Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

и бицикл и бицикл ал бицикл се вози у гаћама и мајци и често је бржи од мотора

Kostić

#29341
неки дода на блоуџабу каже јурио 120 и преварио трактор има супермодеран бемве и неке интелектуалне кочнице каже да њих није било он би пасо трави корен и такви обично најебу кад се инајмање не понадају ја ономад прошох у ако беше метар између оног југића у мојој траци и њиве са све 170 без кочница на сраду и ништа ми и такви говнари обично умру од глади у сто и кусур мученог живота ко последња сиротиња

толко серу по том блоуџабу да се мени огадио људски ум


а пуна хроника тих интелектуалних кочница

El Jefe

А војска на аутоматску пушку стављала појачивач трзаја
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

za manevarsku ;0)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

то оно говно које смо шрафили за маневарску па после цео дан перем пушку немош се опере нија ваљда још у моди

milomir22

Citat: Kostiæ poslato 03 Maj, 2021, 21:24


толко серу по том блоуџабу да се мени огадио људски ум




Na BJB-u sam upoznao mnogo normalnih i finih ljudi, ali ima jedno 30% specifiènih sluèajeva koje nikako ne mogu da skapiram sa psihopatolo¹ke strane. Verovatno je savremena psihijatrija iste pustila niz vodu pa su do¹li na taj forum da tupe ono ¹to se ne tupi i leèe liène frustracije i komplekse popujuæi i kenjajuæi drugima.

Ja sam oti¹ao s foruma kada me je par takvih napljuvalo kako sam nebezbedan u saobraæaju jer teram æelavu gumu, argument je bio da je èovek na neki kamen na nekoj tamo deonici izbu¹io novu - novcatu gumu, a da bih, da sam ja bio na njegovom mestu, sa mojim globusom, mogao da se slikam. Ja mu odgovorio da je iz tog njegovog primera oèigledno da se i nova guma lako izbu¹i ako se kockice sklope i da je isti ðavo bila ona nova ili ne ako se naleti na ekser, o¹tar kamen ili ¹pon. SVejedno me ocrni¹e.

Takva grupa uvek krivicu baca na motociklistu, jer je trebalo defanzivnom vo¾njom (verovatno da mili kao baba i da se vuèe kao prebijena maèka) da predvidi gre¹ke drugih uèesnika u saobraæaju, uvek ogranièenja brzine moraju da se po¹tuju jer je to neko pametniji od nas tako rekao i nije bitno ko je kriv, jer motociklista uvek vi¹e najebe, pa je sam sebi on uvek i kriv.

Ja juèe vozim sa drugarom (poèetnik pre¹ao bukvalno 100km na motoru za ceo ¾ivot) starim putem ka Jagodini i u jednoj o¹troj krivini snajka s grande puntom, koja je isti do tog momenta vozila zaista junaèki, re¹ava naglo da zabode koènice i da se zaustavi u traci ispred mene. I¹ao sam veoma lagano za ono kako inaèe vozim, jer je drugar iza veoma nesiguran, a i u tom trenutku je bilo poprilièno rastojanje izmedju mene i punta. Naravno da sam je priupitao ¹ta je toliko hitno da je morala da stane nasred puta i da li misli da je normalno to ¹to radi takve stvari, videh da je telefon ne¹to drndala, izvinila se kulturno i sklonila u stranu.


Jbg, kad bih tu scenu tamo opisao, tih 30% bjbovaca bi verovatno zakljuèilo da sam ja bio kriv.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

DebeliZmaj

da si je udario i sudija bi reko da ``nisi prilagodio brzinu uslovima puta`` ... ili kako to vec definisu  :D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

није поента у сцени која се догоди него у клетве о интелектуалним кочницама и такви радови савременог човека и кад на то додамо и те недојебане пајдомане који ти нагаламе да си куре ако имаш ћелаву гуму шта рећи  шта стрељаће те на ломачи  добродушевне обогаљене наказе тићу и мани се тих бајкерских заједница само инкогнито у саобраћај да не упиру прстом на семафору да ти машу поздраве а не знају коме машу па ахахаххахах

ахахахахахх


брука доба живимо брука брука

milomir22

Citat: DebeliZmaj poslato 04 Maj, 2021, 09:29
da si je udario i sudija bi reko da ``nisi prilagodio brzinu uslovima puta`` ... ili kako to vec definisu  :D

To mi je jasno, nije bilo ni blizu udesa, stao sam i vi¹e nego dovoljno daleko od nje, ali mi te reakcije nikako nisu jasne, koji moj si naglo nabola koènice i stala na sred kolovoza u nepreglednoj krivini. A 200 m ispod autobusko stajali¹te, gde je mogla da se iskljuèi i d¾onja pola sata, jer tu autobus staje na svakih sat vremena ako ne i redje.


Isto situacija u Jagodini, onaj pravac na izlazu ka Dragocvetu, lik tera neki slu¾beni polo i daje levi migavac da skrene na sporedni put levo. Auto je veæ nosem zahvatio gotovo celu levu traku i ja krenem da ga obidjem s desne strane, kad se lik setio da nije to, veæ sledeæe iskljuèenje levo, namotava naglo pun desni i daje dobar gas i seèe mi put kolima. Ja na koènice i sirenu i opet nije bilo opasno, ali jbt ko je mogao to da predvidi. Isto se izvinjavao rukom kroz prozor i naravno iskljuèio se sledeæi sokak levo.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

DebeliZmaj

Citat: milomir22 poslato 04 Maj, 2021, 10:48
Citat: DebeliZmaj poslato 04 Maj, 2021, 09:29
da si je udario i sudija bi reko da ``nisi prilagodio brzinu uslovima puta`` ... ili kako to vec definisu  :D

To mi je jasno, nije bilo ni blizu udesa, stao sam i vi¹e nego dovoljno daleko od nje, ali mi te reakcije nikako nisu jasne, koji moj si naglo nabola koènice i stala na sred kolovoza u nepreglednoj krivini. A 200 m ispod autobusko stajali¹te, gde je mogla da se iskljuèi i d¾onja pola sata, jer tu autobus staje na svakih sat vremena ako ne i redje.


Isto situacija u Jagodini, onaj pravac na izlazu ka Dragocvetu, lik tera neki slu¾beni polo i daje levi migavac da skrene na sporedni put levo. Auto je veæ nosem zahvatio gotovo celu levu traku i ja krenem da ga obidjem s desne strane, kad se lik setio da nije to, veæ sledeæe iskljuèenje levo, namotava naglo pun desni i daje dobar gas i seèe mi put kolima. Ja na koènice i sirenu i opet nije bilo opasno, ali jbt ko je mogao to da predvidi. Isto se izvinjavao rukom kroz prozor i naravno iskljuèio se sledeæi sokak levo.

preticanje se radi sa desne ili leve strane ? ... pitam za brata ...
buraz treba krene u autoskolu pa citali smo zajedno ZOBS
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

milomir22

Preticanje sa leve, obila¾enje sa obe, ja sam u ovom sluèaju obilazio.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić

#29351
где год је раскрсница укључење искључење са једном коловозном траком нема ни обилажење ни претицање ни престројавање него стани сачекај да се искључи и настави ал нема ни то оћунећу леводесно да си прошо и да те закачио у проласку обоје би били криви




milomir22

Èovek se iskljuèivao pola sata, gotovo celo vozilo je iza¹lo iz moje trake, bio je udaljen dosta ispred mene i kad sam ja nai¹ao, on je u milisekundi re¹io da se ipak vrati u moju traku bez da je pogledao, da sam paralelno bio pored njega kao ¹to si prikazao na slici br. 2 levo, ja bih se provukao s njegove desne strane i pro¹ao bih ispred, nego me je on isekao kada se predomislio. U su¹tini sam se ja lo¹e izrazio u postu iznad.


Zakonski me ne zanima ko je kriv, sreæa njegova da me nije pokupio, jer se ne bi dobro proveo nikako.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić

#29353
укапирао сам да си се нашао у ситуацији слика 2 лево зато сам ти и реко то није по пропису јер се радња одвија у самој раскрсници е сад да те покупио питање је како би се ко провео те сатара чекић уличе препирке су други закон који нема везе са саобраћајем ту не улазим

а ти у доласку треба да успориш испред раскрснице то и знак говори а не да пролетиш ко ракета или да налетиш из далека а он није завршио радњу али небитно навеће зајебе људи направе у раскрсници много је поломљених костију због оног моје право и често непознавање како се врше те радње у раскрсницама и како год да окренеш правило каже не десно не са десне стране ал нас боле дупе мотор је може се

иначе технички гледано он се и даље налазио у раскрсници и није завршио радњу и мисли се пола сата па је твоја обавеза да успориш и сачекаш да се радња заврши и у таквим ситуацијама се свако нађе најпаметније је успорити ако треба стати докле год је возило испред у раскрсници кад кад замакне и кад раскрсница буде слободна наставиш

и живиш 400 година ко корњача и умреш од досаде и коске целе и прцаш без гипса

ја сам слично доживео давно али је успут налетео и ауто из супротног правца па је пукло ко бомба разлетели се лебтијебем ко димна завеса дигла се прашина летело око мене а ја само стисо очи и зубе и пролетео с десна кроз раскрсницу срећа да ме ништа није погодило јебига мз брз а мене мрзело да успорим ковелим далеко је док ја стигнем он је завршио радњу биће чисто

ал курац

зајеб

milomir22

Citat: Kostiæ poslato 04 Maj, 2021, 22:45

и живиш 400 година ко корњача и умреш од досаде и коске целе и прцаш без гипса



To je cilj kome te¾im. To gore sam i uradio i uspeo bih da ukoèim potpuno, ali da nisam oèekivao ono, nisam ni 1% oèekivao, neko rastojanje koje sam dr¾ao me je spasilo i tajming od onog gore na nebu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić

што веће растојање и што спорије гдегод има укрштања и возила на двадесет метара пре укрштања и близу си циљу а онај горе нема везе са тим њега батали

ЯЭВОЛУТИОН

kosticu nekas pojama.....obilazenja bicikliste i motorcikliste je dozvoljeneo i u raskrsnici...analogno tome i biciklista i motorciklista moze obici bilo koje motorno vozilo u raskrsnici....dva puta dobio na sudu policiju...zakon ne moze da se primenjuje jednosmerno,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Костич је уметник мотоциклиста. У уметности истина није битна
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

ако вози школски да по метра од ивичњака и само праволинијски и бицикл и мотор немају права првенства у раскрсници ако возило скреће десно мора да стане и да сачека јел тако ил није

ЯЭВОЛУТИОН

bicilk i motor mogu da preticu i obilaze...ako voze na po metra od ivicnjaka ne mogu da preteknu ni drugi bicikl...dakle...neznas pojma...sedi jedan ko i uvek....dvared sam na sudu pobio glupave pandure koji ne shvataju zakon ...mozda ga i poznaju.....i ja sam poznavao moju zenu ranije...ni sada nisam siguran da je znam ali da sam je zno ovoliko nikada ne bi dosli do drzanja za ruke a kamoli dalje...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11