Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

TEEfqd

Citat: DebeliZmaj poslato 31 Jul, 2020, 12:16
U sred Beograda da se sa sahovnicom skine bila bi samo reakciha
- gle paora ...
-- garant vojvodjanin
- laslo ili tako nesto...
-- zovi seselja ..
- hahahaha





zavisi gde se nadje i u koliko sati. znam za neke budale koje bi tu istu nogu da ponesu kuci, za trofej.

a ovog naseg u hrvatskoj su profi prebili, trojica s ledja. nisu mu dali sansu uopste, tako i treba da se to radi, kad se vec radi normalno.
navijacka obelezja se ne prastaju ni medju srbima, nisam preterano iznenadjen.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: redshadow poslato 31 Jul, 2020, 20:18
Citat: DebeliZmaj poslato 31 Jul, 2020, 12:16
U sred Beograda da se sa sahovnicom skine bila bi samo reakciha
- gle paora ...
-- garant vojvodjanin
- laslo ili tako nesto...
-- zovi seselja ..
- hahahaha





zavisi gde se nadje i u koliko sati. znam za neke budale koje bi tu istu nogu da ponesu kuci, za trofej.

a ovog naseg u hrvatskoj su profi prebili, trojica s ledja. nisu mu dali sansu uopste, tako i treba da se to radi, kad se vec radi normalno.
navijacka obelezja se ne prastaju ni medju srbima, nisam preterano iznenadjen.
dobio je batine jer je nabildovani gastos koji misli ako moze da se nasara i kurci po austriji da moze bez osnova i po hrvatskoj...zato sto je austrijski drzavljanin....austrijanac jelte..
e pa da su naleteli na mog drugara koji ima radov grb, i malteski krst i kukasti krst i drazu nasaranog preko ledja, bio bi naslov u novinama|"masakarirani ljudi leze po plazi turisti odlaze kucama"...
kad neko stavi saru na sebe. da li tetovazu ili klupske boje...onda moras da ih branis zivotom...makar bile dugine boje i delfin u skoku.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾

Citat: El Jefe poslato 31 Jul, 2020, 12:26
И вас су мало тукли када сте били мали
Dru¾e,ne da su ga malo tukli,nego ga izgleda uop¹te nisu tukli,èim se poziva na tog kretena.I vi¹e ukapirajte,Zemun je Vojvodina i na zalost je samo tu ta pièketina na zelenoj grani.

®or¾

E kada ja moram,da dam plus  za komentar,Crvene Senke,zadnje vreme do¹lo

mareskin

Citat: ®or¾ poslato 31 Jul, 2020, 21:22
E kada ja moram,da dam plus  za komentar,Crvene Senke,zadnje vreme do¹lo

Stavi se u samoizolaciju deset dana! :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

®or¾


TEEfqd

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 31 Jul, 2020, 21:15
Citat: redshadow poslato 31 Jul, 2020, 20:18
Citat: DebeliZmaj poslato 31 Jul, 2020, 12:16
U sred Beograda da se sa sahovnicom skine bila bi samo reakciha
- gle paora ...
-- garant vojvodjanin
- laslo ili tako nesto...
-- zovi seselja ..
- hahahaha





zavisi gde se nadje i u koliko sati. znam za neke budale koje bi tu istu nogu da ponesu kuci, za trofej.

a ovog naseg u hrvatskoj su profi prebili, trojica s ledja. nisu mu dali sansu uopste, tako i treba da se to radi, kad se vec radi normalno.
navijacka obelezja se ne prastaju ni medju srbima, nisam preterano iznenadjen.
dobio je batine jer je nabildovani gastos koji misli ako moze da se nasara i kurci po austriji da moze bez osnova i po hrvatskoj...zato sto je austrijski drzavljanin....austrijanac jelte..
e pa da su naleteli na mog drugara koji ima radov grb, i malteski krst i kukasti krst i drazu nasaranog preko ledja, bio bi naslov u novinama|"masakarirani ljudi leze po plazi turisti odlaze kucama"...
kad neko stavi saru na sebe. da li tetovazu ili klupske boje...onda moras da ih branis zivotom...makar bile dugine boje i delfin u skoku.

ma normalno s tim sto i taj koji istice obelezja je svestan gde je koliko jak i gde moze da ih pokazuje. tesko da letuje u hrvatskoj.

hipoteticki... da lik sa sahovnica tetovazom sedne u autobus 50 na brdu-pocetna, ne bi ni stigao do banjice da ga zakolju radovci. vec na prvoj-drugoj stanici u zarkovu bilo stani pani, o miljakovcu da ne pricamo [rofl]

do zadnje da stigne ziv bez incidenta u popodnevnim i vecernjim satima kvota 30. ko iz 1 u 2.

El Jefe

Не би га нико ни пипнуо. Код нас болеснике не бију
Друштво за заштиту од животиња

dzimika

Bas to, garantujem da ga niko ne bi dirao

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: redshadow poslato 31 Jul, 2020, 22:16
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 31 Jul, 2020, 21:15
Citat: redshadow poslato 31 Jul, 2020, 20:18
Citat: DebeliZmaj poslato 31 Jul, 2020, 12:16
U sred Beograda da se sa sahovnicom skine bila bi samo reakciha
- gle paora ...
-- garant vojvodjanin
- laslo ili tako nesto...
-- zovi seselja ..
- hahahaha





zavisi gde se nadje i u koliko sati. znam za neke budale koje bi tu istu nogu da ponesu kuci, za trofej.

a ovog naseg u hrvatskoj su profi prebili, trojica s ledja. nisu mu dali sansu uopste, tako i treba da se to radi, kad se vec radi normalno.
navijacka obelezja se ne prastaju ni medju srbima, nisam preterano iznenadjen.
dobio je batine jer je nabildovani gastos koji misli ako moze da se nasara i kurci po austriji da moze bez osnova i po hrvatskoj...zato sto je austrijski drzavljanin....austrijanac jelte..
e pa da su naleteli na mog drugara koji ima radov grb, i malteski krst i kukasti krst i drazu nasaranog preko ledja, bio bi naslov u novinama|"masakarirani ljudi leze po plazi turisti odlaze kucama"...
kad neko stavi saru na sebe. da li tetovazu ili klupske boje...onda moras da ih branis zivotom...makar bile dugine boje i delfin u skoku.

ma normalno s tim sto i taj koji istice obelezja je svestan gde je koliko jak i gde moze da ih pokazuje. tesko da letuje u hrvatskoj.

hipoteticki... da lik sa sahovnica tetovazom sedne u autobus 50 na brdu-pocetna, ne bi ni stigao do banjice da ga zakolju radovci. vec na prvoj-drugoj stanici u zarkovu bilo stani pani, o miljakovcu da ne pricamo [rofl]

do zadnje da stigne ziv bez incidenta u popodnevnim i vecernjim satima kvota 30. ko iz 1 u 2.

imas visoko misljenje o svom narodu...promeni ime u hans dietrich i zaboravi srpski jezik....
ako ne peva ustaske pesme i ne provocira direktno verovatno mu ne bi dlaka sa glave falila....ali i za njega vazi isto pravilo...kad stavis saru na telo ili prsluk, budi svestan da moras da je branis do kraja.....
da je imao istetoviranu oznaku hells angelsa bilo bi rizicno da li ce da ga biju hellsi ili bandidosi...i opet bi morao da brani saru....
ali mi imamo u odnosu na tebe civililizacijski jaz...ti si avanzovo u hansa i ne razumes srpski, a ne razumes ni primitivne odnose u svetu....ti si ubermencshen.....danke detchland
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TEEfqd

smesan si ko bioskop. nego, kad smo vec obrnuli na salu


https://www.youtube.com/watch?v=e6tE2pu20VU#

  [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


DebeliZmaj

znam jednog mudzahedina iz novog pazara,
bilo me dete gadno sjebano ... na kraju mu i
muftija kaze nosi ga u Ostrog i moli za oprost...

dete zivo, on OVOLIKI Ostrog na ledjima ..
ide tamo redovno ljudi zidine i ikone

nisam pametan, jeste, nije, sve je u glavi ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

TEEfqd

da su se malo citale svete knjige znalo bi se da su sveti oci pisali o tome da je konkretno namena tetovaza obelezavanje stoke.
i onda taj isti svetac zavrsi na podlaktici, plecki i slicno... ima raznih budala.

Kostić

ја се не бих прејебаво с аљом баба му је немица смешно је да му ико каже да је смешан ко биоскоп посебно срби који кад оду у немачку почну да серу ко фоке по интернету

ЯЭВОЛУТИОН

baba nije bila nemica ali je tamo provela bezmalo 50 godina.....i slusao sam price ljudi koji su tamo odlazili od bega od rezima do jurnjave za boljim sutra.....obe stvari su docekali kurac....ako te nko jebe za dinar, hoces li se osecati bolje ako te neko drugi jebe za dve marke....sto je plata veca samo si elitnija kurva.....sloboda se ne nalazi tamo negde vec se za slobodu bori tu gde jesi.....a mozes i da das da te jebu za dva evra i da pisas po onima koje jebu za dinar....i da kazes kako su glupi sto i oni ne daju dupe za dva evra....doduse ovde za dinar jebu na silu a tamo ti lepo uteraju za dva evra i nakraju te posalju ovde da crknes.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TEEfqd

#28717
srao sam ja ko foka i pre nemacke. a zar ti kosticu nemas pametnija posla nego da se bavis mojim sranjem. idi otkopavaj kosti i pravi karikature, pametnije nego da valjas moja govna

@rev izbacio nov post

dok sam bio u nemackoj fiksni troskovi su mi bili 700-750e sa sve autom. stan-hrana-svi racuni i kola.
nebenjob 40h mesecno je 450e bez poreza, a teilzeit 80 do 120h mesecno ti pokriva sve racune i ide preko. niko te ne sutira u dupe da rmbas ako neces.
mozes da radis vremenski veoma malo i da zivis dostojanstveno.

normalno, ne mozes da ocekujes da radis tako i zivis u minhenu, ali u nekim drugim meni licno mirnijim i lepsim po prirodi sredinama mozes. pa ko voli nek izvoli.
au da, bez eu pasosa neizvodljivo. kao gastarbajter nemas taj luksuz nego pun gas ili nista.

Kostić

моја невенка цео живот у милдорфу и како је сиги умро остала је тамо сад ме зове да дођем тамо наће ми посо има и другарицу за мене ал ја не умем да разговарам ни на српском камоли на немачком и гордана исто

црвени много си јак предајем се

TEEfqd

pa sta si mislio na koga si kreno`, godine su to kenjanja po forumu [rofl]