Glavni meni

Plattner, Yamaha

Započeo Gašpar, 20 Decembar, 2011, 11:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Ja da imam jamahu od 1000 kubika, pet godina bih drkao

AndreyRR

Citat: Borisa Motorisa poslato 21 Decembar, 2011, 00:14
Ja da imam jamahu od 1000 kubika, pet godina bih drkao
dok ne porastes i naucis da vozis pa bi onda seo na 1000darku  ;D ;D

Jefta

#22
Видиш ја када сам дошао потпуно озбиљан да се распитам за јамаху диверзију Ф потпуно су ме одјебали, у фазону ти мали немаш пара и шта си дошао да ме зајебаваш, онда сам лепо отишао и купио сузуки.

А виши сам од Гашпара...

Gašpar

Ja se nisam obrijao pre nego sto sma otisao :P :P

Kengur

Citat: Jefta poslato 21 Decembar, 2011, 19:09
Видиш ја када сам дошао потпуно озбиљан да се распитам за јамаху диверзију Ф потпуно су ме одјебали, у фазону ти мали немаш пара и шта си дошао да ме зајебаваш, онда сам лепо отишао и купио сузуки.

А виши сам од Гашпара...

[rofl] [rofl] [rofl]

hahahahha

Simon69

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Conti-Moto

Malo ulepsaj pricu Simone, nemoj bas ostro . . .:)
Novo !!!
Conti ROAD !!

3006

Citat: Borisa Motorisa poslato 21 Decembar, 2011, 00:14
Ja da imam jamahu od 1000 kubika, pet godina bih drkao
Drkaæe¹ pet godina i bez Jamahu...

3006

Citat: Simon69 poslato 21 Decembar, 2011, 23:21
Prenecu gazdi zamerke :P
Onda mu prenesi i da iz ove radnje gde je Ga¹a bio na svaki naèin gledaju da te isteraju ¹to pre.
Ba¹ taj fazon, nema¹ ti para.

davidoff

Ovo sto kaze 3006 sam ja doziveo na standu doticne firme na sajmu kad sam prisao da vidim novi FZ8S.....poslovnost ravna 0 ili u minusu cak....a zato im tako i ide prodaja na kraju,sve ima svoje...
We won't forget you Marco....


zemunboy

Ajde ovako... Opisite lika sa kojim ste razgovarali u vasim komunikacijama sa firmom Plattner u BGD...

cika zuba

Crni nizi stiniji,sav nesto nadrkano namrgodjen kao da je neko prdno na njega!!
Onaj sto je sef il sta vec,vodio je neku auto-moto emisiju na TV-u je jos i raspolozen za pricu,ali za pregovore slabo...
[/

davidoff

Vise mu se ni face ne secam trudio sam se da je sto pre zaboravim,a bilo ih je vise na standu mozda 2-3 lika koja su me odmerila od glave do pete i nastalili pricu koju su vodili do tad bez obzira na upuceno im pitanje od strane moje malenkosti...
We won't forget you Marco....


Gašpar

Ili se nesto drasticno promenilo, ili nismo bili na istom mestu  :D

Mozda zato sto je zima, niko ni ne ulazi u salon pa im lepo s nekim da pricaju. A mozda su videli da se razumem, pa shvatili da imamo temu za razgovor :P :P :P [rofl] [rofl] [rofl]

davidoff

Citat: Gaspar poslato 22 Decembar, 2011, 12:11
Ili se nesto drasticno promenilo, ili nismo bili na istom mestu  :D

Mozda zato sto je zima, niko ni ne ulazi u salon pa im lepo s nekim da pricaju. A mozda su videli da se razumem, pa shvatili da imamo temu za razgovor :P :P :P [rofl] [rofl] [rofl]

Videli ljudi da si Manijak predvodnik...pa ko vele da se ne zameraju... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
We won't forget you Marco....


Kengur

100posto poverovali da je opasan sa C4... :D

ili je poneo neku macetu da ih isecka ako nisu prijatni... :)

[ninjaborba]

3006

Razumeo se ili ne razumeo, mu¹terija je mu¹terija. Ja od trgovine ¾ivim 10 god.
Kad sam bio u MaxMomentu nije mi se izlazilo, udavio sam èuveka prièom od sat vremena a kupio potkapu. Nije ni njemu bilo lako da me slu¹a, kao ¹to ni meni nije lako da slu¹am ove moje smaraèe, ali to je u opisu posla.
A ovde kad sam bio bili su neki lik i riba zajedno, pa sam uleteo u razgovor. Verovatno je bilo ne¹to mnogo bitno, pa sam smetao. Be¹e to davno, negde april-maj, èini mi se, ali vi¹e ne uðoh. A parkiram auto na 100 metara od njih svaki dan.

zemunboy

Hajde da vam kazem zasto sam pitao... Ako ste pricali sa likom, kratko osisan, bilder ili ti Dusan (zna Taraba o kome pricam), on je dobio otkaz, nisam siguran ali mislim zbog neljubaznosti, tako da je sad Gasha naleteo na nekog drugog...

Major

Citat: 3006 poslato 22 Decembar, 2011, 12:22
Razumeo se ili ne razumeo, mu¹terija je mu¹terija. Ja od trgovine ¾ivim 10 god.
Kad sam bio u MaxMomentu nije mi se izlazilo, udavio sam èuveka prièom od sat vremena a kupio potkapu. Nije ni njemu bilo lako da me slu¹a, kao ¹to ni meni nije lako da slu¹am ove moje smaraèe, ali to je u opisu posla.

Mislim da realno zavisi i od toga kakav im je dan. Ja sam recimo bio dva puta u Maxmomentu i lik koji je radio nije bio nesto specijalno ljubazan.
Verujem da je svuda slicna situacija.

Taraba

#39
Ako te je dočekao ovaj ćelavi Zemunac taj je uvek nadrndan. ;D

A taj iz Plattnera... nije ni čudo što je overio otkaz... maksimalno neljubazan i neposlovan.
Hteo da pazarim novu WR250X ali sam nakon instant kratkog odjeb-razgovora sa istim odustao. Sreća.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?