Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 25 Jul, 2020, 08:53
Citat: mareskin poslato 25 Jul, 2020, 00:20

Ono ¹to jeste èinjenica je da su Nemci iza¹li kao pobednici iz drugog svetskog rata.
Sada su vodeæa sila i diriguju u EU.


ne bas, dugo su bili sjebani ... ali posto su radni vredni i dalje se nije naslo juden zlato ... :)
uspeli su da se vozdignu opet u status industriske nacije :)


Ne ba¹. Pobije¹ milione ljudi u koncentracionim logorima i ratu. Zarati¹ sa celim svetom i za 20 godina stane¹ na noge. Otprilike tad su veæ krenuli gastarbajteri da idu u Nemaèku na rad.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

neee


nacisti su pobili milione u konclogorima, pljaclkali sve sto stignu...ovo su nemci...fini i vredni ljudi

basf.....proizvodio gas za ubijanje ljudi u konclogorima
bmw.....proizvodio avionske motore za focke wulf
vw....proizvodio razna vozila za vermaht
junkers.....proizvodio avione izmedju ostalog i ozloglasene stuke
dr oetker.....proizvodio hranu u prahu za nemacku vojsku

,,,,,,,,,,,,,,
zapravo su svi masno placani u krademom zlatu da rade za naciste...a posle rata su to zlato iskoristili da naprave cetvrti rajh.....sve kako je planirano kad su videli da treci nece uspeti...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

opel (gm) proizvodio motore za vojsku und kamione razne namene ...
inace ceo tok rata opel je prihode svojih vlansnika ... gm ... uplacivo na racun u svajcarskoj ....
dr oetker je izvozio u britaniju, preko svajcarske .... :)

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Jul, 2020, 13:28
neee


nacisti su pobili milione u konclogorima, pljaclkali sve sto stignu...ovo su nemci...fini i vredni ljudi

basf.....proizvodio gas za ubijanje ljudi u konclogorima
bmw.....proizvodio avionske motore za focke wulf
vw....proizvodio razna vozila za vermaht
junkers.....proizvodio avione izmedju ostalog i ozloglasene stuke
dr oetker.....proizvodio hranu u prahu za nemacku vojsku

,,,,,,,,,,,,,,
zapravo su svi masno placani u krademom zlatu da rade za naciste...a posle rata su to zlato iskoristili da naprave cetvrti rajh.....sve kako je planirano kad su videli da treci nece uspeti...

I jevreji iz amerike su bili vlasnici i finansijeri nekih od tih fabrika.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

TEEfqd

mene vise interesuje od nemackog prljavog vesa iz 2sv rata ovaj srpski iz 90ih. sto je olos predstavljan kao junak i heroj konkretno, ako bi neko umeo da napise. sto se 7.62 ispaljivao maloletnicima u ledja. o nemcima i tome kako su fini bili oni iz 40ih proslog veka mozemo i posle mislim, ja cu licno da vam napisem iskustva sa njima iz svakodnevnog zivota, prva ruka takoreci.

Hohštapler

Zato ¹to smo mi sve svoje pljunuli. Zaboravili sve i svakog ko je ¾ivot dao za ... ne dr¾avu, nisu oni ginuli jer su voleli dr¾avu, ginuli su jer su voleli ljude, porodicu, braæu, sestre, decu, nadajuæi se da njihova ¾rtva spasiti njih.
Samo je ovde sramota biti patriota.
Svaka nova vlast ukloni sve spomenike i datume i sve od prethodnih. I zato sve zaboravimo. Pa pljunemo.
Sve smo zaslu¾ili. Ko nas jebe.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: redshadow poslato 25 Jul, 2020, 20:20
mene vise interesuje od nemackog prljavog vesa iz 2sv rata ovaj srpski iz 90ih. sto je olos predstavljan kao junak i heroj konkretno, ako bi neko umeo da napise. sto se 7.62 ispaljivao maloletnicima u ledja. o nemcima i tome kako su fini bili oni iz 40ih proslog veka mozemo i posle mislim, ja cu licno da vam napisem iskustva sa njima iz svakodnevnog zivota, prva ruka takoreci.
ja znam decka koji je pucao deci od 18 godina u ledja...ubio se nedugo nakon toga....igrom slucaja su ta deca od 18 godina usla u selo u pobila mu celu familiju...dedu, babu, oca , malku, zenu i troje dece.....najmladje manje od godinu dana....inace su iz istog sela....prezivela je sestra koja je cuvala krave i videla ih sta rade.....i posto ih je znala ceo zivot nije mogla da pogresi...e njih su zarobili i vodili na razmenu...sistem glava za glavu....deca od 18 godina za starce i nejac....e pa do razmene nije doslo ...
ne pricaj o stvarima koje nisi video i nisi osetio bol tih ljudi....mladost ti daje pravo da budes naivan ali ti istorija ne daje pravo da budes glup.....avaka prica se prica posebno...bilo je zlocina....mi smo izgleda zlocine nemaca zaboravili...hocemo li zaboraviti nase zlocine....
zlocini ne poznaju godine, ne poznaju veru, ne poznaju naciju....ima tu nesto i osvete....ali vidim ti pravdas tudje zlocine....oni nisu bitni jer su davno bili....u tom momentu su bili stari 45 godina.....u ovom momentu zlocini koji te intresuju su koliko stari....30....pa da sacekamo jos i tih penaestt ako ce ti biti lakse.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TEEfqd

i pored toliko svinjarija u licnoj bliskoj istoriji se pre bavis tudjom daljom izumrlom generacijom. to nije glupost i pravdanje. to je cinjenica. 90e i balkan ce pre svet zaboraviti, neko tamo i nije cuo za to a naciste ce svet pamtiti za vjek vjekova. i to je cinjenica.

obrni okreni ljudski je baviti se svojim svinjarijama pre nego tudjim.

TEEfqd

a nemci danas, to dugujem da ispricam. pa evo, imam brata od 14 god, prihvatili su malog srbina ovde u skoli, u zajednicu kao malo vode na dlanu. i ucenici i profesori. angazovaniji su vise nego oni u domovini. klavir je dobio na poklon u prvom tromesecju...toliko o mrznji i zlim nacistima danas. licna iskustva da ne delim, ne bih umeo da budem toliko objektivan

ЯЭВОЛУТИОН

tamo nek 1929 i jevreji su bili cenjeni.....samo nekoliko godina kasnije....nepunu deceniju kasnije su ih odvodili u konc logore.....

ko ne uci iz proslosti buducnost ce mu se obiti o glavu

nikad ni ti ni mladji brat necete biti nemci....bicete auslenderi.....ziveo kao dete u nemackoj....i znam kako te tretiraju a onda odjednom iznenada bez obzira na plave oci i plavu kosu si cigojner....auslender....ali polako ....nekome je lakse u dupe uterati nego u glavu..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TEEfqd

pa mi ni necemo da budemo nemci, niti se to trudimo da budemo. klavir smo imali i u beogradu,  prodali se nismo, to je bio gest...

znas, imali smo cak jednog ovde iz porodice na prinudnom radu u 2sv ratu, negde kod memmingena je bio mada nismo tacno nasli gde. rat je prosao i on je bio oslobodjen, stekao je prijateljstva sa nemackim porodicama u vreme ratnog stanja i molili su ga da ostane tu, voleli ga, on se covek vratio u srb i poziveo da sve to prosvedoci ... ko ce da ti isprica takvu pricu.. dal ces da je skontas uopste ako mislis da svi ljudi drugih nacionalnosti ostre nozeve protiv tebe...

TEEfqd

na kraju krajeva, prihvatam rizik da ce da mi dodju po glavu nemci ovde u tvom scenariju. i to pre nego da stojim rame uz rame s komunjarama. komunjarama koje su do juce skidale glave deci i bili velicani kao heroji.

Kostić

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Jul, 2020, 23:35
tamo nek 1929 i jevreji su bili cenjeni.....samo nekoliko godina kasnije....nepunu deceniju kasnije su ih odvodili u konc logore.....

ko ne uci iz proslosti buducnost ce mu se obiti o glavu

nikad ni ti ni mladji brat necete biti nemci....bicete auslenderi.....ziveo kao dete u nemackoj....i znam kako te tretiraju a onda odjednom iznenada bez obzira na plave oci i plavu kosu si cigojner....auslender....ali polako ....nekome je lakse u dupe uterati nego u glavu..

јел знаш како је Југ Богдан реко оном пичкопаћенику бановић страхињи у филму е то

DebeliZmaj

Citat: Kostiæ poslato 26 Jul, 2020, 03:36
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Jul, 2020, 23:35
tamo nek 1929 i jevreji su bili cenjeni.....samo nekoliko godina kasnije....nepunu deceniju kasnije su ih odvodili u konc logore.....

ko ne uci iz proslosti buducnost ce mu se obiti o glavu

nikad ni ti ni mladji brat necete biti nemci....bicete auslenderi.....ziveo kao dete u nemackoj....i znam kako te tretiraju a onda odjednom iznenada bez obzira na plave oci i plavu kosu si cigojner....auslender....ali polako ....nekome je lakse u dupe uterati nego u glavu..

јел знаш како је Југ Богдан реко оном пичкопаћенику бановић страхињи у филму е то


[rofl] [kralj] [dobarpost]

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

TEEfqd

Citat: Hoh¹tapler poslato 25 Jul, 2020, 21:18
Zato ¹to smo mi sve svoje pljunuli. Zaboravili sve i svakog ko je ¾ivot dao za ... ne dr¾avu, nisu oni ginuli jer su voleli dr¾avu, ginuli su jer su voleli ljude, porodicu, braæu, sestre, decu, nadajuæi se da njihova ¾rtva spasiti njih.
Samo je ovde sramota biti patriota.
Svaka nova vlast ukloni sve spomenike i datume i sve od prethodnih. I zato sve zaboravimo. Pa pljunemo.
Sve smo zaslu¾ili. Ko nas jebe.


da, srbi su vekovima bili castan narod, stradalacki. onda su dosle komunjare i pljunule prvo na sve one svoje srbe koji su ratovali u 2sv ratu a kasnije su pljunuli kroz druge konflikte i na sve 'srpsko' a ako mene neko pita i ljudsko.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

dzimika

Dodje mi da jebem mater onome ko je napisao tekst na Efektivi, jer covek izjavljuje na radiju da nema nijednog dokaza vec da sumnja da je to u pitanju
nikakve cinjenice nego okacili sliku da je postarina poskupela a postarina je krenula da poskupljuje jos krajem marta/pocetkom aprila kad se smanjio broj komercijalnih letova
ko je pratio video je sta se desava, inace, kako je Monster komentarisao, najmanje je tu kradje, najvise kurcobolje radnika da sortiraju pakete i postare da ih nose pa se paketi vracaju nazad ali to prodavac ne prikazuje uvek i tu dolazi do problema sto kupac nema pojma da se vratilo
najbolji deo mi je "kako je moguce da neka stvar kosta 3$ na aliexpresu a onda tu istu stvar neko prodaje za iste pare kod nas u oglasima" sto pokazuje samo da se ponasaju toliko neodgovorno u stilu kurira i informera da stavljaju klik bejt naslove da bi ljudi serovali i objavljivali umesto da su se pozabavili cinjenicama kojim letovima sve dolaze paketi, kojim kompanijama, preko kojih drzava i slicno a ne ako paket nije dosao mora da su ga ukrali a izmedju ostalog evo ja sam prvi prodavao za iste pare neke stvari sa aliexpresa jer nisam hteo da zaradim vec samo da ih se otarasim jer mi ili ne odgovara ili nije to ono sto sam ja ocekivao, evo na primer sad prodajem optiku sa alija za manje para nego sto je mene izasla i jel to znaci da sam ukrao paket?


EDIT: A najgori su mi drugi portali koji su preneli tu vest koji tek nisu istrazili nista nego jedva docekali nesto sto ce da im dize citanost i slicno