Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: despic poslato 27 Mart, 2020, 12:33
Citat: Laziæ poslato 27 Mart, 2020, 09:52
Uozbiljeni Despiæ... :o  [rofl] [rofl] [rofl] :-* [srce]
nestalo rakije pa sam poceo da razmisljam o buducnosti :)
Kako sme da nestane rakije ??? :o  ;D

Ivicat

^^Sinoc ponovo pogedao:
Detachment

Ko nije pogledao, mogao bi. Slika i prilika savremenog deteta.

ЯЭВОЛУТИОН

ne mog deteta.....da....gomile tudje dece....vreme koji ljudi provode na poslu i odsustvo istog sa decom, uz raspolozenje koje emituju ka deci a projektovano je sa posla. a sve zbog prokletih para i iz zelje da sebi i porodici obezbede laksi zivot...kao da zivot treba da bude lak.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Osim tebi naravno... :P

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 27 Mart, 2020, 14:25
Osim tebi naravno... :P
jok bre...zivot treba da bude tezak...da se lakse oprostis od istog.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

"®ivot ne treba shvatiti previ¹e ozbiljno, niko ga nije pre¾iveo"... 31 godinu sam mislio da je to smislio moj æale, onda saznao da je to rekao neki amerièki pisac iz Mièigena pre 80+ godina, èak ni æale filolog nije znao...

Elem, samo pomisli¹ da za 100 godina nigde na planeti neæe biti ¾ivog biæe koje æe iè zanimati na¹e ili muke na¹ih dedova, imaæe dovoljno svojih... I tako u krug...


monsterbnt

prodace ih vucic ovde
Smrt SVIMA!!!!

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Od toga nema ni mojega...

eclipse4

nit ce ikada biti

u zatvor sigurno nece u mentalnu ustanovu takodje a ako bude platio kaznu platice nasim parama opet.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


Ivicat

Ispostavilo se da znam 6-oro ljudi koji su prelezali ovaj virus. Dete (~15) godina, dvoje odraslih (~40) i troje starijih (~65). Jedna odrasla i dvoje starih su bili u bolnici. Bilo je ozbiljnije nego obican virus. Ali nije bilo kriticno. Svi zivi... O

dzimika

Ono sto videh kod Kesica juce, neki nas pisac iz Portugala jos u Februaru prelezao, bar on tako kaze, nije ni bio svestan da je to korona
Inace kaze Portugalska vlada se maksimalno trudi da sve sto rade minimalno utice na normalan zivot, mole lepo i fino, ne prete po televizijama i slicno
ali to je Portugal, ovo je Srbija, mi imamo svoje idiote koji nas lazu i mazu, sto neko rece, ne bi me cudilo da salju botove da se setaju samo da bi uveli 24h policijski cas

eclipse4


Slaninar

Citat: dzimika poslato 31 Mart, 2020, 20:52
Ono sto videh kod Kesica juce, neki nas pisac iz Portugala jos u Februaru prelezao, bar on tako kaze, nije ni bio svestan da je to korona
Inace kaze Portugalska vlada se maksimalno trudi da sve sto rade minimalno utice na normalan zivot, mole lepo i fino, ne prete po televizijama i slicno
ali to je Portugal, ovo je Srbija, mi imamo svoje idiote koji nas lazu i mazu, sto neko rece, ne bi me cudilo da salju botove da se setaju samo da bi uveli 24h policijski cas

24h policijski èas je prilièno ozbiljan logistièki problem (logistika u smislu snabdevanja potrep¹tinama, provera "ausvajza" i sve vezano za to).
Uveren sam da æe to uvesti samo ako bude neophodno kako bi se spreèio kolaps sistema, prvenstveno zdravstvenog, je li. Mislim da to nema veze sa tim jesmo li "bili dobri", ili ne - veæ sa brojem zara¾enih.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Podcenjuje¹ magnitudu ¹izojevog ludila...


@Ivica:
Prele¾ali ¾ena i deca i ja... Dodu¹e obrnutim redosledom... ;D

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 31 Mart, 2020, 22:33
Podcenjuje¹ magnitudu ¹izojevog ludila...

Nemoj se paliti - i ne gledaj na sve crno-belo.

Inaèe nemam nikakvih iluzija ¹to se tièe kolièine ludila i bezobzirnosti, naprotiv.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Није то никакав проблем за Врховног Болесника.
Друштво за заштиту од животиња