Glavni meni

autobanovani podmladak

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 13 Decembar, 2011, 20:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska

izgleda da ovaj forum prerasta u nesto ozbiljno posto se sankcionise zezanje i opustena atmosvera a to sto neko lupi nesto pa niko nije savrsen i mozda ozbiljan ko pojedini pa netreba zbog toga da ima minus.ipak mi ovo shvatamo kao zezanje.ko misli da ovde pise samo ozbiljne i pametne stvari taj se ujebo.ovo je forum NEOZBILJNIH MOTOMANIJAKA i tako nek ostane.

Tihi_ZR

E mozda Borko nadje ribu jer nece sediti na forumu 24h.

goranvojska

o tome nisam razmisljao.ima istine u tome.ako je to razlog..............onda sinko bezi odavde i trazi ........dok ne nadjes.

monsterbnt

Padaj onda da ga banujemo na duze
:D

Il ce nadje ribu il ojaca desnicu
Smrt SVIMA!!!!

bokilic

Citat: Nadalina poslato 13 Decembar, 2011, 22:53
Citat: monsterbnt poslato 13 Decembar, 2011, 22:50
Ma bre sta ste zapeli pusite decu da lupetaju. Lupetaju i mnogi stariji pa im niko ne zamera.

Pa, da... Branis sam sebe... Lupetas non stop hvaleci taj tvoj gpz. :P
cak ji kawasaki bolji od kineza :P
znaci ne lupeta :P
brmmmm

Gašpar

Citat: Titja poslato 13 Decembar, 2011, 23:41
E mozda Borko nadje ribu jer nece sediti na forumu 24h.

Si lud? Cita taj forum sve vreme. Nista od paljenja svetla u njegovom zivotu, jos uvek  ;D

AndreyRR

Borisi uslov dok ne nadje cupi i okaci
klip sexualnog zahvata,ne skida se ban do daljnjeg  ;D ;D

Tihi_ZR

Citat: Gaspar poslato 13 Decembar, 2011, 23:50
Citat: Titja poslato 13 Decembar, 2011, 23:41
E mozda Borko nadje ribu jer nece sediti na forumu 24h.

Si lud? Cita taj forum sve vreme. Nista od paljenja svetla u njegovom zivotu, jos uvek  ;D
Ajde da ne bude da ga zezam, ali skontaj sliku bicepsa sto je okacio, krenula levica jer ne moze da pise ovde :)

Uncle Bob

Borisa sinko kolko imas godinica daj da se organizujemo cika Bob ce casti da ti nesto nabaci a za ozbiljnost foruma ja sam bio ubedjen da je ovaj utopia a ako hocu da me neko ogranicava ima ih kolko, oces tako da zivela slobodija.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Gašpar

Borisica ima 14 godina  ;D

@Titja: Ma nije ovo on ;D


Tihi_ZR

ako nije on, onda je neki kolega koga su prosle nedelje banovali

easy


aæimo

Ako je bori¹a, ipak ima cupi.

Eno je uramljena na komodi.

srbac

Ma ima, kad je bio da proba Husqvarnu bunio se sto nema fuzastere za suvozaca. Borko sine drzi se , rekao sam ti da ovaj Admin robot je gadan da nema ni malo milosti, a ti si hteo da upoznas admine na ekskurziji. Dacu ti KLXa da poteras i utopis tugu !!!!  :P

Nadalina

Citat: bokilic poslato 13 Decembar, 2011, 23:48
cak ji kawasaki bolji od kineza :P
znaci ne lupeta :P

Jao, monsteru, nisi rek`o da si unajmio advokata da ti brani gpz....  ;D
Dzukela u podznaku

dzimika

nisu njega admini banovali vec korisnici, lepo mu je nadalina par puta skrenula paznju da ne mora da bude u svakoj corbi mirodjija a on uporan, ja stvarno nemam nista protiv off-ovanja ali njegovo vrlo cesto nema veze ni sa off-om vec samo lupi da bi nesto napisao a to stvarno ume da smeta

srbac

 [rofl] [rofl] [rofl] Bilo kako bilo Robot je admin  [rofl] [rofl] [rofl]

monsterbnt

Citat: Nadalina poslato 14 Decembar, 2011, 00:39
Citat: bokilic poslato 13 Decembar, 2011, 23:48
cak ji kawasaki bolji od kineza :P
znaci ne lupeta :P

Jao, monsteru, nisi rek`o da si unajmio advokata da ti brani gpz....  ;D


Ma to je  po sluzbenoj duznosti. Nisam ja kupio kinescica za sicu pa da mi ostalo para za advokata. :P
Smrt SVIMA!!!!

Nadalina

Citat: monsterbnt poslato 14 Decembar, 2011, 01:44
Ma to je  po sluzbenoj duznosti. Ne vozim ja kineza pa da mi ostalo para za advokata. :P

Pa, bolje bi ti bilo da vozis - bar bi se vozio! :P

Ha - haaaaaa! ;D
Dzukela u podznaku

Gavrolini

ima ovde mnogo starijih a da mnogo vise lupaju i kenjaju...pustite decu na miru...ima nade za njih, dok za neke druge odavno je nada umrla!