Glavni meni

Plattner, Yamaha

Započeo Gašpar, 20 Decembar, 2011, 11:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

Ne mo¾e... isteraæe vas gazda Zoki :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Simon69

Citat: Conti-Moto poslato 22 Decembar, 2011, 01:15
Malo ulepsaj pricu Simone, nemoj bas ostro . . .:)
Drugar moj,necu ostro,ja to lepo upakujem.Pitacu ga das me primi mesec dana na probni rad.
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

perlx

Rekao bih ja svasta o maxmomentu.....

....ali sam podmicen :P :P :P



Sa platnerom jedino iskustvo imam na sajmu prosle god, nisam im se svideo kao potencijalni kupac...

Kanarinac

Prosle godine na sajmu. Izlozena je bila r6 nova ali valjda 2008 ili 2009. Cuo sam da je bila na nekom dobrom popustu. Dodjem tamo i neki batica nizak stoji tu. Ja ga pitam koja je cena, on mi odgovori, ja krenem jos nesto da ga pitam kad on se okrenu i krene da gleda izbor za mis sajma. Znaci samo se okrenuo i ode. :D Ja gledam ne verujem, prilazim mu i kazem da nisam zavrsio razgovor. On me kao pogleda, iskezi se nesto i kao jbg brate i nasavi da blene dole. Onda sam mu rekao da se napusi kurca i otisao dalje. Malo je falilo samarcinu da mu sklepam.

mareskin

Nekoliko puta sam poku¹avao ne¹to da nabavim za moju ma¹inu i odustao. Prvo niko nije odgovarao na email, a onda su putem telefona bili u fazonu "ajde po¾uri, smara¹" iako sam bio vrlo precizan i tra¾io konkretne stvari. Raèunam da im je mnogo lak¹e ako po¹aljem mail sa fotografijom dela i podacima motora, ali njima oèigledno ne radi mail server :)

Cene su ludaèki visoke, a za veæinu stvari je bilo plati¹ avans, pa èeka¹ "ko zna do kada" jer u tu prièu biæe za 10-15 dana nisam ba¹ siguran da verujem. Bar, prema iskustvima drugih koju su ne¹to poruèivali.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bucko

Kupio sam kod njih i odrzavam dva Tmax a,TDM a,Cygnusa,agregat inverter i mali vanbrodski motor.
Sve preporuke i kod kupovine i kod servisa.

ЯЭВОЛУТИОН

A  otac ti je .....kako se zove ovaj sa slike.....a  setih se VIRGINA
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bucko

Citat: revolution poslato 18 Jul, 2012, 18:12
A  otac ti je .....kako se zove ovaj sa slike.....a  setih se VIRGINA
Otac mi je Èeda sa Miljakovca a ovaj sa slike mi je teèa

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit

Citat: bucko poslato 18 Jul, 2012, 23:46
Citat: revolution poslato 18 Jul, 2012, 18:12
A  otac ti je .....kako se zove ovaj sa slike.....a  setih se VIRGINA
Otac mi je Èeda sa Miljakovca a ovaj sa slike mi je teèa


                Provalio te detektiv Kolombo.

easy

Citat: bucko poslato 18 Jul, 2012, 00:45
Kupio sam kod njih i odrzavam dva Tmax a,TDM a,Cygnusa,agregat inverter i mali vanbrodski motor.
Sve preporuke i kod kupovine i kod servisa.

pa naravno da ce da ti titraju jaja kad si ulupao 40 000 e kod njih

3006

Drugar kupio Jamahinu pentu od nekog tipa iz NS, reèe dosta povoljnije nego kod ovih.
A penta nije mala, ne znam taèno koliko je jaka, ali brodiæ mu je 9-10 metara.

Gašpar

Kod Rode.
Nije više uvoznik, ali ima bolje cene...

zemunboy

Citat: Ga¹par poslato 19 Jul, 2012, 13:47
Kod Rode.
Nije vi¹e uvoznik, ali ima bolje cene...
Nije uvoznik, ali je i dalje Plattnerov lerdi...

Gašpar

 [nono] [nono] [nono],

Roda donosi od preko(Holandija, èini mi se), ne ide uop¹te preko Plattnera ;)
Kao Atila za Suzuki recimo.

zemunboy

Citat: Ga¹par poslato 19 Jul, 2012, 17:51
[nono] [nono] [nono],

Roda donosi od preko(Holandija, èini mi se), ne ide uop¹te preko Plattnera ;)
Kao Atila za Suzuki recimo.
zvanicno je ovako...

Mil@n

Pre nego sto sam kupio stroma ove godine,gledao sam i nove motocikle.Svratim u Plattner da pogledam fazera.Imali su jednog belog sa zlatnim felnama( model 2011).Redovna cena mu je bila 8500,a na njihovom popustu je kostao 8200 cini mi se.Pricao sam sa sefom prodaje,nizi lik,pun sebe.Kazem mu ja da dobijam istog takvog fazera u Barel-u Nis sa nosacem i koferom za 7900 i da je i taj u njegovom salonu proslogodisnji model.Modeli za 2012 imaju crne felne i svi imaju ralicu,bez obzira dali imaju abs ili ne.Gleda me taj lik i kaze pakao pakao,ode do racunara kucka nesto,vrati se i dade mi ponudu za fazera od 8000eura sa originalnim yamaha nosacem i koferom u boji motora! Mislim da je to bila dobra cena ali sam ipak odustao!

Simon69

Da li je neko zadnjih par meseci odlazio kod Plattnera?
Ponuda je pro¹irena pa se mogu kupiti:  MRA viziri, Braking ploèice, Hiflo filteri, NGK sveæice, Arexons kozmetika, DAYCO kai¹evi, a uskoro se oèekuje jo¹ novih brendova.
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!