Glavni meni

Subaru Impreza WRX STI

Započeo Vule, 12 Decembar, 2011, 00:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vule

Citat: revolution poslato 13 Decembar, 2011, 10:09
specifican je po tome sto za svakiu sitnu zajebanciju , vadis motor napolje...............kupi lanciu hf, osecaj isti, ako ne i bolji, a imace vrednost UVEK.....subaru nikad
integrale je keva...ali mator auto,a mislim da kod nas nema dobrih primeraka :(
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

despic

ma uzmi subaru bre...ne znam sta cekas
klasican divljak

DR Goran

Ova je bila u grckoj na doterivanju i sitnim izmenama po motoru...veci turbo intercooler kompjuteri cuda muda.....davno to bese...










Taj auto vredi svaki dinar !! Tj evro....preporucujem . Ali da se dobro pregleda pre kupovine...
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

easy


despic

jel i ova verzija ima alu haubu kao i obicna?
klasican divljak

®are

Auuu ... Sunce ti kalaisano, koji savjetnici, nauènici ... du¹ebri¾nici ... ekologija, pokret "zelenih",brokeri ...  [blahblah] [blahblah] [blahblah]

Vule ... ako d¾ep nije mjera, neka to budu srce i du¹a.

Na¹ kolega Krèe Nomads iz U¾ica ( ako nije na ovom forumu, upisan je na nekim drugim, pa i na onom "omr¾enom" ) tera ne¹to slièno. Potra¾i ga i poslu¹aj sugestije iz prve ruke. Nek' je sa sreæom.  [cheers]

zmiya

Citat: revolution poslato 13 Decembar, 2011, 10:09
kupi lanciu hf, osecaj isti, ako ne i bolji, a imace vrednost UVEK.....subaru nikad


E pre sam se nadao zemljotresu nego da ti ka¾e¹ nekome da kupi italijansko vozilo..i jo¹ da mu ka¾e¹ da japansko ne valja..  [smajlikojisekrsti]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zmiya poslato 13 Decembar, 2011, 17:50
Citat: revolution poslato 13 Decembar, 2011, 10:09
kupi lanciu hf, osecaj isti, ako ne i bolji, a imace vrednost UVEK.....subaru nikad


E pre sam se nadao zemljotresu nego da ti ka¾e¹ nekome da kupi italijansko vozilo..i jo¹ da mu ka¾e¹ da japansko ne valja..  [smajlikojisekrsti]
Ja sam se u zivotu navazao tudjih motora i automobila, alu u zivotu nisam seo u nesto onako dobro kao sto je HF Integrale....ja bih je vozio svaki dan....doduse strpao bi atmosferski 2.0 8v motor...a turbacu kad se zazelim......probao i sa atmosfercem....jako intresantno...a odzavanje dzabe.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


easy

Stara cena 36000 eura!!! hahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar harr harrrr

Gašpar

Auuu pa covek puca 11.000 evra, ovo treba kupiti odmah kad je covek toliko smanjio cenu  ;D

castor

Citat: revolution poslato 12 Decembar, 2011, 15:34
Ja bi radije LANCIU DELTU HF INTEGRALE EVOLUCONE za te pare.....za deset godina ces je odlicno prodati
http://lanciadelta.webs.com/Lancia%20Delta%20Martini.jpg

Evo ti ona treæa u ovom redu...

linak

;)
;D ;D
:o :o :o
It's the ride that matters, not the bike…

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11