Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Неће више бити пуш, пуш ин д буш
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: El Jefe poslato 21 April, 2021, 11:01
Неће више бити пуш, пуш ин д буш
a lepak i bronzu nisu nikad ni stavljali na listu narkotika.....ako sam dobro razumeo , za sta ce da osude one iz slucjaja "jovanjica"....imaju pravo da im se sudi po povoljnijem zakonu ako se zakon u vreme izvrsenja dela i donosenja presude zakon promeni...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾

Da ih sude ?Ok,da ih osude,upi¹avanje od smeha

UFF


Kostić

#29324
зелени зубе да ли ту код тебе има ливада на продају да није већа од 20 х 10 метара



ганџа никад није требала да улази у листу наркотика оно што из земље никне не треба бранити хемија је друго ганџу треба скинути са листе биће мање криминала а народ троши па троши а и пашће цена лазић ће да се обрадује

UFF

nema
a i dok je imalo poslednji put ar je kostao preko 10.000eur

DebeliZmaj

Uvodjenje ``gandze`` u legalne tokove ima efekte :

- povecava se kvalitet iste
- legalno zaposhljavanje ljudi
- ogroman priliv love u budzet kako lokalne zajednice tako i republike ...

Umesto da ono prodje se nesto zapakovano gde krajnji korisnik i ne zna je kupio, kupovina se odvija tako
sto udjes u radnju koja izgleda kao apoteka i na vratima pise ``Naduvani Zmaj doo``
- dobar dan izvolite
-- dobar dan,  hteo bi 2 pakovanja manja ``avganistanca``, jedno sednje ``moravca`` i zena pita da li je stigo svez ``dominikanac`` ...
- jao komsija nije jos stigo dominikanac novi, al stigo nam ``ludi kosta`` ...|
-- samo da pitam zenu .. .. zvrzvr ... dusoooo moze ``ludi kosta`` nema onaj tvoj ``dominikanac`` ... aha ... aha ...ok 3 pakovanja srednja? ok ...
-- moze kaze zena 3 srednja ...taj ``ludi kosta`` ...
- ok, evo sad ce da spakuju klege, samo da ja racun .. tik tik tik ..klik klik...kako placate ? kes ili kartica
-- karticom ...
- vas pin
-- .. ...  evo proslo e ..ebo i slip i racun...sve vam je u kesici
- hvala
-- spakovala sam vam i promotivn pakovanje pet vec gotovih umotanih ``moravaca``, znate krenuli smo novu liniju proizvoda, samo domace moravac vec spreman ...
-- super ... havala jos jedno .. prijatno ...

sve kroz kau, legalno, svaki racun odmah tamo lezu pare n racun porske uprave pa ima love i skole, i za puteve i smanjih akcize na gorivo, rekoh li skole ? mozes pravih i
one puteve sto se loze nanjih, mozes finanasira i vecu vojsku da patrijote mirno spavaju ... svaka trimeseca po jedan panzir a sve treznim vozacem da ga vozi a svake
godine po jedna S400 ...

a gde su turisticke ture pa kad dodju EUropejci.. pa krstarenje lepim plavim naduvanim dunavom ...


kakva nafta, kakve picke materine rio tinto kopanje litijum ... livadica, travica, dipl. ing agronom bude opet bog u selu ;0) ...


Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

#29327
добро није 15 иљада али каква је навала на београд биће и триес иљада овде у селу две зграде нове одма продате све србија нико из београда нема где шибица да се баци од возила има на макишу по 2500 негде сам видео

ако неко има ливаду на продају да није далеко нек цинкари занима ме



змајев елаборат ахахахах легално у смислу имај саксију пуши у кући а на улици не исто ако и алкохол али забрањена продаја па ко оће нека држи саксије на прозору

ЯЭВОЛУТИОН

pa imao si livade na brdu svojevremeno...sto ih cale ne kupi kad su mu davali stanove za onu udzericu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

ljud gravitiraju ka beogradujer tamo ima najvise posla,
verovatno najvise pristupa lekarima, najvise visih i visokih
skola ... ko ima decu, 2 -3, i hoce da studiraju... pa njemu
se isplati kupi stane negde relatvno blizu centra, eto da je
jedna linija i znaskojamu usteda zavreme studija za stan
a zna da su mu deca svoj na svome, da nisu negde u
nekim budzacima itd...

uzimaju ljudi i kao investiciju ... gde niknu 2 zgrade, dodju ljudi
cim ima ljudi ima radnji cim ima ranji i sadrzaja grade se nove
zgrade jer hoce jos ljudi da dodje ... budepo neki novi lokal pa
se otvaraju radnje sa jos sadrzaja da ne mora do centra itd...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

није ћале деда је био алав дао му жика дупло и стан и паре имам плац у барајеву али не знам где је а и није мој буразеров је јел има код тебе ливада да неко оће да прода

горе не може да се купи земља само ко је имо пре рата своје а да му тито није узо и моргеја и покојни шуца имају куће у власништву али је земља државна

ЯЭВОЛУТИОН

ima ali traze po 10000 za ar.....uradili predlog urbanistickog i smislili ovde tesla grad....
https://www.ekapija.com/news/2758779/grad-beograd-ozivljava-kijevo-na-skoro-100-ha-u-planu-1214-stanova
vidim ja da se serim za koju godinu negde dalje a rentam kucu....bice guzva....mozda i prodam i odem u tople krajeve....ovde zima pocela da traje do maja.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Код мене баба продала плац за 250000 Е, а пријетељу ћерка и зет купили нову кућу у Мецу у ФР, за 180000 Е
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

#29333
ја идем одавде али не знам где ћу ливада ми треба у власништву да бих на њој могао држим кампер или камп кући и да седим и садим парадајз да ме не јебе закон арипо два ми је доста ако није скупо можда и три четри зависи где је

има кућа по рипњу за дваес иљада ал ја немам те паре а и рипањ за пет година има да буде ко да нафта лије по потоку

ти што код тебе траже по 10 к су смешни макиш је јефтин али су велики плацеви ако неко оће да исече 200 м2 и да могу да му приђем боље је него кијево али залете се људи шта сад


ал добар је овај наш змај ја сам мислио да је он мало паметан а не да гледа шта ко ради наоколо код нас ако се то спроведе нико неће да сади жито и кукуруз па ће клопа да се увози а сви ће да саде ганџу и несрећни лсд је прошо ко бос по трњу кад су хипици нагрнули да лижу а да ништа не раде наш менталитет и тај тамо нису исти

а курвање за социјално је друга прича ту бисмо спасли много гладних мајки

DebeliZmaj

ne znam sta kukate,
meni je ovde skroz ok
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Kostić

мотор није хоби докле год га сматрате хобијем свако пролеће ће да зацрни мотор је превозно средство возило ниже категорије био јесте и биће заувек

грегор и борис су дулетови другови и сад један погине иначе и бећа је увек имо кацигу ал кад је погинуо испред куће није имо али то није битно кога боле курац за кацигу кацига је лажна сигурност у редовном саобраћају и намењена је за трке

El Jefe

Мотоцикл је мало, брзо превозно средство са кога се лако прелази на кола и на авион.
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

misa-pei

Citat: El Jefe poslato 03 Maj, 2021, 14:19
Мотоцикл је мало, брзо превозно средство са кога се лако прелази на кола и на авион.

Jes' vala. Kad me je lik skinuo s motora, stigao sam samo da se zapitam "kako ja to letim?" :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda