Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mareskin poslato 12 Jun, 2020, 11:02
Citat: El Jefe poslato 12 Jun, 2020, 10:01
http://www.politika.rs/scc/clanak/455908/HBO-skinuo-film-Prohujalo-s-vihorom-zbog-rasnih-predrasuda

Budale. Onda treba da ukinu celu naciju i sve ostale kolonijalne sile po¹to se i njihova istorija i dobar ¾ivot oslanjaju na trgovinu robljem, kraðu resursa i rasizam.

Ali po¹to je sluèajno ona klinka od 17 godina snimila policijsko ubistvo pa nisu mogli da zata¹kaju, sad se stide svoje pro¹losti... ©ljam...

DebeliZmaj

glupost ... prohujalo sa vihorom prkazuje jednu etapu iz istorije, antebellum south, vremenska epoha...
ako ista progurao je crnce u ulogama, ona debela je dobila za sporednu ulogu ... za taj vremenski period
neocekivano
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

obavezbno zabraniti i cica tominu kolibu, korene, i jos par hiljada filmova i predhodnih par decenija....i marvelove stripove jer nije bilo u njima crnaca u glavnim ulogama do skoro....supermena obavezno....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Niste èuli za politièku korektnost...? ;D

zVuk

niko nije zabranio niti ukinuo film, hbo ga je sam skinuo sa svoje platforme, a kazu i da ce da ga vrate kad malo prodiskutuju...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mareskin

Citat: zVuk poslato 13 Jun, 2020, 16:30
niko nije zabranio niti ukinuo film, hbo ga je sam skinuo sa svoje platforme, a kazu i da ce da ga vrate kad malo prodiskutuju...

O tome i prièamo da je HBO sa onim obja¹njenjem skinuo film sa platforme.
A sve je krenulo od slova L:

The longest version I think I’ve ever seen is this one at 28 characters long: LGBTQQIDAAPPO2SBNBGNCGGAPPO+

    Lesbian - Women who are attracted to other women.
    Gay - People attracted to their own gender, but specifically men who are attracted to other men.
    Bisexual - People attracted to two genders (or more)
    Transgender - People whose gender does not match their sex.
    Transexual - People who feel that they belong to the opposite sex from that they were born as.
    Queer - An umbrella term for the whole thing, and anyone else who isn’t CisHet but might not feel that the rest describe them either.
    Questioning - People who aren’t yet settled with who they are; people who are exploring their gender and sexuality.
    Intersex - People born with no distinct sex: they could have no discernable genitals or genitals from both main sexes.
    Demisexual - People who have no sexual attraction unless they form a strong emotional bond with them.
    Asexual - People with no sexual attraction.
    Ally -CisHet people who support the rest of the LGBTQ+ Community.
    Pansexual - People who are atttacted to people regardless of gender; often seen as an attraction to personalities.
    Polysexual - People attracted to multiple genders.
    Omisexual -People attracted to all genders.
    Two-Spirit (2-Spirit) - an umbrella term from Native Amerians for someone who embodies both male and female spirits or identifies as two genders.
    Bigender - People who identify as two genders (or more).
    Non-Binary - People who identify as neither male nor female.
    Gender Non-Conforming - An umbrella term for gender expression that don’t match conventional male or female ‘norms’.
    Genderqueer - People who don’t subscribe to coventional gender distinctions but identifies as neither, both or a mixture of male and female.
    Genderfluid/Genderflux - People who don’t have a fixed gender identity; their gender or gender intensity changes over time.
    Agender -People who identify as having no gender.
    Polygender - People who identify as multiple genders.
    Pangender - People who identify as any gender or all genders.
    Omnigender - People who identify as all genders.
    + - Everyone else. Non-CisHet people who don’t feel anything else fits them either; people who aren’t CisHet but feel they can’t be identify or don’t wish to be identified as anything else.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

E jeb'o im pas svima mater, ba¹...

zVuk

Citat: mareskin poslato 13 Jun, 2020, 16:40
Citat: zVuk poslato 13 Jun, 2020, 16:30
niko nije zabranio niti ukinuo film, hbo ga je sam skinuo sa svoje platforme, a kazu i da ce da ga vrate kad malo prodiskutuju...

O tome i prièamo da je HBO sa onim obja¹njenjem skinuo film sa platforme.



ti si pisao o ukidanju nacije, a hbo-u niko nije zabranio da emituje film, skinuli film, koji i onako niko ne gleda jer je dosadan u picku materinu, sa ciljem da podidju preosetljivom americkom trzistu...cist marketing...kapitalizam na delu...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Da te moja majka èuje bacila bi fatvu na tebe... ;D

zVuk

nek baca sta hoce, ko sam ja da joj branim, nego, vrhunska reakcija hboovog marketinskog tima...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Politièka korektnost 2020, by Covid19 & George the nigger...

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

despic

klasican divljak


Lazic

Bar je papagaj pre¾iveo...

mrle


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

a alo alo.....ipak je onaj nemac gruber  prikazan kao latentni homic.....u tenkicu....

https://www.youtube.com/watch?v=vsXtQgDXyYk#
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: zVuk poslato 13 Jun, 2020, 17:23
Citat: mareskin poslato 13 Jun, 2020, 16:40
Citat: zVuk poslato 13 Jun, 2020, 16:30
niko nije zabranio niti ukinuo film, hbo ga je sam skinuo sa svoje platforme, a kazu i da ce da ga vrate kad malo prodiskutuju...

O tome i prièamo da je HBO sa onim obja¹njenjem skinuo film sa platforme.



ti si pisao o ukidanju nacije, a hbo-u niko nije zabranio da emituje film, skinuli film, koji i onako niko ne gleda jer je dosadan u picku materinu, sa ciljem da podidju preosetljivom americkom trzistu...cist marketing...kapitalizam na delu...

To i mislim generalno. Po¹to sa ovom politièkom korektno¹æu dolazimo do toga da istorija mora da se menja i zabranjuje, na gre¹kama se ne uèi, nego se na gre¹kama pravi nepravda ali ovaj put drugim ljudima itd.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

to su pokusaju da se ljudima izbrise memorija...prelazimo na novogovor....orvelovu 1984 treba reprizirati jednom mesecno na nacionalnim frekvencijama.....baba vanga , nostradamus i tarabici su djoka...orvel je keva.

https://www.youtube.com/watch?v=ox-shlDXKO4#
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11