Glavni meni

Викиликс - Тајне београдских депеша

Započeo vitez_koja, 11 Decembar, 2011, 23:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



Paperinos

Vredelo je sve pogledati, ovo sigurno necete videti na TV-u zvanicne rezimske televizije.

mrle

Citat: MotoManijak poslato 12 Decembar, 2011, 10:04
samo ako nemam preca posla
a ni tad
vidi se da ima¹ pametnija posla, zato si i tako ogranièen. Bavi¹ se sigurno nekim umnim radovima?


mrle

Pogledao sam ceo snimak. Trebalo bi da se proèita i cela knjiga.

CADILLAC

...a kao ¹lag na tortu ,pogledajte i film "Te¾ina lanaca" Borisa Malagurskog  [blahblah] [dunce] [cheers]
BMW BoxerClub Pancevo 666

zVuk

gledati ovo je cisto gubljenje vremena....kao i tezina lanaca i kojekakvi slicni filmovi.

svi oni iznose neke cinjenice koje svi mi odavno vec znamo i koje nisu nista novo, ali niko od njih ne govori o nacinu borbe protiv toga....

samo kazu da je tako kako jeste i da je za to kriv ovaj i onaj......i na tome se zavrsi.
Ko se ljuti, uleti mu kruti

vitez_koja

Citat: zVuk poslato 16 Decembar, 2011, 09:29
gledati ovo je cisto gubljenje vremena....kao i tezina lanaca i kojekakvi slicni filmovi.

svi oni iznose neke cinjenice koje svi mi odavno vec znamo i koje nisu nista novo, ali niko od njih ne govori o nacinu borbe protiv toga....

samo kazu da je tako kako jeste i da je za to kriv ovaj i onaj......i na tome se zavrsi.

Да ли ти знаш начин борбе против овога? :/

Сигуран сам да већина људи не зна ништа од овога што кажу, зато је паметно да погледају и прочитају књигу.
По мени, ово је један од најбољих начина да се народ едукује у правом смеру.

zVuk

mnogo vise me nerviraju ovi sto su organizovali pres konferenciju i kenjali o tome cuku vremena, a samo su procitali nesto sto je neko drugi sakupio....i sve to u svrhu licne promocije, bez ikakve ideje...

dakle nista pametno.....koga zanima moze i sam da kopa po vikiliksu i sazna, koga ne zanima, nece ni saznati....

a znam bar dva nacina za borbu protiv toga, al nemam sredstava.... jedan od njih bio bi projekat koji bi morao da traje bar 100 godina, a drugi bi bio oruzanom silom......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mrle

Citat: zVuk poslato 16 Decembar, 2011, 10:20
koga zanima moze i sam da kopa po vikiliksu i sazna,
Da li si mo¾da probao? Daj nam savet i uputi nas.
Jer za sada mo¾emo da gledamo i èitamo samo ne¹to kao u prethodnim postovima.

Imam drugare koji su ne¹to poku¹ali, nije tako dostupno i razumljivo. Naroèito za ¹iroke narodne mase (uglavnom polupismene i IT skroz neobrazovane).

zVuk

imas ovde pun kurac depesa.....javnih i poverljivih.....

http://cablesearch.org/


CABLESEARCH is an attempt for an user friendly search engine of already published documents from Wikileaks.

Ko se ljuti, uleti mu kruti

nano


AndreyRR



OKi

Da ne otvaram novu temu, radi se o dokumentarcu ,,Od Slobode do Fa¹izma" je dokumentarni film Aarona Russo-a. Izmedju ostalog, prikazuje i dokazuje da je porez na lièni dohodak u Americi u stvari ilegalan. Dokumentarac takodje pokriva èitav dijapaton tema, kao ¹to su na primer: IRS (Internal Revenue Service), FRS(Federali sistem rezervi), Nacionalne ID karte, RFID èipove (implante za ljude), Diebold, elektronske glasaèke ma¹ine, Zloupotrebu takozvanog teaser oru¾ja, ugor¾avanje osnovnih ljudskih prava i svodjenja istih na minimum od strane totalitarnog sistema.
Amerika od slobode do fašizma ‚(America From Freedom To Fascism)