tekst je zanimljiv ali se tesko cita, mnogo je sabijen, kada ga razredis lakse se cita..
Udari nekad novi red i pisi dalje.

AndreyRR

Sve to sto si napisao odnosi se na brzinu
od 270km,pa ko vozi konstantno tom brzinom.
lepo od tebe so si se potrudio da prekucas  [cheers]

Vule

jedno pitanje...u toku vo¾nje, kako ¾adnji toèak preðe 4,5 km vi¹e od prednjeg,kad su oba toèka 17" ? da nisam ja ne¹to pobrkao?  [neampojma]
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

sasafilipovic


sasafilipovic

Dosta je veliko optereæenje na lanac, 450kg, koliko je to u kN? Kvalitetni lanci imaju silu kidanja oko 40kN a moj FKK 22kN, pa ako neko zna da preraèuna...

BANE BROTHERHOOD

Citat: UFF poslato 27 Decembar, 2011, 20:44
Prodao sam apn i kupio nadrkanu full corss 2t masinu da ucim da tockiram i penjem se na brda sa brangom
I kako ne znam nista? znam da kenjam po forumu :D
evo plusa od mene brate mareeeee... [yahoo] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

despic

Od sad svako ko pocinje da pise nesto ili, u uff-ovom slucaju, da kenja, mora pre svakog pasusa da uvuce dva prsta...
Primer...

                           Od sad svako ko pocinje da pise nesto ili, u uff-ovom slucaju, da kenja, mora pre svakog pasusa da uvuce dva prsta...
Od sad svako ko pocinje da pise nesto, ili u uff-ovom slucaju da kenja, mora pre svakog pasusa da uvuce dva prsta...Od sad svako ko pocinje da pise nesto, ili u uff-ovom slucaju da kenja, mora pre svakog pasusa da uvuce dva prsta...
                           Od sad svako ko pocinje da pise nesto, ili u uff-ovom slucaju da kenja, mora pre svakog pasusa da uvuce dva prsta...Od sad svako ko pocinje da pise nesto, ili u uff-ovom slucaju da kenja, mora pre svakog pasusa da uvuce dva prsta...Od sad svako ko pocinje da pise nesto, ili u uff-ovom slucaju da kenja, mora pre svakog pasusa da uvuce dva prsta...



klasican divljak

Bori¹a

Citat: sasafilipovic poslato 29 Decembar, 2011, 09:40
Dosta je veliko optereæenje na lanac, 450kg, koliko je to u kN? Kvalitetni lanci imaju silu kidanja oko 40kN a moj FKK 22kN, pa ako neko zna da preraèuna...

Pazi mene su ucili u skoli da je 10kg = 1N
I da prosecan covek vrsi pritisak na zemlju oko 800N
A posto ja imam zakljucenog keca iz fizike nije mi verovati

SSZGO

#39
gravitaciona konstanta * masa  = tezina

za zemlju  gravitaciona konstanta je 9.81, masa je 450 kg, sto znaci da je

4414 njutna ili 4.4 kilo njutna
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor