Glavni meni

autobanovani podmladak

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 13 Decembar, 2011, 20:16

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

meni klinci stvarno ne smetaju :D brate pa ima 14 godina alooooo pa sta drugo da radi osim da lupeta i samara majmuna jbg :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Citat: Nadalina poslato 14 Decembar, 2011, 01:46
Citat: monsterbnt poslato 14 Decembar, 2011, 01:44
Ma to je  po sluzbenoj duznosti. Ne vozim ja kineza pa da mi ostalo para za advokata. :P

Pa, bolje bi ti bilo da vozis - bar bi se vozio! :P

Ha - haaaaaa! ;D

Jes da vozim kineza. Pa moro bi stavim kesu na glavu da se ne brukam. Ako ne kesu onda bar neku kantu sa brojem 1
:P :P :P
Smrt SVIMA!!!!

hpg

Nije to fer prema njemu. Ne pise on nista zlonamerno da je ovo zasluzio. Istina, ima ga svuda, i svasta izlazi iz njegove glave pa preko tastature do foruma, ali bih voleo da smo svi mi imali ovako neki forum sa nasih 14-15-16, pa da pogledamo malo po toj arhivi sta se nama vrtelo po glavi u tim godinama. Cak se i meni nekad desi da citam svoj post od pre nepune dve godine, ubedjen da ga je napisala potpuno druga osoba.
Ako vam zaista smeta klinacko razmisljanje i ponasanje, radije kliknite ignorisi korisnika, sacekajte neko vreme dok ne odraste i postane dosadan, siv i kao takav prihvatljiv vecini. Svakako je bolje nego biti licemeran jedva cekati da on nesto napise, da bi mu lupili minus, cak i na vic u istoimenoj temi, koji uopste nije bio los, naprotiv.

I to je moj savet. Zlonamerne ljude odbacite, a onoga ko vam samo smeta samo takav kakav je, ignorisite ga.
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

MIGE

Citat: Gavrolini poslato 14 Decembar, 2011, 01:57
ima ovde mnogo starijih a da mnogo vise lupaju i kenjaju...pustite decu na miru...ima nade za njih, dok za neke druge odavno je nada umrla!
gavra=hejter=mile kontras  :D

aæimo

Primio se bori¹a na manijaèko pona¹anje, al ga gen bjb-a kod nekih ovde korisnika otera u æo¹ak. E jeste mi Vi neki manijaci, sve pièka do pièke.
Èast izuzecima koji u Panèevo doðu kako dolikuje.

Major

Citat: hpg poslato 14 Decembar, 2011, 05:04
Nije to fer prema njemu. Ne pise on nista zlonamerno da je ovo zasluzio. Istina, ima ga svuda, i svasta izlazi iz njegove glave pa preko tastature do foruma, ali bih voleo da smo svi mi imali ovako neki forum sa nasih 14-15-16, pa da pogledamo malo po toj arhivi sta se nama vrtelo po glavi u tim godinama. Cak se i meni nekad desi da citam svoj post od pre nepune dve godine, ubedjen da ga je napisala potpuno druga osoba.
Ako vam zaista smeta klinacko razmisljanje i ponasanje, radije kliknite ignorisi korisnika, sacekajte neko vreme dok ne odraste i postane dosadan, siv i kao takav prihvatljiv vecini. Svakako je bolje nego biti licemeran jedva cekati da on nesto napise, da bi mu lupili minus, cak i na vic u istoimenoj temi, koji uopste nije bio los, naprotiv.

I to je moj savet. Zlonamerne ljude odbacite, a onoga ko vam samo smeta samo takav kakav je, ignorisite ga.

Slazem se. Decko je mlad i nije zlonameran, samo pokusava da se ubaci u krug manijaka ;)




ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gavrolini poslato 14 Decembar, 2011, 01:57
ima ovde mnogo starijih a da mnogo vise lupaju i kenjaju...pustite decu na miru...ima nade za njih, dok za neke druge odavno je nada umrla!
Nadalina se saginjati nece
Nadalina umire poslednja
......u sranje, opet kenjam protiv admina-moderatora  [glavazid] [glavazid]
Moracu da se kultivisem pod stare dane...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR

Jesi lepo ruckao u meku,da ti nisu uvalili nesto drugo  ;D ;D ;D

UFF

A cemu uopste ova glupa tema?
niko in oterao sa foruma nije
Temu ko da je neko od njh dvoje otvorio

Kengur

Mojne ste netolerantni....

Videcu vas za par godina kad budete moljakali borishu da vam nabaci neku napucanu klinkicu... :P Eeeee tada kad vam borisa opali minus ima da vas pitam... :)

hpm +++

AndreyRR

Citat: Gaspar poslato 13 Decembar, 2011, 20:17
Mislim da ne zasluzuju sopstvenu temu. Banovao ih je narod zato sto su lupali gluposti.
To su neki zli ljudi  ;D ;D

dzimika

Citat: Kengur poslato 14 Decembar, 2011, 10:18
Mojne ste netolerantni....

Videcu vas za par godina kad budete moljakali borishu da vam nabaci neku napucanu klinkicu... :P Eeeee tada kad vam borisa opali minus ima da vas pitam... :)

hpm +++
pa nesto je kao pokusao ali je onda rekao da ne pricamo odakle nam fb jer ce dobiti batine :P

Kengur

Cekaj da ocvrsne malo, pa on se jos ni ne brija... :D

AndreyRR

Trese pubertet,kao i ludilo srednjih godina  ;D ;D ;D

Major


AndreyRR

Evo borisa kad ostanes sam da ne zuljas dlanove   ;D ;D ;D

Bori¹a

Pa jesam kenjao, zasluzio minuse, dobio ban....
Ne znam u cemu je problem

A ti aæimo, da se nosis u kurac, i ti i tvoj Blow Job!!!

Havarisan


zmiya

Citat: Borisa Motorisa poslato 14 Decembar, 2011, 14:53
Pa jesam kenjao, zasluzio minuse, dobio ban....
Ne znam u cemu je problem

A ti aæimo, da se nosis u kurac, i ti i tvoj Blow Job!!!

Ko priznaje,plus mu se dodaje..

Bori¹a

Pa, sad treba da vas zamrzim jer sam ja bio van sebe to vece i pisao svasta?
Ja shvatam da sam kriv, al sve teme sam pratio dok sam bio pod bananom ;D