Glavni meni

autobanovani podmladak

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 13 Decembar, 2011, 20:16

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Nadalina

Citat: monsterbnt poslato 14 Decembar, 2011, 22:20
Ovaj forum se ne pretvara u ONAJ. Srecom inace bi se ispiso adminima u rezervoare :P

(samo sam ceko kad ce kinezi da se jave :P)

Samo se ti zezaj sa Brus Lijem.... ;)
Posle ti ni Cak Noris pomoci nece, a Japance tek necu ni da spominjem... :P
Dzukela u podznaku

AndreyRR

O kako je lepo biti glup  ;D ;D

monsterbnt

Plazma ne nerviraj se i ne bavi se glupostima nego ajde u WoT da ogovaramo Nadalinu na kvarno
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

pisao je to i ranije. sad sam ga samo ispravio. ti definitivno nisi pazljivo procitao jer sam rekao da su i drugi to ranije cinili i nikom nista. nikome ne solim pamet, samo se vi postavljate tako da ja vama "solim pamet". ne kinjim nikoga, to nikad u zivotu nisam radio

AndreyRR

Citat: Plazma Keks poslato 14 Decembar, 2011, 22:26
pisao je to i ranije. sad sam ga samo ispravio. ti definitivno nisi pazljivo procitao jer sam rekao da su i drugi to ranije cinili i nikom nista. nikome ne solim pamet, samo se vi postavljate tako da ja vama "solim pamet". ne kinjim nikoga, to nikad u zivotu nisam radio
Ti si neki kalimero izgleda,ne znam koliko imas godina
ali se brate mnogo nerviras kulaza brate  [cheers]

Bori¹a

Ja znam da sto se vise nerviram vise ce da me zajebavate
Zato sam smiren i stalozen (makar malo)

Tako je i u pravom zivotu, kada se okomimo na nekoga i ako on nece da se ljuti ko ga jebe, nije fora
A ako pocne da kuka, da se zali i preti... :D

pit

Citat: Plazma Keks poslato 14 Decembar, 2011, 22:16
da dodam, mnogo puta sam gledao kako sami podjebavate da neki polude i dobiju minuse, hm. bas vam je zanimljiva igra. ako to rade zreli ljudi ja definitivno rastem u autsajdera.

               Ko te bio po usima da Carugu ispravljas sa ccm ...tema je bila o ubrzanjima motora a ti se pokusao da je prepravis u temu o pravopisu.
              Verovatno je covek u brzini pogresno otkucao a ti si nastavio da insistiras na pravopisu i popio ban i ako si jer nisi umeo da se zaustavis. :'(
               

nano

^^^ Bese interesantna tema, na pocetku, da je napisao samo 1000 svi bi znali da je litra jer, jbg, moto forum


A ova tema, iz supljeg u prazno

monsterbnt

Citat: Borisa Motorisa poslato 14 Decembar, 2011, 22:30
Ja znam da sto se vise nerviram vise ce da me zajebavate
Zato sam smiren i stalozen (makar malo)

Tako je i u pravom zivotu, kada se okomimo na nekoga i ako on nece da se ljuti ko ga jebe, nije fora
A ako pocne da kuka, da se zali i preti... :D

Neke ce da zezamo i bez da se nerviraju :P
Smrt SVIMA!!!!

Kengur

Mrzi me da razvlacim post na 66 redova...

Plazma, ipravio si Zeljka koji ima xxxxxxx kilometara zbog jebenog slova... Totalno nbt stvar. Drkas sve redom, ispravljas ih za razne gluposti, ubedjen si u sve sto napises... Jel znas da citas misli? Verovatno ne, pa tako i drugi...
Ovde ljudi dolaze da se opuste, ne da traze dlaku u jajetu da li NE ZNAM napisano neznam, ili ne znam ili nneeezzznaaammm totalno je nebitno(osim u Gavrinom slucaju, zestoko ga nervira ''Iz SaBca :D  ;) )...

Odabrana ekipa? Pa PITa ne zna vise od pola foruma, covek iz Nisa... Glup primer, nece mi zameriti...
Uostalom, pa nemamo mi dzojstike pa da se igram +/-... Uostalom imam pametnija posla kao i svi ostali admini... Ovo mi je zanimacija, cim mi postane opterecenje idem na ''OFFLINE''...

P.S. Upoznali su te na druzenju, video si kako ljudi reaguju na tebe, totalno opusteno... Ali tastatura trpi sve, pa isto tako ne mozes uvek da znas sta je neko mislio...

P.S.S. Za pohvalu je to sto si dosao u PA bez svake sale...

I opusti se bre, ko ti drma kavez... :)

AndreyRR

Manijaci neki drmaju mu kucu  ;D ;D ;D

ljilja-pei

Sve bi bilo u najboljem redu da nije jednog velikog problema....

Na ovom forumu stvarno postoji sloboda izra¾avanja, ali je neki vrlo èesto zloupotrebljavaju. To ¹to je sve dozvoljeno, ne znaèi da mo¾ete neka¾njeno da vreðate, psujete i da ne vodite raèuna o tonu. Uostalom u pravilima i pi¹e da je vreðanje zabranjeno, ali najèe¹æe admini i ne stignu da reaguju, jer sami foruma¹i to ka¾njavaju. Kao ni u stvarnom ¾ivotu, ni ovde ne mo¾ete da se pona¹ate ba¹ kako hoæete.
Molim vas samo da pripazite na naèin na koji æete se obratiti nekome, jer je to vrlo bitno u ophoðenu.
Naravno, tu postoji i ne¹to ¹to se zove kuæno vaspitanje.
Dakle, ono ¹to ne biste rekli i uradili u stvarnom ¾ivotu, nemojte ni ovde.

P.S. Plazma, za svako po¹tovanje je tvoj dolazak u Panèevo, kao i na roðendan kluba u Skadarliji i to niko ne mo¾e da spori.
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

gmum44

aaaaaaaaa di je DEBELI ZMAJ???
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Bori¹a

Evo, ja sam u jednoj temi nesto kenjao i iznerviram Misu. Pomirimo se preko PPa i kazem ja da cu da mu kupim pivo kad ga vidim...
I posle ja odvalim nesto i on kaze da ce zbog toga on meni da kupi pivo. I eto, svi srecni, zadovoljni.
Isto tako sam se i sa Nadalinom zakacio, sve smo sredili na srecu....

ЯЭВОЛУТИОН

Ajde sad vratite detetu zvecku...vidite da se naljutio....doduse starina je govorio da se magarac jebe dok su mu noge u blatu.....
Moras da shvatis, kad te neko podbode ti se nasmejes i jos jednom sam sebe podbodes , ako ne mozes da reterniras....dakle podjebavanje i podprckavanje je nacionalni sport.....Evo ja ne znam sve ljude sa foruma licno...i verovatno ne bi zeleo da ih upoznam sve...bar ne odjednom....imam ja dovoljno ludaka oko sebe i bez toga....a posto ste cini mi se ti , supermint i detergente najmladji na forumu, morate malko da otrpite....to se zove pozitivna diskriminacija...mi vas malko diskriminisemo , ali to utice pozitivno na vas.....ali bice sve bolje kad batalis ruske motore...lose kopije losih nemackim motora...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

Revolucijo mene si zaboravio kao najmladjeg.
Ja mislim da sam najmladji, SuperMint me je stariji
Ima li ko mladji, ja sam '96o?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Borisa Motorisa poslato 14 Decembar, 2011, 23:02
Revolucijo mene si zaboravio kao najmladjeg.
Ja mislim da sam najmladji, SuperMint me je stariji
Ima li ko mladji, ja sam '96o?
Ja bre 96 radio u Grckoj.....ko juce da je bilo
p.s.
izvini borisa
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

Hahahahahaha ma opusteno ;D
I moj cale je vredio "radio" pocetkom '96-te ;D

pit

Citat: Borisa Motorisa poslato 14 Decembar, 2011, 22:54
Evo, ja sam u jednoj temi nesto kenjao i iznerviram Misu. Pomirimo se preko PPa i kazem ja da cu da mu kupim pivo kad ga vidim...
I posle ja odvalim nesto i on kaze da ce zbog toga on meni da kupi pivo. I eto, svi srecni, zadovoljni.
Isto tako sam se i sa Nadalinom zakacio, sve smo sredili na srecu....


      Ti si meni zlatan...

balcan girl

ja mislim da je bambi samo gladan, i ja sam tako nervozna kad sam gladna :D ne brini plazma za tebe kad dodjes opet u jagodinu ceo kazan gulasa :D :D :* a da i mene nije mrzelo sve da citam :D dusice mala samo opustenooooooo ovo sluzi da ubijes vreme do proleca i do voznjeeeeeee :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!