Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Citat: Kostić poslato 11 Februar, 2023, 08:38вози човек пијан вози нормално не крши прописе не изазове судар заустави га комитет за безбедност узме му ауто онај други гледа рекламу на телевизору која каже тоја кривица наша брига па ковели не морам да бринем ето брину добродушевни о мени па полупа некоме ауто ал њему не узму е то је дискриминација о којој комитет говори и шта ћемо сад ако онај пијан не буде стао јер не да своје дечјој психологији односно предушевном општем добру за нешто што није урадио тј није угрозио никога јер удес није направио

удес не прави алкохол него брзина непознавање материје и неодговорност ако је човек одговоран није битно да ли је пијан или трезан ако је неодговоран џаба му све дозволе и сва добродушевност (дечија психологија)



Drugara mi je ubio pijani majmun koji je vozio 40kmh.... Pregazio ga je na autobuskoj stanici jer je malko promasio ulicu.... Svako ko vozi pijan treba da ide u zatvor i da se baci kljuc od celije. Svako ko misli drugacije je kompletan idiot!!!
Smrt SVIMA!!!!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


Амбасадор Србије у Пољској Небојша Кошутић (лево) предаје акредитиве литванском председнику Гитанасу Науседи
Друштво за заштиту од животиња

bogdan

kakva srbija takav i ambastalivec  :(

Kostić

ја сам једном гледо како је трезан има дозволу има технички исправан ауто убио жену на пешачком прелазу после сам гледо једног пијаног у неком излупаном кршу возио човек сасвим нормално стиго кући ил је имо среће ил је пио текилу људе у саобраћају не убија алкохол убија карактер ал добро побијмо пијане а трезне ћемо у сибир голе и без шибице

El Jefe

Тешку судбу клету треба истрпети
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

Citat: El Jefe poslato 25 Februar, 2023, 11:14Тешку судбу клету треба истрпети
nego kako ćemo da idemo na put kad ti je motor spor  ;D

sasa ns 1

isto tako kako ćemo da izdržimo od sutra Svetog Acu krivošiju pa dok ga ne smenimo.  [veryangry]

El Jefe

Citat: sasa ns 1 poslato 27 Februar, 2023, 01:10
Citat: El Jefe poslato 25 Februar, 2023, 11:14Тешку судбу клету треба истрпети
nego kako ćemo da idemo na put kad ti je motor spor  ;D
Зајебавајте Ви неког млађег колега
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

#29690
https://autoblog.rs/blog/auto/motociklizam/2023/02/11/praga-predstavila-novi-ekskluzivni-zs-800+
Praga predstavila novi ekskluzivni ZS 800

]

Претходни модел
Друштво за заштиту од животиња

Gvozden

Taj prednji tocak je bas opasna zajebancija...jel to duplex doboš?
Top je u praksi je bio bas zajeban. Mozda je i motocikl takav?

bogdan

Citat: Gvozden poslato 27 Februar, 2023, 21:41Taj prednji tocak je bas opasna zajebancija...jel to duplex doboš?
Top je u praksi je bio bas zajeban. Mozda je i motocikl takav?
jestee  hidraulicni dupleks  evo boljih slika
https://www.advrider.com/f/threads/cafe-racers-pics.252051/page-849

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

https://gradskeinfo.rs/tenkovi-topljeni-u-ceskoj-topovi-tretirani-kao-furda-09-12-2022/
Пошто је наша уствари  љихова држава успешно уништила војску и наоружање имамо пуно право да се осећамо као на свадби без курца.
Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

aco turčine,sledeći rođendan u izgnanstvu da slaviš sa bil klinton fondacijom ako te prime a neće jer će mo prestati da im plaćamo članarinu-
Možda ako ga podsetiš na Moniku

El Jefe

#29697
Тц тц
Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1


El Jefe

Морам признати да ми не делују весело
Друштво за заштиту од животиња