Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

vidi ovde ima dosta rasistickih izleta....ja imam drugu vrstu izleta...ja sam uvek protiv uniformisanih i onih koji imaju drzavu iza sebe,,,,protiv sudija koji primaju mito, protiv popova koji kradu internet, protiv pandura koji kradu, protiv apotekara koji diluju, protiv svih koji bi trebali da sluze za primer, a rade upravo kontra od onoga sto bi trebalo...

pandur e mogao da ga obori na tlo, ruke su mu i onako bile vezane lisicama i da se udalju od njega na socijalnu distancu....sta je ovaj moga vezan na zemlji...ako pocne da ustaje moze da kaze da je ovaj krenuo da ga zakolje zubima i da ga upuca.....kazao je pokojnik da je imao klaustofobiju.....ok, obezbedis ga i zoves hitnu....i onako je na kraju dosla....

panduri su glupi ili su glupi oni koji im daju znacku.....ubiti coveka bez razloga....nije bitno da li je crnac , belac, indijanac ili hispano....nije i zao one budale sto je ludima upao u kucu pa ga ovaj izbo srafcigerom u strahu za svoju porodicu...ali ovaj je navodno platio nesto fals parama....20 dolara...pa u srbiji da ti je ukrao sto ne mogu da ga gone......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

kad kaze popovi sto kradu net, mislis na one i sto preprodaju polovne gume ?
na njih mislish ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 30 Maj, 2020, 21:16
kad kaze popovi sto kradu net, mislis na one i sto preprodaju polovne gume ?
na njih mislish ?

Koliko li sam ja mator kad znam za to :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gašpar

Citat: mareskin poslato 31 Maj, 2020, 01:15
Citat: DebeliZmaj poslato 30 Maj, 2020, 21:16
kad kaze popovi sto kradu net, mislis na one i sto preprodaju polovne gume ?
na njih mislish ?

Koliko li sam ja mator kad znam za to :D

Gde ste se njega setili  ;D ;D

Slaninar

Citat: mareskin poslato 31 Maj, 2020, 01:15
Citat: DebeliZmaj poslato 30 Maj, 2020, 21:16
kad kaze popovi sto kradu net, mislis na one i sto preprodaju polovne gume ?
na njih mislish ?

Koliko li sam ja mator kad znam za to :D
Wi-Fi je bo¾iji dar. :)
Drugo bi bilo da se kaèi na ¾ice neovla¹teno! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


DebeliZmaj

Citat: Ga¹par poslato 31 Maj, 2020, 17:58
Gde ste se njega setili  ;D ;D

ko krade taj je lopov, u mantiji ili ne ... ali je lopov ... nema opravdanja ...
cekamo i taj da se vrati pa da ga nahranimo govnima ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zVuk

Citat: DebeliZmaj poslato 31 Maj, 2020, 21:53

cekamo i taj da se vrati pa da ga nahranimo govnima ...

persiras sam sebi...ili si se razmnozio prostom deobom, pa te sad ima dvojica..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

insinuiras da je dz bice koje se razmnozava prostom deobom...a sta ako je pupljenjem ....nemoj biti takav.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zVuk

izvinjavam se, nije mi bila namera da insinuiram bilo sta....prosto, nesmotrenost sa moje strane...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

CBRR1

BOLIDCINA, nije insinuacija bilo cega, jednostavno ogorcena budaletina.

DebeliZmaj

zVuk sta tebe muci ? si napustao forum kao drama kvin usput napusavao ljude pa se vratio nisi ?
CBRR1 ... ko tebi drma kavez ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zVuk

zanimalo me koji ste to vi koji cekaTE da nahraniTE...??

Ko se ljuti, uleti mu kruti

DebeliZmaj

mohgu da ti kazem al onda ne bi bilo zanimljivo ... prati radnju pa ces procitati ... ni sad nisam nikog pomenuo al se prepoznao :)
neki nesudjeni programer sa otvorenim drugim opcijama ... yes yes harder ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zVuk

hah....vidis....nisam mogao da predpostavim da postoje sledbenici Debelog Zmaja...zanimljivo...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

mantra glasi...dz, dz, dz, dz, dz

@zvuk
ja volim skoro sve sa foruma....ko lazic....samo neke volim ovako a neke...onako..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

... sistem te laze, neveruj lazicu sta ti kaze ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zVuk

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Jun, 2020, 20:32
mantra glasi...dz, dz, dz, dz, dz

@zvuk
ja volim skoro sve sa foruma....ko lazic....samo neke volim ovako a neke...onako..

sve u redu, ne'am nista protiv ljubavi....nego se dz izrazio u mnozini, pa samo htedoh da se ogradim od te mnozine...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

sasa ns 1

Citat: sasa ns 1 poslato 29 Maj, 2020, 01:31
https://rs.sputniknews.com/svet/202005281122667116-americki-grad-drugi-dan-u-plamenu-foto-video/
¾iveli braæa crnci indijanci i ostali potlaèeni amerikanci
do¹lo je vreme da florida dodje kubancima,aljaska rusima,texas,nju mexiko,arizona  i pola kalifornije mexikancima ,druga polovina pederima,masaèutses i nju jork i wa¹ington belim protewstantima a sve ostalo indijancima i crncima.
Problem je to ¹to crnci i indijanci neznaju na rukuju nuklearnim oru¾jem, pa mo¾e i nas da zakaèi kao kolateralnu ¹tetu a slabo i plivaju i igraju tenis

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti