Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 ... 1465 1466 1467 [1468] 1469
Štampaj
Autor Tema: Sta stampa stampa  (Pročitano 1971166 puta)
0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.
Kostić
Мравојед
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Kvalitet: +2174 (21%)
Zahvalnice: 108

Odgovor #29340 - 03 Maj, 2021, 17:52 Ocena: 0
Ignoriši

и бицикл и бицикл ал бицикл се вози у гаћама и мајци и често је бржи од мотора
Kostić
Мравојед
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Odgovor #29341 - 03 Maj, 2021, 20:24 Ocena: +1
Ignoriši

неки дода на блоуџабу каже јурио 120 и преварио трактор има супермодеран бемве и неке интелектуалне кочнице каже да њих није било он би пасо трави корен и такви обично најебу кад се инајмање не понадају ја ономад прошох у ако беше метар између оног југића у мојој траци и њиве са све 170 без кочница на сраду и ништа ми и такви говнари обично умру од глади у сто и кусур мученог живота ко последња сиротиња

толко серу по том блоуџабу да се мени огадио људски ум

а пуна хроника тих интелектуалних кочница
« Poslednja izmena: 03 Maj, 2021, 20:34 Kostić »
El Jefe
Iskusni bajker

Na mreži Na mreži
 Motor:
Унтер фире ојген
Kvalitet: +3107 (48%)
Zahvalnice: 89

Odgovor #29342 - 03 Maj, 2021, 22:04 Ocena: 0
Ignoriši

А војска на аутоматску пушку стављала појачивач трзаја

Друштво за заштиту од животиња
DebeliZmaj
Grill Majstor
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
nemam
trust no one

Kvalitet: -376 (3%)
Zahvalnice: 99

Odgovor #29343 - 03 Maj, 2021, 22:37 Ocena: 0
Ignoriši

za manevarsku ;0)

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell
Kostić
Мравојед
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Odgovor #29344 - 03 Maj, 2021, 23:20 Ocena: 0
Ignoriši

то оно говно које смо шрафили за маневарску па после цео дан перем пушку немош се опере нија ваљда још у моди
milomir22
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
uljara 600
Mile voli disko...

Kvalitet: +605 (36%)
Zahvalnice: 26

Odgovor #29345 - 04 Maj, 2021, 07:27 Ocena: 0
Ignoriši

толко серу по том блоуџабу да се мени огадио људски ум

Na BJB-u sam upoznao mnogo normalnih i finih ljudi, ali ima jedno 30% specifičnih slučajeva koje nikako ne mogu da skapiram sa psihopatološke strane. Verovatno je savremena psihijatrija iste pustila niz vodu pa su došli na taj forum da tupe ono što se ne tupi i leče lične frustracije i komplekse popujući i kenjajući drugima.

Ja sam otišao s foruma kada me je par takvih napljuvalo kako sam nebezbedan u saobraćaju jer teram ćelavu gumu, argument je bio da je čovek na neki kamen na nekoj tamo deonici izbušio novu - novcatu gumu, a da bih, da sam ja bio na njegovom mestu, sa mojim globusom, mogao da se slikam. Ja mu odgovorio da je iz tog njegovog primera očigledno da se i nova guma lako izbuši ako se kockice sklope i da je isti đavo bila ona nova ili ne ako se naleti na ekser, oštar kamen ili špon. SVejedno me ocrniše.

Takva grupa uvek krivicu baca na motociklistu, jer je trebalo defanzivnom vožnjom (verovatno da mili kao baba i da se vuče kao prebijena mačka) da predvidi greške drugih učesnika u saobraćaju, uvek ograničenja brzine moraju da se poštuju jer je to neko pametniji od nas tako rekao i nije bitno ko je kriv, jer motociklista uvek više najebe, pa je sam sebi on uvek i kriv.

Ja juče vozim sa drugarom (početnik prešao bukvalno 100km na motoru za ceo život) starim putem ka Jagodini i u jednoj oštroj krivini snajka s grande puntom, koja je isti do tog momenta vozila zaista junački, rešava naglo da zabode kočnice i da se zaustavi u traci ispred mene. Išao sam veoma lagano za ono kako inače vozim, jer je drugar iza veoma nesiguran, a i u tom trenutku je bilo poprilično rastojanje izmedju mene i punta. Naravno da sam je priupitao šta je toliko hitno da je morala da stane nasred puta i da li misli da je normalno to što radi takve stvari, videh da je telefon nešto drndala, izvinila se kulturno i sklonila u stranu.

Jbg, kad bih tu scenu tamo opisao, tih 30% bjbovaca bi verovatno zaključilo da sam ja bio kriv.

“If you seek authenticity for authenticity’s sake you are no longer authentic.”

-Jean Paul Sartre
DebeliZmaj
Grill Majstor
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
nemam
trust no one

Odgovor #29346 - 04 Maj, 2021, 08:29 Ocena: 0
Ignoriši

da si je udario i sudija bi reko da ``nisi prilagodio brzinu uslovima puta`` ... ili kako to vec definisu  Cheesy

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell
Kostić
Мравојед
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Odgovor #29347 - 04 Maj, 2021, 09:31 Ocena: 0
Ignoriši

није поента у сцени која се догоди него у клетве о интелектуалним кочницама и такви радови савременог човека и кад на то додамо и те недојебане пајдомане који ти нагаламе да си куре ако имаш ћелаву гуму шта рећи  шта стрељаће те на ломачи  добродушевне обогаљене наказе тићу и мани се тих бајкерских заједница само инкогнито у саобраћај да не упиру прстом на семафору да ти машу поздраве а не знају коме машу па ахахаххахах

ахахахахахх

брука доба живимо брука брука
milomir22
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
uljara 600
Mile voli disko...

Odgovor #29348 - 04 Maj, 2021, 09:48 Ocena: 0
Ignoriši

da si je udario i sudija bi reko da ``nisi prilagodio brzinu uslovima puta`` ... ili kako to vec definisu  Cheesy

To mi je jasno, nije bilo ni blizu udesa, stao sam i više nego dovoljno daleko od nje, ali mi te reakcije nikako nisu jasne, koji moj si naglo nabola kočnice i stala na sred kolovoza u nepreglednoj krivini. A 200 m ispod autobusko stajalište, gde je mogla da se isključi i džonja pola sata, jer tu autobus staje na svakih sat vremena ako ne i redje.

Isto situacija u Jagodini, onaj pravac na izlazu ka Dragocvetu, lik tera neki službeni polo i daje levi migavac da skrene na sporedni put levo. Auto je već nosem zahvatio gotovo celu levu traku i ja krenem da ga obidjem s desne strane, kad se lik setio da nije to, već sledeće isključenje levo, namotava naglo pun desni i daje dobar gas i seče mi put kolima. Ja na kočnice i sirenu i opet nije bilo opasno, ali jbt ko je mogao to da predvidi. Isto se izvinjavao rukom kroz prozor i naravno isključio se sledeći sokak levo.

-Jean Paul Sartre
DebeliZmaj
Grill Majstor
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
nemam
trust no one

Odgovor #29349 - 04 Maj, 2021, 15:11 Ocena: 0
Ignoriši

da si je udario i sudija bi reko da ``nisi prilagodio brzinu uslovima puta`` ... ili kako to vec definisu  Cheesy

To mi je jasno, nije bilo ni blizu udesa, stao sam i više nego dovoljno daleko od nje, ali mi te reakcije nikako nisu jasne, koji moj si naglo nabola kočnice i stala na sred kolovoza u nepreglednoj krivini. A 200 m ispod autobusko stajalište, gde je mogla da se isključi i džonja pola sata, jer tu autobus staje na svakih sat vremena ako ne i redje.

Isto situacija u Jagodini, onaj pravac na izlazu ka Dragocvetu, lik tera neki službeni polo i daje levi migavac da skrene na sporedni put levo. Auto je već nosem zahvatio gotovo celu levu traku i ja krenem da ga obidjem s desne strane, kad se lik setio da nije to, već sledeće isključenje levo, namotava naglo pun desni i daje dobar gas i seče mi put kolima. Ja na kočnice i sirenu i opet nije bilo opasno, ali jbt ko je mogao to da predvidi. Isto se izvinjavao rukom kroz prozor i naravno isključio se sledeći sokak levo.

preticanje se radi sa desne ili leve strane ? ... pitam za brata ...
buraz treba krene u autoskolu pa citali smo zajedno ZOBS

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell
milomir22
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
uljara 600
Mile voli disko...

Odgovor #29350 - 04 Maj, 2021, 15:20 Ocena: 0
Ignoriši

Preticanje sa leve, obilaženje sa obe, ja sam u ovom slučaju obilazio.

-Jean Paul Sartre
Kostić
Мравојед
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Odgovor #29351 - 04 Maj, 2021, 20:46 Ocena: 0
Ignoriši

где год је раскрсница укључење искључење са једном коловозном траком нема ни обилажење ни претицање ни престројавање него стани сачекај да се искључи и настави ал нема ни то оћунећу леводесно да си прошо и да те закачио у проласку обоје би били криви

« Poslednja izmena: 04 Maj, 2021, 21:12 Kostić »
milomir22
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
uljara 600
Mile voli disko...

Odgovor #29352 - 04 Maj, 2021, 21:22 Ocena: 0
Ignoriši

Čovek se isključivao pola sata, gotovo celo vozilo je izašlo iz moje trake, bio je udaljen dosta ispred mene i kad sam ja naišao, on je u milisekundi rešio da se ipak vrati u moju traku bez da je pogledao, da sam paralelno bio pored njega kao što si prikazao na slici br. 2 levo, ja bih se provukao s njegove desne strane i prošao bih ispred, nego me je on isekao kada se predomislio. U suštini sam se ja loše izrazio u postu iznad.

Zakonski me ne zanima ko je kriv, sreća njegova da me nije pokupio, jer se ne bi dobro proveo nikako.

-Jean Paul Sartre
Kostić
Мравојед
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Odgovor #29353 - 04 Maj, 2021, 21:45 Ocena: 0
Ignoriši

укапирао сам да си се нашао у ситуацији слика 2 лево зато сам ти и реко то није по пропису јер се радња одвија у самој раскрсници е сад да те покупио питање је како би се ко провео те сатара чекић уличе препирке су други закон који нема везе са саобраћајем ту не улазим

а ти у доласку треба да успориш испред раскрснице то и знак говори а не да пролетиш ко ракета или да налетиш из далека а он није завршио радњу али небитно навеће зајебе људи направе у раскрсници много је поломљених костију због оног моје право и често непознавање како се врше те радње у раскрсницама и како год да окренеш правило каже не десно не са десне стране ал нас боле дупе мотор је може се

иначе технички гледано он се и даље налазио у раскрсници и није завршио радњу и мисли се пола сата па је твоја обавеза да успориш и сачекаш да се радња заврши и у таквим ситуацијама се свако нађе најпаметније је успорити ако треба стати докле год је возило испред у раскрсници кад кад замакне и кад раскрсница буде слободна наставиш

и живиш 400 година ко корњача и умреш од досаде и коске целе и прцаш без гипса

ја сам слично доживео давно али је успут налетео и ауто из супротног правца па је пукло ко бомба разлетели се лебтијебем ко димна завеса дигла се прашина летело око мене а ја само стисо очи и зубе и пролетео с десна кроз раскрсницу срећа да ме ништа није погодило јебига мз брз а мене мрзело да успорим ковелим далеко је док ја стигнем он је завршио радњу биће чисто

ал курац

зајеб
« Poslednja izmena: 04 Maj, 2021, 22:17 Kostić »
milomir22
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
uljara 600
Mile voli disko...

Odgovor #29354 - 04 Maj, 2021, 22:18 Ocena: 0
Ignoriši

и живиш 400 година ко корњача и умреш од досаде и коске целе и прцаш без гипса

To je cilj kome težim. To gore sam i uradio i uspeo bih da ukočim potpuno, ali da nisam očekivao ono, nisam ni 1% očekivao, neko rastojanje koje sam držao me je spasilo i tajming od onog gore na nebu.

-Jean Paul Sartre
Kostić
Мравојед
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Odgovor #29355 - 04 Maj, 2021, 22:30 Ocena: 0
Ignoriši

што веће растојање и што спорије гдегод има укрштања и возила на двадесет метара пре укрштања и близу си циљу а онај горе нема везе са тим њега батали
ЯЭВОЛУТИОН
Moto Doktor
Moto Manijak

Na mreži Na mreži
 Motor:
zlata, kata i zeka ....babe naravno 35+
Kvalitet: +8415 (38%)
Zahvalnice: 721

Odgovor #29356 - 05 Maj, 2021, 09:27 Ocena: 0
Ignoriši

kosticu nekas pojama.....obilazenja bicikliste i motorcikliste je dozvoljeneo i u raskrsnici...analogno tome i biciklista i motorciklista moze obici bilo koje motorno vozilo u raskrsnici....dva puta dobio na sudu policiju...zakon ne moze da se primenjuje jednosmerno,

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11
El Jefe
Iskusni bajker

Na mreži Na mreži
 Motor:
Унтер фире ојген
Kvalitet: +3107 (48%)
Zahvalnice: 89

Odgovor #29357 - 05 Maj, 2021, 09:54 Ocena: 0
Ignoriši

Костич је уметник мотоциклиста. У уметности истина није битна

Друштво за заштиту од животиња
Kostić
Мравојед
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Odgovor #29358 - 05 Maj, 2021, 14:22 Ocena: 0
Ignoriši

ако вози школски да по метра од ивичњака и само праволинијски и бицикл и мотор немају права првенства у раскрсници ако возило скреће десно мора да стане и да сачека јел тако ил није
ЯЭВОЛУТИОН
Moto Doktor
Moto Manijak

Na mreži Na mreži
 Motor:
zlata, kata i zeka ....babe naravno 35+
Kvalitet: +8415 (38%)
Zahvalnice: 721

Odgovor #29359 - 05 Maj, 2021, 14:35 Ocena: 0
Ignoriši

bicilk i motor mogu da preticu i obilaze...ako voze na po metra od ivicnjaka ne mogu da preteknu ni drugi bicikl...dakle...neznas pojma...sedi jedan ko i uvek....dvared sam na sudu pobio glupave pandure koji ne shvataju zakon ...mozda ga i poznaju.....i ja sam poznavao moju zenu ranije...ni sada nisam siguran da je znam ali da sam je zno ovoliko nikada ne bi dosli do drzanja za ruke a kamoli dalje...

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11
Stranice: 1 ... 1465 1466 1467 [1468] 1469
Štampaj
Moto Manijaci  |  Opšte teme  |  Ostale teme  |  Tema: Sta stampa stampa