Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

nemanje iste i jeste problem....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Kostić

не излазите напоље минус три је а и пала киша уста јој се ожвалавила

DebeliZmaj

Citat: Kostiæ poslato 01 Decembar, 2020, 07:21
не излазите напоље минус три је а и пала киша уста јој се ожвалавила

voistinu hladno
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

sasa ns 1

evo masovne pederske orgije u srcu evropske unije i natoa
https://www.srbijadanas.com/vesti/svet/korona-orgije-belgija-25-muskaraca-hapsenje-poslanik-evropski-parlament-2020-12-01
ko je izmako da ga nedofati neki orgija¹ moglo je i ovo da mi se desi u starom carskom nemaèkom gradu
https://www.srbijadanas.com/vesti/svet/bilo-je-uzasno-ljudi-urlaju-i-placu-po-gradu-hrvatica-otrkila-najnovije-detalje-horora-u-nemackoj-2020-12-01
Tamo je bolje ka¾u skoro svi ali ovo su i rizici .Moj drugar je bio taj dan na aerodromu u Briselu kad su ga digli u vazduh.Do tad je bio glavi natovac a i sad je. Samo sad kad prièa èesto gleda zami¹ljeno u jedni taèku.

ЯЭВОЛУТИОН

nego jel moze neko da napravi algoritam.....pederi se ne razmonazaju a sve ih je vise i vise.....kloniranje nije jer ne lice jedni na druge.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

а кад је то педера било мало откад је света педера је било у изобиљу поготово у време када их ник оније табао него славио сад се опуштају можда им се врати слава

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

Citat: Kostiæ poslato 01 Decembar, 2020, 21:18
а кад је то педера било мало откад је света педера је било у изобиљу поготово у време када их ник оније табао него славио сад се опуштају можда им се врати слава

dobroj vecini ljudi je tako svejedno u kakvom si odnosu sa kim ... ono sto velikoj vecini smeta to je nametanje
i ono vidi me vidi me vidi me vidi me ... ma ok ... zaobidji nas sa propagandom ...
koga briga sta mladjani XXXXX radi sa transom na trocaderu u budvi ... njihov problem ... al kad krene prica
kako je to normalno i da promovise... e ljudima to smeta ... ( svi likovi u primeru su izmisljeni i slicnost sa
stvarnim osobama je slucajna .. uglavnom )
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

#29130
у старој венецији су курве шетале са голим сисама по граду да би се колико је могуће сузбио хомосекс а стари рим грци и те пичке филозофије богови и остала екипа то све био педерај мислим апропо аљине изјаве да се не размножавају а све их је више па није их све више само су почели да се не скривају то сам реко изнад па ево да поновим мени не сметају докле год су на пристојној удаљености од моје ките и гузе и што се мене тиче нек се јебу де оће боле ме курац и ја јебем где стигнем па се нико не жали да му смета

једно је сигурно будућност иде ка томе да курац и дупе буду феатуре секс јер нема рађања и нагомилавања популације а стара добра свака пичка смрди ће да буде на располагању само ономе ко има да плати тј богаташима који ће да расплођавају своју лозу мислим један од облика борбе против пренасељавања је управо тај модел курац - дупе звучи нереално али је раме уз раме са истином данас је застрашујуће кад видиш пораст нечега што се човеком назива да је женско по природи а има киту невезано за педерај и кросдресере транс уградисликонсисе и сличне појаве које не треба да брину као ове природне човек се мења еволуира мутира ништа ново

despic

Nesto mnogo cesto pominjes taj trocadero i neke trandze Petre. Sta li si zgresio u mladosti...jel si imao nekih seksualnih problema u vojsci?
klasican divljak

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

"nedelja i svi ste tu.."
jin-jang

mrle


DebeliZmaj

Citat: despic poslato 06 Decembar, 2020, 12:11
Nesto mnogo cesto pominjes taj trocadero i neke trandze Petre. Sta li si zgresio u mladosti...jel si imao nekih seksualnih problema u vojsci?
ne ... ti jesi ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Kostić

ја сам имо проблеме у војсци доле на чрномерцу била стражара 6 ћошак у парку и ту је ноћу долазила нека курва да је јебемо тукли смо се ко ће ноћу на шестицу али није била крос била обична женка курава ал добра

despic

ne zmaje, nisam bio u vojsci ;)
klasican divljak

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell