Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

#29360
види ја кад сам полагао бицикл мопед и мотоцикл су били возила ниже категорије са посебним правилима е сад ако је то измењено па је ракетама све дозвољено ок

да закључимо претицање бицикла мопеда и мотоцикла у раскрсници је дозвољено па то вуче на да бицикл мопед и мотоцикл ако се крећу праволинијски и не скрећу десно морају да пропусте возило веће категорије које скреће десно јер у супротном имамо шта?


ортопедију јел тако ил није

иначе возило које се креће путем са правом првенства испред саме раскрснице и у самој раскрсници сме да претиче са десне стране оно возило које скреће улево и сме да претиче возило које скреће десно али само у случају да не замакне у супротну траку

седим један ал су ми кости целе ево 54 лета знао не знао

ја знам шта сам реко а ти да отвориш ауто школу паре да зарадиш


да не заборавим дефиницију шта је обилажење а шта претицање да ли је обилажење обилажење препреке типа крава код палате албанија заустављено возило које се не креће етц а претицање беше кад се возило креће или ако крава хода не стоји ти детаљи ми нису јасни


ако ти претичеш мотор у раскрсници и скрећеш десно а он иде право ти смеш он има првенство или нема ту се мени косе неке теорије мало ми је нејасно шта си ти хтео да кажеш мени са тим ''седи један ја сам побио на суду глупаве пандуре''

адвокат да будеш лова да капље

ЯЭВОЛУТИОН

ti treba da pises misticne tekstove...ne uspevam da razumem tekst a da ne pominjem tvoj tok misli...zaboravi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

PECA BMW

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Maj, 2021, 10:16
ti treba da pises misticne tekstove...ne uspevam da razumem tekst a da ne pominjem tvoj tok misli...zaboravi

Alal ti vera kad si uopste pokusao da citas .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

брзоплет је од рођења и не труди се да укапира шта ко говори и све иде на силу једног дана ће да пребије пандуре у суду јер су глупи а правила кога боли курац за правила ионако само једном у животу возимо по правилу кад полажемо вожњу да нас не оборе

El Jefe

https://www.youtube.com/watch?v=aX0mlb2zV0g#
Оде и Ђорђе
Боља верзија Ема Емили од оригинала
Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

https://srbin.info/politika/sns-medvedje-trazi-smenjivanje-stefanovica-i-koordinatora-vlade-za-jug-srbije/
ovi èlanovi SNS--a su stvarno mentoli ali ne kao bombone.Kako sad glasaju jednoglasno da se smeni Stefanoviæ .Kako su do¹li do tog saznanja,Gledam neki snimak svi di¾u ruke ko jedan a pojma nemaju ¹ta rade ni ka glasaju za a ni protiv.

Kostić

колико квадрата видиш тест за генија је кул фора ако жмурш и бројиш

Kostić

јел ово почело озбиљно уједање за руке изгледа да јесте биће интересантно молићете ви ћопавог из гроба да устане

El Jefe

Ја сам почео да носим црвене мајице откако су комунисти почели да се облаче у црно
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

мој стриц бора градио путеве по либијама а код нас рупе и закрпе био комуниста други стриц оперисан од волана никад ауто није имо летео у мигу и боле га курац не треба му пут био комуниста кој ћале државни интруктор за обуку возача специјалних терета возо вангабарите по рупама и закрпама не уме да лети био анти комуниста кад се напије махо прадедином сабљом и причо да је он божји изасланик а мене боле курац за кацигу за пут за к за ак дала ми дара јуче пичке љубила ме у очи каже јеси говно пичка ти материна ал волим да ти скувам а кацига даро а кацига шта ћеп кад ме однесу у затвор каже доносиће ако дају јебеш ти овај живот

Kostić

мој предобри деда господин Бранислав је био војник у саставу трећег ваздухопловног пука и кад су га немци седам дана јурили наоколо краљева увате га мамуимјебем ал није имо кацигу трчо споро а био мало клемпав аеродинамика јебига па зато и ништа он им прву ноћ побегне и тако четири пута док није сватио да мора да набави кацигу јер ће тако брже да потрчи (као мој тирекс мој тирекс трчи брже од кавасакија а кад глоцне пешес вегетаријанаца трчи бога ми и брже) и деда набави кацигу и курац мићо немци деда ис гоне у шесет секунде

Ј КРВ ДФА

ви данас имате кациге од песто евра и казне од петнес иљада ако немате паре да их пазарите ми цигани пропалице имамо длакаве гузе и кратку памет

ви сте килав курац од нације

Kostić

а перо здјелар је обучавао падобранце (између осталих и моју кеву) да не погину кад се главом забоду у земљу без кациге ако им се не отвори кухињска крпа па бих ја поновио још једном

напупуше ми се курца петнес иљада казне и песто евра на глави


Kostić

ставите кацигу на главу




<----






El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Kostić

''где су ти родитељи растао сам на улици мене је снела кокошка'' па сав сам се расплако смрдљива бајка је лимунада руси су бољи

https://www.youtube.com/watch?v=4gDw9eNkhd4#

ал овај филмић уједа одо за јерменију ви смрдите одавно

https://www.youtube.com/watch?v=8KwDpF8xeik#

него шта сам хтео рећи мда јебали вас римљани јебали вас турци јебали вас аустроугари и сад дође србин и јебе вас ал у суво дупе да нису јели говна са тим е саћемо да вам јебемо мајку казна за кацигу петнес иљада да би они продали што скупље дахије дајије српске дахије

устанак бре

смрдите

е ал ја кад одем у кош без кациге возим триес уз ивицу да могу да ме обиђу ал кад је ставим богоми 140 160 а и до 180 ал само једном добро нисам попасо дрворед брррр ко се сећа снимка онај плавобели

Kostić

са кавасакијем сам умало попасо ламборџинија ко се сећа и то на истом месту где сам са 180 умало скино дрворед кривина после гробља пре шуцине куће (она жута) занели се момци да мало посеку да би брже прошли а ламб на земљи еееее опоп испречи се на сред пола правца 54321 опанак извлачи уши заклица све сам исуко и стао испред момка реко еј ћао јел треба помоћ а он знојав мислим ознојио се кад ме видо у кривини у шестој и само је реко хух после га они макли код шуцине куће да гледају шта су сјебали ја отишо а леп лаб тамно сиви ко се сећа ко се не сећа ал онај момак из ламба сигурно се сећа и отад штрецам ту нећем преко 120 ал се прекрстим после гробља можда бих требао пре или ипак не

не не не пре боље после

El Jefe


Само суптилно, како је говорио друг Стаљин
Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

ovo ja znam od pre 30 godina ali m iretko ko veruje da je taèno,evo lepo pi¹e i taèno je.Ovaj Davorin je pravi europski politièki èovjek ali po¹to je ¾iveo u Zagrebu ni to nije dovoljno.Ali kod nas se dobro zapatilo a najgori su ovi sa vrha ¹to srbuju da se ne primeti i da omoguæe da je i Davorinova koncepcija i srpska koncepcija isto.Mislim pre svega na picoustog

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/90144/hdz_slavi_28_rodjendan_znate_li_da_je_hrvatsku_stozernu_stranku_u_bih_osnovao_srbin.html

sasa ns 1

#29378
http://www.politika.rs/scc/clanak/479387/Ruski-specijalci-stigli-u-Srbiju-pocele-antiteroristicke-vojne-vezbe
obratite pa¾nju na deo teksta ,,nezakonite vojne formacije,, tojest paravojske jer je i okupaciona vojna sila zakonita a nezakonite su samo paravojske,teroristi i slièno.Mene zanima kad vojska misli da uve¾bava ratovanje protiv vojske jer zadnjih 20 godina se spominju samo nekakvi teroristi i to na¹a vojska protiv ¹ake terorista.A gde je oklopno mehanizovana brigada u napadu.a deo zemlje ima tuðu èizmu.Takode  broj ve¾bi sa natom je godi¹nje 15 puta veæi od ve¾bi sa rusijom i to od 2012 ali se to skriva a svaka sa rusima se se javno prati.To je sve zbog na¹eg ulaska u EU i NATO iako Nato  ,,nije tema,, ka¾e picousti i naravno laaaa¾eeee.

El Jefe

1. Једини Србин на оснивачком конгресу  ХДЗа у Загребу је Ненад Чанак
2. Ми немамо Српску Војску, да је имамо свега овога неби било
Друштво за заштиту од животиња