Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња




El Jefe

Па то је прво што је и пацијент помислио.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


El Jefe

И на мојим су мапама немачки III рајх
Друштво за заштиту од животиња

megaidiot

i na njihovim su, samo za internu upotrebu


mali_zmaj

Posto zivim gdje zivim..,ovakve stvari bile da su istina,ili samo fikcija Westa,me ne bi cudile!! Na zalost kontrolise se sta jedemo,pijemo,sta gledamo,pa tako se i sport kontrolise..,novac je pokretac svega loseg ovdje,ali i u svijetu!! Ovo nam zaprvo govori kako smo mi male mace za ove vani!! Pratio sam F1 dugo godina i jednostavno prestao kad sam vidjeo da mi postaje blago neinteresantno,da jedni te isti pobjedjuju..,timski dogovori..,bla,bla.. Negdje kad je Baricelo morao Shumija da pusti da ga predje..,tu sam zavrsio gledanje!! Vidjet cemo sta ce biti sa SBK i GP...?!
jin-jang

Lazic

https://www.youtube.com/watch?v=tcOY8ziJdLk&feature=emb_logo#

Od¹tampali glasne ¾ice na 3D printeru... :o Èisto bogohuljenje... Not... :D

Zakmeèao èovek posle 3200 godina... :o ;D

sasa ns 1

http://www.politika.rs/scc/clanak/446432/Napad-na-svetinje-po-diktatu-NATO-a

ako na sledeæim izborima koji su ove godine u crnoj gori DPS izgubi velik broj glasaèa to neæe biti dovoljno da izgubi i vlast jer æe napraviti koaliciju sa ¹ipcima turcima i hrvatima.Ako izgubi mnogo glasaèa  i nebude imao dovoljnio glasova da formira vlast pokra¹æe izbore ¹to su veæ urdili pre par godina.Ako nebude mogao da pokrade itbore izvr¹iæe dr¾avni udar pravno reèeno,a zamumuljeno u opciju demokratije i to naravno sredstvima slie po¹to se samo tako mo¾e izvr¹iti dr¾avni udar.U tome æe mu glavna potpora biti nato ili neke zemlje èlanice svejedno .To su te èlanice koje su i èlanice EU u koji mi hoæemo da udjemo.Znaèi na¹a politika je ista kao i èlanica eu i natoa ¹to se i vidi iz POSTUPAKA PA I PRIÈE vladajuæe koalicije.Samo klimaju glavom .Srbima u Crnoj Gori se lo¹e pi¹e po svim mojim prognozama a najvi¹e zahvaljujuæe VUÈIÆIJU koji je po milioniti put opravdao svoje ime.
Svo takozvano njegovo srbovanje slu¾i da neuke budale neprimete a su¹tinski je èista izdaja Nediæevskog tipa stim da je Nediæ imao vermahtovu èizmu za vratom a ovaj je dobrovoljac.

viper

Nije on dobrovoljac, nego strani plaæenik

Послато са SM-T585 помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

ЯЭВОЛУТИОН

strani placenik i domaci otimac.....recimo da bi mogao biti pandan supehiku....mali bi bio tri u jedan....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Lazic

Izgleda i deca sa njim... :(

ЯЭВОЛУТИОН

cerka, njena drugarica i drugaricin tata plus pilot.....losi uslovi za letenje su losi uslovi....bas tuga
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sasa ns 1

https://rs.sputniknews.com/autori/202001261121601713-televizije-zestoko-ratuju-al-imaju-nesto-zajednicko-o-najvaznijoj-borbi-srba--cute-/
jako velika opasnost koja postaje sve veæa je razlièitost interesa srpskog korpusa u Crnoj Gori i Bosni u odnosu na Srbiju.Sobzirom na Vuèiæijev izborni potencijal to mo¾e samo da se produbi po¹to dinarski srpski arhetip je jaèi od izgajnièke politike.
Ako neko od vlastosr¾aca u Bosni ili srba u Crnoj Gori bude imao interes da odvoji srbe od matice zbog izdajnièke politike SNS-A I KOALICIJE OKO NJEGA  mo¾e biti jako opasnozbog moguæeg slabljenja i tih Srba i vi¹edecenijska odvojenost je moguæe da dovede do nekih novih srba ,Idealno re¹enje za turke,hrvate ,nemce i ostale.i za Vuèiæija po¹to radi na tome.

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Januar, 2020, 00:02
cerka, njena drugarica i drugaricin tata plus pilot.....losi uslovi za letenje su losi uslovi....bas tuga
Jedna od posledica puno para... Kao i Kolin Mekre...

dzimika

Ako sam ja dobro cuo danas, cak ni policijski helikopteri nisu uzletali taj dan zbog loseg vremena, 9 putnika ukupno bilo