Glavni meni

Var Plast Mladenovac

Započeo Brrka, 18 Decembar, 2011, 17:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Brrka


Brrka


ЯЭВОЛУТИОН

Brkooo, jel stigao patchwork blatobran od cbr1000rr
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Brrka

Jeste, bas danas zavrsavam kalup :)

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Brrka

Drugari koji imate profil na FB-u a zelite pogledati slike nasih radova mozete to uciniti na ovoj stranici
http://www.facebook.com/var.plastmladenovac?fref=ts

Ima dosta slika, i jako cesto se updatuje pa ne bi sve radove kacio na forum pa da ispadnem posle neki hvalisavac :D

Inace profil je otvoren i za ljude koji nisu prijatelji ali ako zelite, dodajte u svakom slucaju :)

Lazic


Brrka

Ubacivacu polako onda kako budem imao vremena.
Za pocetak premijerno nesto prvo na MM-u ;)

Kao nedostatak u preradi motora jedan od cestih problema uvek budu originalna sedista koja ili se tesko nalaze ili budu preskupa. Vremenom cemo ubacivati u ponudu sve vise podloga za razna sedista a ona i koja ne budemo imali mozemo napraviti po donetom postojecem uzorku. Ovo za pocetak je samo test da vidimo kako cete prihvatiti ovako nesto, iskreno se nadamo da ce biti pozitivno prihvaceno kao i sve do sada :)
Na slikama je u poredjenju originalna podloga i moja a kada imate nju ni presvlacenje kod obicnog tapetara koji radi namestaj nije problem da se uradi ;)









Brrka

Idemo dalje, jedna Honda 600RR kompletno sredjivanje:




























nuadal85


mareskin

Ovo za sedište je pun pogodak. Kada smo tražili sedište za drugara sve drugo se nekako nađe, ali sedište teško.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Brrka

Citat: nuadal85 poslato 21 Novembar, 2013, 12:17
[balavi]  [thumb_up]  [clapp]

Balavi balavi, takav ce da bude i tvoj kada se ponovo spakuje :)

Gilipter

Брко невезано за тебе, данас сви раде преко FB, зашто? Све продавнице, сви сервисери, баш све... Ја немам фејсбук и не треба ми и нећу га имати а самим тим сам ускраћен да видим шта ко има на стању или ко како ради.

Darko

Citat: Gilipter poslato 21 Novembar, 2013, 20:39
Брко невезано за тебе, данас сви раде преко FB, зашто?

zato sto je to trenutno najjeftinija a definitivno najbolja reklama... prosto je ;)

Gilipter

Ајде ако неко ради самостално па и разумем али продавнице, конкретно motoland, имају сајт где не ажурирају стање уопште али зато то раде на фејсбуку. Тако не би требало да раде озбиљне фирме.

Brrka

@ Gilipter - Evo plus za odlican post. Da pojasnim, kao sto rece Darko nije samo da je najbolja i najjeftinija reklama vec je najlaksa i za update-ovanje sto meni kao prosecnom korisinku racunara sa nedostatkom vremena mnogo znaci.
Imam i sajt www.var-plast.rs mada nije bas najlaksi za update-ovanje i onda to pravi problem pa ga ne update-ujem cesto dok kod FB-a radim to gotovo svaki dan.
Ovde na forumu ide po slika po slika sto bi bilo vecnost da kacim naspram nekih ~1000 slika kojih ima tamo okacenih.
A i tamo nazalost te radove moze mnogo vise ljudi videti nego na forumu jer nazalost ljudi mnogo vise vise tamo nego bilo gde drugde.

Darko

Da , ovo zadnje je mozda i presudno , mnogo vise ljudi vidi oglas na fb nego na sajtu...drugo,ako sajt nije optimizovan dobro , kako ce te neko naci preko googla...sta ti treba da kucas u googlu da bi nasao brkino sediste na njegovom sajtu ?!?!

Lazic

kuca¹, brkino sedi¹te...:P

Brrka

Citat: Darko poslato 21 Novembar, 2013, 21:38
Da , ovo zadnje je mozda i presudno , mnogo vise ljudi vidi oglas na fb nego na sajtu...drugo,ako sajt nije optimizovan dobro , kako ce te neko naci preko googla...sta ti treba da kucas u googlu da bi nasao brkino sediste na njegovom sajtu ?!?!

I nije samo to, a i ovako nigde nisam pisao o varenju aluminijuma koji radimo godinama vec, poliranju motora, poliranju farova, servisiranju motocikala, rada agregata i ostalih stvari. Izmenicu prvi post, mzoda neko primeti ko bude citao temu iznova :)

Lazic

Jel aluminijum varite sa albanskim elektrodama...? :P :-*