Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

par zelenih je mito
metak ej ozbiljna pretnja i prekrsaj zakona o oruziju i municiji ...

ko ima par zelenih pre ce da ih da nego da se razvlaci eventulano po sudu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

idanijel


Kostić

кад је за здравље није скупо аи кога боле курац за закон да закона има не би људима крали децу боље мало робије и дете на броју него овако

mrle


Kostić

ово код ане онај семафор лепо га је улубио

viper

Razbio je ford fokus.

Послато са SM-T580 помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

DebeliZmaj

nadam se da je vozac dobro

ako sam dobro razumeo kod pada sa preletom
hitna NE-SKIDA kacigu ... ako je tako a lezao je
nepomican ... odakle im info d aje oko 30 godina

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle

Citat: viper poslato 27 Mart, 2021, 13:11
Razbio je ford fokus.

Послато са SM-T580 помоћу Тапатока


monsterbnt

Jel to auto u kontrasmeru ili se meni cini?
Smrt SVIMA!!!!

dzimika

Taj ford je bivsi auto od komsija, juce rekose zeni da je vozac motora kriv, meni po slikama nije bas najjasnije kako ali mozda znaju nesto sto mi ne znamo, meni deluje da ga je vozac forda isekao, skretao levo u ulicu/parking
Na istom mestu je i Andrej Kovacevic poginuo pre mnogo godina

monsterbnt

Citat: dzimika poslato 28 Mart, 2021, 10:39
Taj ford je bivsi auto od komsija, juce rekose zeni da je vozac motora kriv, meni po slikama nije bas najjasnije kako ali mozda znaju nesto sto mi ne znamo, meni deluje da ga je vozac forda isekao, skretao levo u ulicu/parking
Na istom mestu je i Andrej Kovacevic poginuo pre mnogo godina

Pa tako i meni deluje.... Auto je u kontra traci, udaren u levu stranu.... A sto se tice toga da neko prica kako je motorista kriv.... Zar nije tako uvek? Kladim se da je bilo bar 5 ocevidaca sa ugradjenim radarom u glavi koji tvrde da je iso minimum 200....
Smrt SVIMA!!!!

Kostić

#29291
299

тешко да је крив види се по шоферки да је ударац по полудијагонали е сад једнио ако од ударца није заокрено ауто што је мало вероватно јер мотор нема толику силу а и кад гледате такве ударце на јутјубу мотори не заокрећу аутомобиле ово је дирекан удар у возило које или хтело да га избегне или је хтело да скрене али да обиђе

а вече поладевет много светла од свега не види се мотор ако иде брже јер све наоколо светли

овај плоложај са све отиском у шофершајбни личи на да је форд кренуо оно да утрчим пре аута мотор је могуће обилазио ауто у својој траци па се набо али то сви радимо и аутомобили тако ''секу'' не скрећу по правилу а и ми обилазимо у раскрсници добро ја не мени је то златно правило али свако кога видим да

како год форд има велику кривицу највећу јер је форд изазвао удес и кладим се у динар да није ни видео фар од мотора јер као што рекох превише ту разних светла има у поладевет увече

ЯЭВОЛУТИОН

tu imaju lezeci panduri...nema sanse da je motor isao mnogo brzo....cini se da nije stigao ni da koci...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

#29293
од лежећег из правца видиковца до семафора може осам банки стотку ако га запандрчи али ово највише личи да је ишао више десно форд је свакако кренуо у скретање пре испрекидане ако је момак ишо с десне стране да обиђе ауто у својој траци а да је ауто био у равни с њим па да испадне да је обилазио изнутра у раскрсници онда је направио најгори зајеб јер форд нема шансе да га види и рачуна да пролази пре него ауто стигне а овај нема шансе да стане а ни да побегне по овим сликама тако изгледа што не мора да буде правило у сваком случају форд је ишо из коша а не мотор а није га баш распалио са 299 омашио је греду покидо пластику и мало отеро точак у врата хауба ко хауба страда и да је удариш са тридесет ал није ни баш споро по крову и шоферки и ако је ишо изнутра није мого да види форда од аута испред себе који је прошио у раскрсници па није мого ни да кочи једно је сигурно ако људи тврде да је обилазио направио је кардиналну грешку а форд је крив како год да окренеш

ако је обилазио користећи зајеб биће и он крив  ако није користио зајеб обиласка у раскрници неће да буде крив осим ако не извештаче да га је ударио с преко пет банки а форд је двапут крив ем није испратио ем најгора фора ''улетања'' у краћеницу много пута виђено и испробано и често са оваквим последицама




El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

UFF

sreca sszgo samo trenira i snima dronom pa ne jebe nista niti pije inace bi najebao :D

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

sirenje video silikona nije kaznjivo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sasa ns 1

imam kuæi par vrsta silikona ali nekako su mi dra¾i karleu¹ini