Glavni meni

Staz na motoru kao jedino merilo znanja i iskustva vozaca?

Započeo UFF, 26 Decembar, 2011, 03:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Citat: Laziæ poslato 11 April, 2018, 23:59
Za 20 godina sigurno nisi pre¹ao manje od 150.000... Padanja na offu nisu ista kao na asfaltu... Mnogo su èe¹æa a mogu da budu trava/blato, ni¹ta nam nije, ili bolnica i gips i majstori...
Bilo je i jednih i drugih i trecih. Ima i posledica ali se zivi s tim.

Lazic

Dan danas mi odjekuju Farbaèeve reèi, da bi napredovao mora¹ uvek da vozi¹ na ivici pada... Po¹tovao sam to dok nisam skapirao da ivica dosta zavisi od stanja guma... :o ;D

UFF

evo ja otvorih ovu temu pre 7 godina i stvarno ne znam koliko km na motorima ali malo nije

i jedina razlika je sto sad imam vise kredibiliteta da nekom serem nesto oko voznje jer sam "stara kajla"  [rofl] [facepalm]

a to ne mora da znaci da sam bolji vozac, iskusniji da, ali bolji ne

pre sam vise rizikovao, sad sto sam stariji sve manje, ne zato sto sam stekao vise iskustva vec sto sam veca picka postao i plasim se da se ne polupam ko ista

a i te granice sam sve vec testirao na raznim motorima i uslovima pa stvarno nema realne potrebe da ih testiram opet :D


zakljucak:

iskustvo znaci, predjena kilometraza znaci


ali NE AKO SI VOZIO KO PICKA

onda se nista ne racuna i kurac si moj iskusio i naucio (a ni to nisi ako si musko  [rofl])

eto sad serite slobodno ali ja sam napisao kako jeste

Lazic

Pazi, u pravu si, imam drugaricu koja je bez èukanja pre¹la 500.000km, ne da veze nema sa vo¾njom, nego ni u ludilu ne bih opet ikad seo sa njom u kola da ona vozi, pakao, jezivo, dolazilo mi je da je u vo¾nji nokautom izbacim iz kola...

mali_zmaj

Nisi ti upoznao ¾ensko koje autoputem dere ©kodu Fabiu u treæoj i odbija da da volan nekome drugome,zato ¹to je ona ¹efica,sreæom nisam tad bio u autu ali sam upoznao dotiènu!! Kolega koji je bio sa njom,je do¾ivio blackout koliko je popizdio.. cutiram: "a kad je jo¹ zaja¹ila ostrvo  pred naplatnim kuæicama"..      èovjek i dan danas ima posljedice od te vo¾nje!!   [samoubistvo]    [rofl]
jin-jang

El Jefe

Ниси се ти Змају возио путевима око Руме и Инђије да видиш шта је хорор.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 12 April, 2018, 10:54
Nisi ti upoznao ¾ensko koje autoputem dere ©kodu Fabiu u treæoj i odbija da da volan nekome drugome,zato ¹to je ona ¹efica,sreæom nisam tad bio u autu ali sam upoznao dotiènu!! Kolega koji je bio sa njom,je do¾ivio blackout koliko je popizdio.. cutiram: "a kad je jo¹ zaja¹ila ostrvo  pred naplatnim kuæicama"..      èovjek i dan danas ima posljedice od te vo¾nje!!   [samoubistvo]    [rofl]
To je bar bahato neznanje, ova je pa¾ljiva, menja sve brzine, ne muèi kola osim kad po snegu vozi 20kmh, nikad èukanje... Potpuni antitalenat za vo¾nju koji ima ogromnu kilometra¾u, ali svaki put kad sedne u kola, kao da je prrrviiii...

Glava Dole

Sta te tu cudi... keva 10god ulazila na istu kapiju i onda na istoj odrala i ulubila celu stranu... na pitanje sto nije odma ukocila kaze caletu "ti si kriv, motas mi se tu, mislila sam da ti napolju nesto lupas" [rofl]

mali_zmaj

E jeb se Glava Dole svaki put se brecnem velim ko je ovo STNJ!?  Vratite mu nick,ne meres se priviknut nikako!!  ;)
jin-jang

Glava Dole

[rofl] neka, neka, odlican je :) Polako, tek drugi dan... navicices se ;)

lord_oblivion

Ja sam tek na oko 150000 na dva toèka za 10 godina i smatram da ne znam da vozim. Nekako se snalazim u saobraæaju :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Danas je bio napet dan, budale su se razmilele na sve strane...