Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Odakle ti ta ideja ?
Moji su mirna i nadasve miroljubiva porodica ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic




Ivicat

CitatИнвеститори су на тај начин показали и да је Србија добро реаговала за време пандемије вируса и да је донела одговарајуће економске мере, које ће помоћи привреди да превазиђе овај период и настави привредни раст“, саопштило је Министарство финансија.

[pop]

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

sasa ns 1

ko je koga tuko vezanog

mareskin

Citat: sasa ns 1 poslato 12 Maj, 2020, 12:35
ko je koga tuko vezanog

Ovaj naèelnik tog nekoga koji ga je posle prebio jedan na jedan u wcu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: Ivicat poslato 12 Maj, 2020, 08:05
CitatИнвеститори су на тај начин показали и да је Србија добро реаговала за време пандемије вируса и да је донела одговарајуће економске мере, које ће помоћи привреди да превазиђе овај период и настави привредни раст“, саопштило је Министарство финансија.

[pop]
Zna¹ ¹ta je hit? Izbegli su kredite sa minimalnom kamatom jer ti moraju da se pravdaju, umesto toga su uzeli zelena¹ki koji ne mora... Dvostruka kraða na¹ih para, prvo sa bezobraznom kamatom, a onda cela glavnica ode u nepoznatom pravcu... Dobro ne ba¹ nepoznatom, braæi brnabiæ, vuèiæ, kisiæ, tati stefanoviæu, itd...

Mi smo idioti ako im uop¹te budemo sudili...

ЯЭВОЛУТИОН

djiri djiri ili smrt.....moze smrt ali prvo malo djiri djiri...a moze i djiri djiri do smrti...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


milomir22

Citat: El Jefe poslato 12 Maj, 2020, 10:08
https://srbin.info/pocetna/aktuelno/pretucen-nacelnik-policije-u-ns-posle-tuce-jedan-na-jedan-zavrsio-u-bolnici/


Pocetnicka greska, ako si vec vezao nekog za stolicu i bijes ga (onako viteski), sto bi sebi otezavao zivot, pustajuci ga da se bije fer, kad si vec dokazao da si picka, jer ga bijes vezanog. Da je to bilo nesto sluzbeno, onda i razumem, ali ocigledno je bilo van duznosti. Verovatno je mislio da ga je dovoljno izmlatio i da nece pruziti neki otpor.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

ЯЭВОЛУТИОН

ZATO STO MU JE VEZANI REKAO DA JE PICKA I DA GA ODVEZE PA DA SE ONDA VIDI KO JE BAJA...jebi ga nije pandur racunao da ce ovaj da ga omlati...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

milomir22

Da, ali koga boli tuki sta vezani prica, sem glupog pandura, ocigledno.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња