Glavni meni

Blow joberi na forumu

Započeo pit, 26 Decembar, 2011, 20:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: YOman poslato 26 Decembar, 2011, 23:46
Cekaj...ako sam dobro razumeo "Blow joberi" su oni koji su bili na BJBu, zalagali se itd. pa ga posle "poduvali"?

Jel sam dobro shvatio?  ;D

                 Nisam mislio da nikog posebno etiketiram kao blow jobera ali kad si se vec sam prijavio.......da to su oni koji se uglavnom ne slazu sa mnom u opstim pitanjima.....ne mislim na afriku i bmw.

YOman

Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

SrpskiDzedaj011

Маните се људи....
I have to return some video tapes....

goranvojska


konjarnik

Pit, kada si otvorio ovu temu izneo si vrlo teske optuzbe na racun nekih clanova foruma. Ne vidim ni jedan razlog a da ne napises o kome se konkretno radi. Tako si to sve napisao da kad citam nista mi nije jasno,kao da slusam nase politicare. Mislim da treba konkretno da kazes o kome se radi pa da ti isti mogu da kazu nesto na tu temu. Mozda gresim ali po meni ova tema u suprotnom nece imati nikakvog smisla.

pit

Citat: konjarnik poslato 27 Decembar, 2011, 00:10
Pit, kada si otvorio ovu temu izneo si vrlo teske optuzbe na racun nekih clanova foruma. Ne vidim ni jedan razlog a da ne napises o kome se konkreto radi. Tako si to sve napisao da kad citam nista mi nije jasno,kao da slusam nase politicare. Mislim da treba konkretno da kazes o kome se radi pa da ti isti mogu da kazu nesto na tu temu. Mozda gresim ali po meni ova tema u suprotnom nece imati nikakvog smisla.

                      Da si aktivniji na forumu shvatio bi o cemu pricam....prica je mnogo dugacka i komleksna i trebalo bi mi 5 strana da je ispricam ....ovako ko shvati   shvatio je .......i ne vidim da su to ''vrlo teske optuzbe''...jednostavno radi se o ljudima koji smaraju i zagadjuju ovaj forum nastojanjima da ga privedu svojoj zamislli a koja je direktno suprotna nacelima ovog foruma......na srecu pa sam ja tu da ih isfiltriram bolje od bilo koga.


gmum44

 [watching]
zima zima epa sta je ako je zima ...maniacenje....nego di je zmaj???
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

zmiya

O èemu se ovde radi?Za¹to bi smaraèe morao da stavljem u kategorije,svi su mu isti..Ko kenja preterano,lupi¹ minus,argumentovano mu objasni¹ da nije u pravu,ide¹ dalje..Na ignore ne stavljam nikoga jer to znaèi da sam samo zamaskirao problem..Ko je taj BJB da moram jo¹ o njemu da lupam glavu..

Nadalina

Ma, ne, pita uopste ne zanima taj bjb... To sto ga u svakoj drugoj recenici spominje, on to tek onaaaako.... Pite, ako vec mrzis taj bjb - lepo ga ignorisi i aj cao.
Nekom ti da 'otvaras oci' i da objasnjavas nesto - nema smisla... Iz dva razloga - prvo, da l` ce te taj saslusati je pitanje a drugo i da te saslusa pitanje je da l` ces biti dovoljno uverljiv.

Ko sta zagovara i koje ideje brani - njegova je stvar i ja to postujem. Da li neko voli da vozi 50 km/h ili 150 a ne sme to javno da kaze - opet njegova stvar. Da li neko zeli da ljudima nametne svoje misljenje - njegova stvar. Ako uspe - svaka mu cast! Ostali su ovce i treba ih sisati!

Ali, neko da kaze da neko drugi zagadjuje forum svojim prisustvom, ma kakav god da je taj neko - e, to mi je zaista hitic....

Pite, ne poznajem te licno, i iskreno, u ovom trenutku i posle svih hitova koje si napisao za ovih par dana - i drago mi je....

A ti ako mislis da si ti bolji od toga i da vredis kao covek i da se od tebe moze stosta nauciti - ubedi me u suprotno. [cheers]

Dzukela u podznaku

pit

Citat: Nadalina poslato 27 Decembar, 2011, 00:44
Ma, ne, pita uopste ne zanima taj bjb... To sto ga u svakoj drugoj recenici spominje, on to tek onaaaako.... Pite, ako vec mrzis taj bjb - lepo ga ignorisi i aj cao.
Nekom ti da 'otvaras oci' i da objasnjavas nesto - nema smisla... Iz dva razloga - prvo, da l` ce te taj saslusati je pitanje a drugo i da te saslusa pitanje je da l` ces biti dovoljno uverljiv.

Ko sta zagovara i koje ideje brani - njegova je stvar i ja to postujem. Da li neko voli da vozi 50 km/h ili 150 a ne sme to javno da kaze - opet njegova stvar. Da li neko zeli da ljudima nametne svoje misljenje - njegova stvar. Ako uspe - svaka mu cast! Ostali su ovce i treba ih sisati!

Ali, neko da kaze da neko drugi zagadjuje forum svojim prisustvom, ma kakav god da je taj neko - e, to mi je zaista hitic....

Pite, ne poznajem te licno, i iskreno, u ovom trenutku i posle svih hitova koje si napisao za ovih par dana - i drago mi je....

A ti ako mislis da si ti bolji od toga i da vredis kao covek i da se od tebe moze stosta nauciti - ubedi me u suprotno. [cheers]




               Nadalina duso iskreno.....zabole me ona stvar sta ti mislis ....a sto se upoznavanja nemoj sebi da laskas nisi kallibar ribe cije bih ja poznanstvo zeleo.
              P.S.Znam da ti je sad zao sto nismo na bjb jer bi me kao funkcioner vrlo  rado banovala trajno al jbg sta ces.
               P.S.S .Izgleda da je koncetracija blow jobera ovde stvarno mnogo velika.....huuu


monsterbnt

I onda je mrmot zamotao cokoladu.......

Smrt SVIMA!!!!

Nadalina

pite, duso, isuvise si mator da bi meni bio zanimljiv. [hello]
Iskreno.

Taj tvoj recnik i ponasanje mozes da koristis sa svojom zenom.

A, da bih te banovala - ne bih...

Zanimljiv si mi totalno - kao nesto sto mislli da je covek.
Dzukela u podznaku

pit



Citat: Nadalina poslato 27 Decembar, 2011, 00:53
pite, duso, isuvise si mator da bi meni bio zanimljiv. [hello]
Iskreno.

Taj tvoj recnik i ponasanje mozes da koristis sa svojom zenom.

A, da bih te banovala - ne bih...

Zanimljiv si mi totalno - kao nesto sto mislli da je covek.

             Mozda sam mator li imam dobar ukus a ti si sve samo ne dobra riba .....a i dosadna si bre ....

monsterbnt

Papci ponovo jasu.............
Koga bre zabole vise kurac za blowjobbikers. Jer vas zanima taj forum - MARH TAMO. Jer vas smaraju jer ste normalni i mislite svojomo glavom - DOBRODOSLI VAMO!!!
Smrt SVIMA!!!!

Nadalina

Okaci slobodno fotku neke od svojih riba - pa da vidimo taj dobar ukus. [hello]

A, dosadna - ti nekome da kazes da je dosadan?! :D

Jao, divan si... Od tebe je to cak i kompliment!
Dzukela u podznaku

vitez_koja

Citat: pit poslato 27 Decembar, 2011, 00:49
               Nadalina duso iskreno.....zabole me ona stvar sta ti mislis ....a sto se upoznavanja nemoj sebi da laskas nisi kallibar ribe cije bih ja poznanstvo zeleo.
              P.S.Znam da ti je sad zao sto nismo na bjb jer bi me kao funkcioner vrlo  rado banovala trajno al jbg sta ces.
              P.S.S .Izgleda da je koncetracija blow jobera ovde stvarno mnogo velika.....huuu


Понекад ми занимљиво да читам шта пишеш, али сад баш кењаш.

Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

jerej

Vidim ja da cu uskoro biti potreban...  [pop] [pop] [pop] [pop] [pop]
Samo ovako nastavite ceda moja, usluge necu naplacivati...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Popsy

vrhunska zanimacija  [watching]  [watching]  [watching]
Never underestimate the power of the dark side ... === ***