Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

sasa ns 1

Citat: mrle poslato 30 Jul, 2020, 01:00
Citat: El Jefe poslato 30 Jul, 2020, 00:26
Да разбијемо монотонију Змају на мору
Пецам ти ја кад одједном нешто тешко. Ја запнем из све снаге и извучем Смедеревац. Шпорет, нов. Ја отворим рерну. унутра гибаница. Врућа
I da ti masna gibanica curi niz èetnièku bradu u sred hrvatske ☺️
nisam znao dal da napi¹em biæe.biæe ili spremte se spremte

idanijel


mali_zmaj

El Jefe ovdi mogu samo le¹o brancin izroniti,sa per¹unon i bilim lukom,Gospe ti!!   ;D   ;)
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

brancini za normalne pare imaju samo tovljeni....divljak samo ako ga ulovis ostima rano ujutru uz obalu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾

Nema¹ pojma,Brancin ostima uz obalu,neæe da mo¾e,hobe da i to je sve.

®or¾

Mo¾da nekada davno

ЯЭВОЛУТИОН

davno pretprosle godina dva od kilo....u boki mesto kostanjica na dvedeset metara od smestaja.....slabo se lovi ostima zadnih godina....a hobe i sipe lepse nocu kad je more ko rakija i upalis lampu i udri....cak sam u morinju ubio i par jegulja,,.,doduse sitnih...

brancim sa persunom na rostilj a hoba i sipe u rizoto....dodali pola kile musalja.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Ne bavim se podvodnim lovom,samo klasièni snorkeling,i ronjenje,a i mislim kad bi me luèka kapetanija klepila da lovim na crnjaka,objesili bi me za muda,èisto kao primjer!!

®elja mi je da zavr¹im kurs za ronioca,ali nikad vremena,niti para.. Mada mi kolega instruktor,ne bi to ni puno love bilo, samo kad?? Ako se ikad zaposlim u nekoj dr¾avnoj ustanovi,pa da se ima vremena za bresposlice...

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

mali_zmaj

Da sam sebe demantujem!! Srbin dobio batine u Ba¹koj Vodi!! Naravno malko je kriv,skinuo se na pla¾i,tetova¾a  krsta preko èitavog lista,i Crvene zvezde preko ramena. Ne spominjuæi da ima list ko moja prsa,ima ga,otp. dva metra i brada pride!!

Nije Istra,Dalmacija,jbg malko se zajebao!
Mislim da doðe lik sa tetova¾om ¹ahovnice na listu i Dinama u Banja Luku,za Bg ne znam,vjerovatno bi ga nabili!!
Svakako nije ni ta tetova¾a opravdanje za batine. Na¾alost ostajemo Balkan i dalje!!
Mada je lik o¾enjem Hrvaticom i godinama ljetuju u Hrvatskoj.
Sve detaljne info imate u Jutarnjem listu,sa fotkama pride!! Ne mogu ¹erovati link,tapatalk tra¾i da zapoènem novu temu

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

despic

Seljacka posla...sa obe strane.
klasican divljak

El Jefe

Мало су га тукли. Нека дође следеће године по репете.
Друштво за заштиту од животиња

Ivicat

Ja udjem u prodavnicu i trazim hleb, a ona meni kaze nije hleb nego kruh. Moja drugarica hrvatica u Cupriji kupuje na ulici ploce, oni joj poklanjaju.

dzimika

Citat: mali_zmaj poslato 31 Jul, 2020, 11:09

Mislim da doðe lik sa tetova¾om ¹ahovnice na listu i Dinama u Banja Luku,za Bg ne znam,vjerovatno bi ga nabili!!
Svakako nije ni ta tetova¾a opravdanje za batine. Na¾alost ostajemo Balkan i dalje!!

Ne bi bilo nista da se skine na sred ade niti u sred grada, to ti garantujem

DebeliZmaj

U sred Beograda da se sa sahovnicom skine bila bi samo reakciha
- gle paora ...
-- garant vojvodjanin
- laslo ili tako nesto...
-- zovi seselja ..
- hahahaha


Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

И вас су мало тукли када сте били мали
Друштво за заштиту од животиња


mareskin

Citat: El Jefe poslato 31 Jul, 2020, 12:26
И вас су мало тукли када сте били мали

Taman koliko je trebalo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

U Bg- u umalo ja od Delija nisam batine dobio,a iza¹ao iz autobusa da kupim burek,samo zato ¹to sam rekao da ne navijam,fudbal me ne zanima!! Tako da sumnjam da ne bi neki prikladan Hrvat sa ciljanim tetovazama pro¹ao glat.

Nije to ni do Bg ni do Banja Luke nego do onog jednog procenta ljudi koji jedva èekaju takve,umjesto da iskuliraju i poka¾u bolji smo ljudi,uvjek smo i bili!!
U po B.Luke doðe provokator sa ratnom zastavom armije B i H,ljudi ga upozore,on odradi svoj performans,doðe policija i privede ga!! Ode na sud,i èak mislim da je osuðen,novèano ne¹to..,da su nai¹li oni nabrijani klinci navijaèi,ili koji mangup sa Lau¹a..,neki borac koji je pukao sa ¾ivcima na rati¹tu, ko zna kako bi pro¹ao...

Svakako izgleda im euri od èovjeka smrde,a turistièka sezona nikad "bolja" u Hrv.
Kukala im mati...


poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

DebeliZmaj

kazu da je Neum profitirao ... nikad vise turista....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

da..,al preskupi su,za ono ¹ta nude...,al narod nema izbora,pa daj ¹ta da¹..

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang