Glavni meni

atv polaris scrambler 400,1999

Započeo goraoo, 20 Decembar, 2011, 21:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goraoo

cao.
dali mi neko moze reci gde bih mogao kupiti alnaser za polaris sckrembler 400 1999.hvala

ЯЭВОЛУТИОН

druze za polaris nikako, osim iz inostranstva....ali pasuje sigurno neki od nekog skutera posto je u pitanju mitsuba sa 9 zuba oznake sm132-98.....najbolje da skines mere anlasera (duzina statora, precnik statora, precnik dela koji ulazi u deklu i smer anlasera) pa da vidimo od cega se gadja
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goraoo

ok druze,jeste mitsuba za 9 zuba,nasao sam na netu link    http://www.ebay.com/itm/NEW-Premium-Starter-Polaris-Scrambler-400-4x4-1997-1998-/330456181447?item=330456181447&vxp=mtr 
mislim da je to taj model

dali mozda znas od cega pasuje ?

ЯЭВОЛУТИОН

mere mi trebaju.....niko ti nece reci koji na sta pasuje....ali predpostavka je da neki kinez pravi kopiju te mitsube za svoju kopiju qvada.....ili ponesi anlaser do Igora iz VM luga...moze se desi da ima on od nekog kineza
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goraoo

ok druze,cim budem skinuo anlaser javljam mere,i dali znas kontakt od Igora iz VM luga.

djolevidak


goraoo

zdravo druze,danasa sam ga skinuo,na njemu pise  mitsuba   sm-13, made in japan.  od cega li je moguce da pasuje?


ЯЭВОЛУТИОН

Srdi mi na to da ces morati da ga otvoris....ako nisu pocrkali kolektori moze  da se namota rotor...to ti je najeftinija varijanta....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goraoo

ok druze, ako je zkroz riknuo dali mozda znas gde bih mogao da nadjem drugi,ili od cega li pasuje?

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goraoo

 :)
znam da moze od polarisa,dali mozda znas gde bih mogao da potrazim,kod koga...zahvaljujem unapred..

goraoo

druze dali bi mogao da me uputis na nekoga da narucim alnaser iz neke druge zemlje,npr iz Amerike,ili odakle vec. hvala:-)

djolevidak

prepravi i pali na kurblu ahahahahahhha :D