Glavni meni

Centralni stender

Započeo ®or¾ GTI, 23 Decembar, 2011, 16:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

®or¾ GTI

E ovako u pitanju je cenralni stender radjen po fabrickim dimenzijama i pasuje na skoro sve motore , nosivost 500 kg , lak za montiranje i demontiranje, ono sto je jos bolje rasterecuje i prednju i zadnju gumu i amortizere, viljusku.
Uzorak za mog horneta ce biti gotov za par dana . pa ko bude hteo moze da vidi.
jedva sam iscimao coveka koji je masinac inace da mi odradi, a svako ko bude zainteresovan moze da napise pa ako bude dovoljno ljudi covek bi to odradio profesionalno, i cena bi bila negde oko 45 eur , ja mislim da je to ok +/- gore dole koji evro al to je to.
i treba napomenuti koji je motor u pitanju jel ulazni delovi nisu kod svih motora isti.

UFF

Odlicno resenje za garaziranje
1 stend umesto 2
Snimi neki video ili daj bolje slike da vidimo detaljnije

®or¾ GTI

nije problem nego da neko ne ukrade ideju :)!

®or¾ GTI

 mislim da je extra stvar. cim mi stigne moze i uzivo da se vidi.

misa-pei

Odlièna stvar. Mo¾e li da se napravi ne¹to poput ovih postolja, vrlo su praktièna?

GSX-R 750 K6 600 Paddock Stand for Superbikes by Bursig.com

Park-n-Move: Cycle World International Motorcycle Shows

Ovaj prvi bi morao da ima neku univerzalniju foru za podizanje.
Država je najveći neprijatelj naroda

®or¾ GTI

moze evo ovako al ovo sa tockicima ce verovatno kasnije ako krene ovo sa redovnim stenderom, ovo su slike za sad, inace covek pravi i treenazer za zgibove i propadanja u fulu okacicu slike kasnije kad budem slikao sto je drugaru napravio.

zVuk

Citat: zorzgti poslato 23 Decembar, 2011, 17:22
nije problem nego da neko ne ukrade ideju :)!

ako je tvoj patent, zastiti ga u zavodu za intelektualnu svojinu i ako ti neko ukrade, morace i da ti plati.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

I seba je napravio nesto slicno
A svima je google izvor informacija i ideja ;)

®or¾ GTI

na google-u sve, kakav patent salimo se malo, cim mi bude gotovo okacicu klip, pa ko bude hteo nek kaze.

®or¾ GTI


misa-pei

Ko¹ta, ko¹ta, ali na E-bay. Kad se pravi, mnogo je manje :D To je prednost kad imamo vrsne varioce i bravare.
Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

Pa vi kradete tudje ideje....kad vas dohvati agencija za zastitu intelektualne svojine.....ima da vas kazni....naravno novcano
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Ona dizalica sa prvog You Tube klipa Mise P. mislim da moze da se nabavi u Garage 021 Novi Sad.Mislim da to oni kod nas proizvode.
Друштво за заштиту од животиња

misa-pei

Ima¹ li neki njihov telefon, sajt?
Država je najveći neprijatelj naroda

El Jefe

Citat: misa-pei poslato 23 Decembar, 2011, 19:38
Ima¹ li neki njihov telefon, sajt?
Mislim da imaju i sajt Garage 021 Novi Sad pa ih kontaktiraj
Друштво за заштиту од животиња

Che