Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

doktor i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

ако сте служили југословенску војску и ако сте били учесник у неком рату знате да је боље имати неко гвожђе при руци  него упрети прстом у непријатеља са кишобраном у руци уз ону нашу знаш ти ко са ја саћу ти јебем кеву србију су разјебали срби црвени жути плави бели љубичасти или дугине боје кога боле курац него јел ви видите цене по продавницама цигани једу месо ми једемо батак на понижењу ако га уловимо ил ћевап из лидла

El Jefe

Лепа опсервација, нарочито оно о Шекспиру. Он је у праву, али кад год свирају Дивље Јагоде ја морам да урлам ИДИТЕ КУЋИ. То је јаче од мене
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

да их види комитет за безбедност све да им одузме

Kostić

радмили сам певао криво је море била је лепа девојка добра нежна али је имала велике клемпаве уши као кварк волео сам њене уши

Kostić


El Jefe

Америка се од монтажне сељане претвара у пресељану
Друштво за заштиту од животиња


El Jefe


Честитам пријатељу Рокију празник и да му затворски дани брзо прођу
Друштво за заштиту од животиња


Kostić

пишају серу спавају пијани по паркингу - пијац лајфстајл   




Kostić

сви смо ми роми мало ко је човек

Kostić

бидарано мато ром бирамоме силодерно рито чхалало дило тхем учим цигански требаће ми кад постанем мањина

Kostić

пито ја мог другара спијаце јели брт шта је ада циганлија да ли је и даље ада циганлија или је сад ада романлија каже он мени једи бре говна јебо те ром и оде по два туборга ни цигани више нису оно што су били сад пију туборг на пијаци а овом мом другару кад неко каже ром овај се најежи каже сви смо ми роми ја сам ганци ај пали не смарај нисам имо појма да је ром човек на циганском а ромале људи па ромале тхем значи цигански народ

sasa ns 1


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Па становници Гане су Ганци а говоре као роми, ал ај објасни ти то рецимо нашој Бурнабички која Боже ме опрости не би успела да заврши ни школу за заостале у Футогу
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Давни дана врати се један из Ванкувера. Како је тамо, све исто као код нас само лудаке не држе под кључем него их пуштају да слободно шетају. И још изјави да ће то време доћи и код нас. И дође то време ал овај пророк није то дочекао, тако је темељито полудео да морају да га држе под кључем.
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Citat: Kostić poslato 09 April, 2023, 18:06пишају серу спавају пијани по паркингу - пијац лајфстајл   




Разлика је само у типу превоза г. Костићу
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Kostić

ни воја илић није био неку ученик понављо заувек ал највећи песник каже професор филозофије у пензији са бувљака  смеј се ти брби ал мало ко има такву биологију да може да каже а да не слаже тетка брате ћале си ми