Glavni meni

poklanjam labradorku

Započeo bokilic, 21 Decembar, 2011, 11:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bokilic

poklanjam labradorku staru 1godinu, ima papire,rasna, crne boje...
luda ko struja :)) razdragana voli da se igra, nepravi nestasluke ,
decu obozava, u stanju je da se igra 24h dnevno,inace nije agresivna, po malo i plasljiva, naucena da se seta sa povodcem, jede i granule,i koske,ma sve :))
nezelim da je cuvam na lancu, dvoriste mi nije bas najbolje ogradjeno,a nezelim ni da ode i da se nevrati pa da bude napustena...ko ima fino ogradjeno dvoriste neka se javi...meni je jako zao da je drzim vezanu,
ociscena od parazita, itd itd,,063697094..
brmmmm

Lazic

Ne zajebavaj, nego organizuj pola tuceta manijaka da ogradimo dvoriste, bilo kako... Lenjivce... :P   [doh] [cheers]

bokilic

ma i finansije su tu malo zapele...
brmmmm

Lazic

koèevi i bodljikava ¾ica, koliko mo¾e da ko¹ta...?

bokilic

aaa,,,nije samo to,,,ima i kratka ogradica..u duzini od 50tak metara itd itd...
brmmmm

dzimika

sto joj ne napravis box dok ne resis problem sa ogradom? po meni ti je to bolje resenje a i jeftinije, to je svega par metara zice i malo betona i sipki ili drvenih stafni

Major

Boks je odlicno privremeno resenje ako ne uspes da je udomis.


Kengur

Nisu to psi da se drze u boksu i na lancu(kao ni jedni drugi)...

Imam muzjaka i zenku labradora, traze sirinu i prostor... Obozavaju da se zanimaju loptom po celom dvoristu...

Da nisam uzeo prosle god zenku, rado bih je udomio...

bokilic

bas zato i necu da joj pravim box,niti da je pustam po zici i lancu...
taj pas trazi dvoriste,da moze da se igra,inace po ceo dan razvlaci loptu gore dole, bacas joj donosi ih,,
zatrpane koske nadje za minut :))
cak sam zatrpavao i  igracke,isto ih nadje za minut , nasu macu obozava igra se sa njom, decu prosto obozava,i samo bi se igrala,
naravno laje kad neko udje u dvoriste ali nije agresivna.
a jede muski :))
brmmmm

dzimika

ajd ako ti nije problem da postavis slike, zena i ja razmisljamo da je uzmemo da bi nam dzukac imao drustvo :D