Glavni meni

kako resiti grejanje u kuci (ne u stanu)

Započeo despic, 15 Decembar, 2011, 08:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nano

Nema od topole nista... Jedino sto ces da nabijes cardio od stalnog donosenja drva.

Taraba

Ja to koristim za potpalu. Plane, ¹to reèe Mi¹ko, ko ¹ibica, al ne ostane ni¹ta ¾ara nego mora¹ odma neku hrastovinu/bukovinu preko.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

za dz je, bolje nego da placam teretanu

Lazic


Ivicat

Do prve polovine 19. veka, Sumadija je bila pokrivena sumama. Bilo je za dz, pa sada suma nema, ostalo je samo ime :D. Tako da, budi dobar pa bar zasadi neko drvece, da smanjis stetu.  [policaja]

Lazic


UFF

i znate sta
meni je racun za struju leti oko 4000rsd
zimi je bio 3000rsd
u januaru o kojem svi pricaju sa debelim minusima i da su potrosili tone uglja je bio 3000rsd za mojih nekih 80-90kvm
zabole me qrac koliko brzo gori jer sto brze gori to jace greje a ja platio struju zimus manje nego letos  [hello]

mi¹ko_kolo

Citat: Ivicat poslato 27 Februar, 2017, 21:39
Do prve polovine 19. veka, Sumadija je bila pokrivena sumama. Bilo je za dz, pa sada suma nema, ostalo je samo ime :D. Tako da, budi dobar pa bar zasadi neko drvece, da smanjis stetu.  [policaja]
Nisu te ¹ume iseèene zbog drva, nego zbog krèenja da bi se dobila obradiva zemlja.


UFF

upravo tako i kod mene "ovlasceni" krce da bi prisli do svojih vodo stanica i sade novo drvece, ko ih zna i hoce dobije legalan papir da krci u njihovo ime da oni ne moraju a za uzvrat zadrzi drvo koje je posekao (ionako ne valja ni za kurac kao sto smo vec konstatovali jel da?)
inace vec je posadjeno vise desetina stotina sadnica a tek ce se saditi


idanijel

ko radi grejanje na forumu? neki savet mi treba

Boban_m


idanijel


idanijel