Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

ако ћемо по онако како јесте мене зими нико није оборио или угрозио сви ме виде и сви су пажљиви посебно када возим по снегу није свако кобно пролеће само до кавезара више је до мотор није играчка него превозно средство манте се отаврања затварања сезона и осталих модерних бесмислица или научите да возите или возите ауто ионако зими сви возите ауто и наравно бесмилене поделе на кавезаре бајкере трукере бајсере троћаре... са осталим сам сагласан

апропо владиног јутрошњег говора на радио београду један

El Jefe

Па они и раде тамо зато што не могу да нађу поштен посао
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Нови еколошки ЦНГ аутобуси за бању Врдник из Новог Сада
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Може и линија Зелени венац до Панчева

Друштво за заштиту од животиња

Kostić

од десет модерних бајкера десет њих је обишло ауто испред пешачког шесторица кроз пешаке двојца с десне стране није да сам илија чворовић ал не могу да не видим прозор гледа баш на прелаз ја гледам пичке уз нес јутро ал бројао сам није да нисам ауто стане он обиђе пешак стане да он прође влада је реко може се поред колоне до семафора ал није реко може се преко тих десет метара пуне испред пешачког иначе народ који пиша по паркингу и није неки народ мислим јесте народ ал само народ и ништа преко аи где год има неко укрштање ту има знак за успори кроз раскрсницу немој у хронику и на аутопуту има оно 80 где има улив у аутопут него какво је стање где има више страдалих у ових колико дана пролећа унас на друму или у украини зна ли неко

Kostić

каже радио јутрос пандури рекли контрола бајкера и скутера то то то ко нема дозволу ил није регистрово одма отимајте мотор и у творза ако вам неко стане ко има њему супер може да крши прописе казне јефтине

Kostić

шес година продајем кавасаки на капеу свашта ми нудили ал скоро неко нудио скутер за кавасаки ја се насмејо скутер скупљи бог те јебо

El Jefe

Ма нек отимају, није се кумић изнервиро због Ламборгинија од 100000 евра а ја ћу као због Кинеза од 50000 динара. Уосталом има се, може се
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

туђе нећемо за своје гинемо


Kostić

историја каже да је у време док је човек имо иоле здравог разума односно није био много добропредушеван кућни љубимац била плишана играчка данас те плишане играчке спавају по контејнерима богаташи измислили животињу у заробљеништву као модеран облик добропредушевне бриге о другоме и сад свака кућа има патофну патофне имају гардеробу а људи гладују ко их јебе они могу да раде па јебо вас свети јероним са неба да вас јебо добропредушевне а декарт ко га јебе ал то је друга тема

некада је забављач седео испод астала и јео оно што му интелигенција добаци али је морао то да заради тако што је забављао ту интелигенцију данас интелигенција ћути да се будала не увреди а забављач лади јаке паре да уђе у телевизор

замена теза или она чувена коју изреко вуди ален да могу да живим у рикверц па никне из земље и пепела а заврши ко издркани спермић

не не не

дошло је то време у коме треба ћутати треба се бранити јер будала не само да ће да се увреди будала ће да насрне и да буде у праву


Kostić

прасе за претплату мотор за добропредушевне будале које воде бригу о другоме треба се бранити смрт не боли а најлепша је кад има друштво на путу до пакла

 

Kostić

Citat: El Jefe poslato 01 April, 2023, 11:49Ма нек отимају, није се кумић изнервиро због Ламборгинија од 100000 евра а ја ћу као због Кинеза од 50000 динара. Уосталом има се, може се

озбиљна грешка енглези су имали закон по коме је газда јебо младу сиротињи на прву брачну ноћ а онда је мел гипсон решио да им се најебе мајке убише га на крају јер интелигенција није јача страна већине живља па иде линијом мањег отпора односно на своју штету

да, ово се односи на оно што није везано за криминал него за модел отимања туђе имовине јер добро предушеван каже да ће тако да спречи мајку природу спречиће курац и то цео а ако буде среће брејв харт гоес алајв


деструкција као мана слабости или живот је мио ма какво говно био




El Jefe

Растерујете таму овог форума колега Костићу
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Kostić

у радију седе неки интелигентно образовани и говоре о садашњем председнику они су за европу јел и кажу имамо 800 000 народа са једва основном па он тако влада ево ја сам једва завршио основну и размишљам о оној брехтовој и вреди ли се увредити на интелигенцију која врши озбиљну дискриминацију над необразованим живљем наравно да не

онај рус ологарх који је мењао законе у доба јељциња био је човек од науке веома интелигентан образован али ти закони су били криминогеног карактера зашто бисмо ми били гори од њега унас закон ваља направити тако да чим отвориш очи ти си у прекршају па кад затребају паре у касу ту су рандом селекција да се неко не побуни

лична документа морају да буду неотуђиво право нико нема права да вам удара зарезе на дозволу и да вам је одузима ви сте доказали да умете да знате прописе а то што их не поштујете за то постоји затвор или новчана казна

жеља појединца

човек који је доживео личну трауму не сме да се меша у законе и у институције такав облик доброшевне бриге о другима вуче ка личним интересима освету или неки други облик урођеног људског зла који нам је подарила мајка природа

три дана нисам изашо изкуће

El Jefe

https://rt.rs/news/25959-kako-je-nato-razoruzavao-srbiju/
Како је НАТО "помогао" Србији да се разоружа: Уништавали тенкове за којима данас кука Зеленски
Друштво за заштиту од животиња

monsterbnt

Da li je realno da jos placete za tom tehnikom? T-55, OTM-60, M-38, ZSU-57/2.... To je bre toliko staro da je veca korist bila da se proda kao staro gvozdje.... Jos je najmladje tu M-60 koji je i kad se pojavio bio los i zastareo.... Jedini koji vidi korist od toga je Vucic i to kao pokazatelj da su zuti unistili zemlju a ne on....
Smrt SVIMA!!!!


El Jefe



Душан ,,Душко" Гојковић (1931–2023)
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

слушо сам га на коларцу и код чика дулета једном је направио грешку и наставио да свира уз браво мајсторе из публике (само будала може да галами усред композиције каже шекспир) на крају добио супер аплауз па лепе године нема шта [cheers] [pop]