Glavni meni

Var Plast Mladenovac

Započeo Brrka, 18 Decembar, 2011, 17:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Brrka

Da se podsetimo, ko zna koja u nizu...

[attachment deleted by admin]

CBRR1


ЯЭВОЛУТИОН

A ne ja sam cuo da tvoje plastike nisu originalne i da ne pasuju farovi  na njih.....i da nece da puknu kad se padne nego se samo boja oljusti.....e da i Lovric mi rekao da numes da vozis :) :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

A jos mi nisi resio kako da impregniram one rezervoare koje si obecao da ces mi napraviti .....al ja nasao cime al ne znam di da kupim a da nije ebay

http://www.ebay.com/itm/GASOLINE-RESISTANT-ADHESIVE-COATING-IMPREGNATING-EPOXY-/310219838956
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Brrka

A pa nije mnogo promasio, ovo smo napravili za slikanje i za izlozbu, inace ovako ne pasuju  ;D A da ne znam da vozim, ne znam, da znam ja bi i dalje vozio :D

A za ove rezervoare cu pokusati da napravim nesto pa da ti javim.  [callme]

ЯЭВОЛУТИОН

p.s.
A on se tripuje dume, pa se omlatio sa bicikle od 125 kubika ......drkac...ovaj trkac....odo na kafu da ga zajebavam onako copavog.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Brrka


AndreyRR

Borcanac,evo plastika za tvoj sintisajzer

Gašpar

Dal je moguæe da jo¹ æopa?
Sunce ti, ¹ta taj cross mo¾e da napravi od èoveka. Jo¹ je on fizièki spreman, mogu misliti kako bi neko ko nije u kondiciji pro¹ao.

Taraba

Citat: revolution poslato 07 Septembar, 2012, 19:38
A jos mi nisi resio kako da impregniram one rezervoare koje si obecao da ces mi napraviti .....al ja nasao cime al ne znam di da kupim a da nije ebay

http://www.ebay.com/itm/GASOLINE-RESISTANT-ADHESIVE-COATING-IMPREGNATING-EPOXY-/310219838956

Zorka dvokomponentni prajmer za èamce. Otporan na benzin, naftu i antirost.
Ja sam èistio elektrolizom rezervoar na DR350 i radio za¹titu tom bojom. Dve sezone a unutra ko prvog dana.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

jesi ga i udisao gripozni...? :D

Taraba

Morao sam malo... da vidim da li radi kao èunkvajz. [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

:D

sutra ide krmaèa kod Alje, i sti¾e gpz from mne, via Havarisani...:D

perlx


Brrka

 :)

[attachment deleted by admin]

Bori¹a

i u oglasu sigurno nije padano klizano ;D presao 25.000 ;D

Brrka

Nisam znao da je sadasnji vlasnik izbacio oglas. AKo jeste, posalji mi link na PP.
Inace sa motora je padano 3 puta ukupno, sve manja klizanja ali je perfektan, sva tri puta su bila klizanja na maloj brzini a presao je 53000km.
Do 25-26000km poseduje servisu knjizicu, verovatno je zato tako stavio :)

Bori¹a

ma nema oglasa, nego ce tako biti sigurno, kao i svaki motor kod nas ;D