Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Slu¹aj ovako... korona je sad zajebala kvaku,al ako ovo sranje proðe,a valjda æe,ja idem svake godine u Pulu na moto skup Twin Horna mc,,pa ti lijepo sjedne¹ na motor i doðe¹. Ja æu biti sigurno. Èuvam ti leða,mada nepotrebno al èuvam!! Poka¾em ti Pulu,upoznam te sa par ljudi,jedino æe ti moj drug stokila¹ reæi gdje si Èedo,al ti njemu gdje si Ujo i dobro. Napravimo ðir po Istri. Vidi¹ ¹ta je su¹tina motociklizma kad vidi¹ par hiljada bajkera na jednom mjestu,i boli ih uvo ko si i odakle si.A u Istri je generalno takav stav. E sadako si toliki baksuz pa naleti¹ na usta¹u usred Istre i Pule...,e jbg.

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

TEEfqd

ma ne bojim se ja jednog ustase, mozda ni dvojice. kako je u istri ne znam ali... ne znas ni ti neke stvari.
kad prolazis sa BG tablicama kroz hrvatsku obilaznim putem nekim 90% ljudi zaviruje u kola da vidi ko je unutra
ostavlja istog trena sve sto radi, obraca se posebna paznja na tvoj prolazak tu...

da izbije konflikt pa i u toj istri ustasa neki ga je zapoceo recimo, i taj iz pule koji nije ustasa uzima njegovu stranu..
voleo bih da vidim to primorje tamo, cale mi je pricao da je jedno od najlepsih, on je kao klinac letovao tamo...

DebeliZmaj

Citat: mali_zmaj poslato 28 Jul, 2020, 20:01
I ako te sramota ¹to si Srbin,odreci se vi¹e dr¾avljanstva,ne vraæaj se vi¹e,ne daj bo¾e,a znamo da bi se vratio na Leopardu, sa Njemaèkom zastavom na ramenu. Poturica,ponjemica,pokatolicar...,isti ste svi!!

poslato sa nove rupovke kurblom
ajde priznaj da cuvas Maljutkuza taj njegov leopaard ... znas ono POLO 9K11/9M14 :0
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

Razumijem strah,ali od granice Italije do Pule ima¹ ravno 107km.  A u Istri ljetuje masa Beograðana. A zar nema¹ Njemaèke tablice!? Doðe¹ vidi¹,pa ako te strah ne prolazi... Uvjek ima¹ Grèku,Tursku,Crnu Goru,©paniju... itd...
Meni na prsluku pi¹e Banja Luka. Znaju on ko sam i ¹ta sam. A proðem pola Hrvatske,dok doðem do Pule.
Da ti ka¾em ovako,mene nisu istjerali iz Hrvatske,al moj otac nije htjeo doèekati da ga pritisnu,i oti¹li smo. Ali ja sam roðen u tom gradu,i nikad ga se neæu odreæi,ili zamrziti. Prvi put kad sam i¹ao,imao sam strah,a isto mi je na leðima pisalo Banja Luka,ali su me prijatelji primili,obezbjedili smje¹taj... Itd..
Da ne du¾imo,ima¹ pravo ¹to se tièe straha od nekog idiota,kad bi èuo tvoj naglasak. Ali Istra je pitomija puno.




poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

TEEfqd

videcemo, balkan je to. mozda za 5 godina bude i republika istra, u tom slucaju bukiram smestaj koliko vec prve godine...

mali_zmaj

te¹ko..,Zagreb veæ godinama jebe Istru,HDZ tamo nikako da proðe...,mada bi se Istrijani sutra pripojili Italiji.. Ima i kod njih sva¹ta ne¹to. Al imamo mi na¹ih briga,oni neka se gambaju sa svojim.

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

TEEfqd

#28666
sad vec i svajcarske tablice, samo da kupim neki auto. kad sednem u kafic nije vise za mene kafa 1,5e nego 3 [rofl]

sve to sto se vrti po forumu, sto se generalno prica medju srpskim narodom nemci ovakvi onakvi....laz cista, provereno iz prve ruke.
za svajcarsku...videcemo, treba vremena da prebacim sve. evo ti pricas tako za hrvatsku i istru, nemam razloga da ti ne poverujem bez obzira
na strah i mentalnu blokadu koju imam prema tom predelu tamo

mali_zmaj

jbg. ladno ali standard!! jedna fotka za kraj,odoh da solim dupe u moru!!

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

mali_zmaj

Balkan je ovo,èas je dobro,èas se zaneda!! Prihvati¹ to,i ide¹ dalje...

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

dzimika

Citat: mali_zmaj poslato 29 Jul, 2020, 10:16
Razumijem strah,ali od granice Italije do Pule ima¹ ravno 107km.  A u Istri ljetuje masa Beograðana. A zar nema¹ Njemaèke tablice!? Doðe¹ vidi¹,pa ako te strah ne prolazi... Uvjek ima¹ Grèku,Tursku,Crnu Goru,©paniju... itd...
Meni na prsluku pi¹e Banja Luka. Znaju on ko sam i ¹ta sam. A proðem pola Hrvatske,dok doðem do Pule.
Da ti ka¾em ovako,mene nisu istjerali iz Hrvatske,al moj otac nije htjeo doèekati da ga pritisnu,i oti¹li smo. Ali ja sam roðen u tom gradu,i nikad ga se neæu odreæi,ili zamrziti. Prvi put kad sam i¹ao,imao sam strah,a isto mi je na leðima pisalo Banja Luka,ali su me prijatelji primili,obezbjedili smje¹taj... Itd..
Da ne du¾imo,ima¹ pravo ¹to se tièe straha od nekog idiota,kad bi èuo tvoj naglasak. Ali Istra je pitomija puno.

Ja sam bio pre 3 godine u Novom Gradu, BG table, bili i do Rovinja, nigde niko nije obracao paznju niti na tablice niti na izgovor, video jos BG i NS tabli tamo, nikome nista nije falilo
inace pukla bila opruga na autu i pored puta stao, dosli njihovi komunalci, odvezli me do servisa da vidim da li moze on da resi ili da trazimo neki drugi, isli iza mene jer sam morao polako voziti da bi prevezao auto do servisa iako je tipa 500m od mesta gde sam stao ali da me ne bi neko udario od pozadi
Imao sam strah ali tamo su vise italijani nego hrvati realno, mada par godina pre toga sam prosao i kroz Zadar i Sibenik i pola Splita obisao sa BG tablama, doduse sve ukupno pola dana ali opet, niko zivi nije obratio paznju na mene niti nesto rekao ili bilo sta slicno

TEEfqd

#28670
to vec zvuci lepo i obecavajuce. da mozemo da osolimo dupe jos negde u komsiluku. a i izgleda da nas ne mrze ni priblizno toliko koliko se misli

dzimika

Vidi, ne znam da li si zapazio pre korone koliko je bilo hrvatskih tablica po BG, ne mogu da kazem da se nijednom autu nista nije desilo jer uvek imas budalu ali ta budala bi unistila i auto bg tabli ako mu se nesto ne svidi u kolima ili na kolima ili mu samo doslo
isto tako imas budala i tamo, to je nesto sto nije vezano za nacionalizam vec je neko prosto budala koje god da je nacionalnosti ili vere

mali_zmaj

ma uvijek ima ekstrema i budala,kao ¹to su oni bajkeri iz Srbije najebali u Sarajevu. To isto se mo¾e i meni desiti.. Mo¾da èak i prije nego u Hrvatskoj. U B i H muslimanski politièari ¾estoko pozivaju na rat,pripreme za isti,itd. O vehabijama i mud¾ahedinima da ne govorim.
 
Jedina pametna strana ove kvazi dr¾ave moje, su ove tablice,iz kojih ne zna¹ ko je odakle. Vi iz Srbije nemate taj luksuz. Ali za Istru sam siguran da su male ¹anse da se ne¹to desi.

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 29 Jul, 2020, 17:50
Jedina pametna strana ove kvazi dr¾ave moje, su ove tablice,iz kojih ne zna¹ ko je odakle.

To su tako namerno i napravili, kako se ne biste poubijali. Jebiga.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

Pa da.. ®alosno ali istinito.

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

®or¾

Istrijani ,veze nemaju sa Zagrebom i ostatkom Hrvatske,tamo je jo¹ pre rata Hdz be¾ao iz Pule ,jer su dobili po pièci.Vi¹e od dvadeset godina sam letovao u Premanturi,NS table,Pula festival,nem pojma ni gde ostavimo auto,nikada ni jedan jedini problem

mali_zmaj

Ma prije par godina je jedno auto Bg tabli i¹arano,znam da je ove moje bilo sramota,i da su popizdili. Krivili izbjeglice iz biv¹e Krajine,koji se nisu nikad vratili,poslije rata.
I mislim da je to bilo to,za nekih desetak i vi¹e godina kako idem u Pulu.

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

DebeliZmaj

ovaj onaj ..... ustasa
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Да разбијемо монотонију Змају на мору
Пецам ти ја кад одједном нешто тешко. Ја запнем из све снаге и извучем Смедеревац. Шпорет, нов. Ја отворим рерну. унутра гибаница. Врућа
Друштво за заштиту од животиња

mrle

Citat: El Jefe poslato 30 Jul, 2020, 00:26
Да разбијемо монотонију Змају на мору
Пецам ти ја кад одједном нешто тешко. Ја запнем из све снаге и извучем Смедеревац. Шпорет, нов. Ја отворим рерну. унутра гибаница. Врућа
I da ti masna gibanica curi niz èetnièku bradu u sred hrvatske ☺️