Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Sve je pogodio...

Ivicat

CitatAbolish the orgasm... my god he was right.... but it was my wife who done it not Big Brother

[rofl]


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: El Jefe poslato 01 Jul, 2020, 13:11
https://srb.news-front.info/2020/07/01/јedan-nas-poznati-muzicar-јe-potomak-gavrila-principa-evo-ko-јe-u-pitanju/
Даљи рођак, није потомак
njegovom logikom sa ja potomak nikole tesle posto je njegova majka iz kuce mandica kao i moja cukunbaba.....mnogo je ljudi rodbinski povezano.....pogotovu u srpskim krajevima preko drine
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


PECA BMW

jaooo el` ce opet da vice na nas ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DebeliZmaj

pa kad ga ljutis ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


mrle

pa naslov opet pogre¹an... nije samo d aon nije hteo da klekne.

mali_zmaj

Pa Rus je,kao i Srbin po automatizmu najkrivlji za sve!!
jin-jang


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

http://www.koreni.rs/pamcenje/
prof.dr. predavaè na nekoliko svetskih univerziteta,novosadjan

Ivicat

Ovo se odnosi na pola foruma:

CitatZnaèaj srpskog Kosova ne mo¾e shvatiti jedan ateista, razvratnik ili auto¹ovinista, jer on ¾ivi samo za sebe i ne vidi ni¹ta drugo osim sada¹njosti i bli¾e buduænosti – i to svoje.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: Ivicat poslato 08 Jul, 2020, 08:29
Ovo se odnosi na pola foruma:

CitatZnaèaj srpskog Kosova ne mo¾e shvatiti jedan ateista, razvratnik ili auto¹ovinista, jer on ¾ivi samo za sebe i ne vidi ni¹ta drugo osim sada¹njosti i bli¾e buduænosti – i to svoje.

Evo, ja sam ateista. To ¹to ne verujem u ne¹to, ne znaèi da nisam deo naroda i njegove istorije.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

despic

A koji je to pa znacaj srpskog kosova?
Koga bre bole q vise za taj kosovski boj koji smo izgubili al nas uce da nismo.
I treba da nas zanima sadasnjost i buducnost samo a ne da jedemo kokice i gledamo live stream sta ce da se desi ispred skupstine.
Kakva istorija? Istorija koja govori da je sve hrabro poginulo a ostale poturice i gnjide da se razmnozavaju, jel ta istorija kosova?
Istorija se pise danas, i svaki sledeci dan...
a to prokleto kosovo...
klasican divljak

Ivicat

#28498
A sta ja znam? To za Kosovski boj je napisao "prof.dr. predavaè na nekoliko svetskih univerziteta", covek obrazovan i (racunam) pametan. Zadnja recenica mi je bila simpaticna pa sam je zato i citirao, s'obzirom da nas na forumu ima raznih, pa da ih malo bocnem  ;D

Evo ga jedan tekst od pre par godina. Govori o sustini, o biti (naseg) coveka. Koliko je i da li je proslost bitna. Mislim da vredi potrositi 10min zivota i procitati ga.
http://milanmilenkovic.com/valhala-je-u-onom-pravcu/

edit: dodat link

despic

Nemoj se ljutis, neam nista protiv bockanja...znam sta si hteo da kazes...nisam se nasao prozvanim ni najmanje, iskreno.
al tog svetskog univerzanta nabijem na q...mnogo mi se pa ti gistro skolovani razumeju o pravom odrastanju na srpskim ulicama... i gajenju dece na istim...

klasican divljak