Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

лик монтањ кажу луд по глави укро диплому а сида сида ове вакцина рекламџије треба пострељати сад им ни нобеловац није добар а није реко да ће сви убодени да поцркају

Kostić

похапсите све аустралијанце у србији ко им јебе матер и похапсите све вакцинисане ходају по улицама ко наркомани и само јаучу каће нова доза

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


Kostić



где живе будале шта једу и да ли јебу нешто квалитетно

El Jefe

И да се забране кревети, колко људи умре у кревету Весићу
Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

pu¹i ga plinski, na bocu, vesko

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Kostić

нека се сви ти имбецили који гракћу ко папагаји напуше прљавог курца осам пута издрканог у усране гаће после се чуде кад им неко завали дандару на то а ти ниси вакцинисан иначе има потпуно нормалних људи који јесу вакцинисани и не сметају им они који нису ове будале треба нашамарати чисто да имају материјала за неку квалитетну хистерију потим јавним медијским септичким јамама

bogdan


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Kostić

шта је профа објаснио јел да треба да васкрсне немац профит да однесе ал да има метлу да почисти за собом у туђој кући? па ок никад југа од вас само племе

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


Kostić


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


Да се подсетимо. Чисто онако, едукативно
Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1


Kostić

онај чкоде који је имо идеју да укине употребу плинских боца у стану могао би да пошаље некога да стави онај троугао доле код тунела у топчидеру где је била пумпа мада знак стоји на почетку укрштања ал дугачка раскрсница па је мало ко разуме и не капира да се завршава непосредно испред тунела ем ће мање да седе на сирени ем ће да сачувају хаубе јер оно ја знам ја сам у праву често не буде тако оно јес да нема потребе да стоје два знака али у ова данашња модерна добродушевноонајковозиспороугрожавасаобраћај времена негде ваља да се стави и пешес комада заредом нису сви способни да тумаче саобраћај онако како је записан

добри дечко плинска боцо троугао ако град нема пара платићу га ја само га постави

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња