Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4

Citat: UFF poslato 13 Januar, 2020, 12:27

glupost teska

uopste nije!

mrzi me vise da pisem :)

Citat: UFF poslato 13 Januar, 2020, 12:27

za isti prekrsaj razlicite kazne?


hvala bogu kad te rebne po dzepu vozices uredno ko i sirotinja,ndodje pandur a prozor i kaze ti 3000 din za pojas a ti zaradjujes 300.000 mesecno.....das mu 30.000 da te ne zaustavi vise nikad do kraja zivota pa makar go vozio.
jer tu nastupa onaj dzimikin pandur koji jedva ceka da te navata za pojas i umesto 3000 drzavi ide 1000 njemu u dzep eventualno vecera za njega i kolegu.
sistem je truo...

Citat: UFF poslato 13 Januar, 2020, 12:27
zato sto ja radim duze vrednije i pametnije pa zaradjujem vise onda vise da platim za isti prekrsaj?

upravo tako!

Citat: UFF poslato 13 Januar, 2020, 12:27
sto onda ne bi vise platio i isto mleko u prodavnici?

sto bi placao?jesti i ponasati se ko kabujac u saobracaju jer imas kintu su dve razlicite stvari!
cak se ne slazem ni sa time da bogati placaju neki ekstr aporez zato sto imaju!

sta drzavu boli kurac koliko ja imam para (to nema veze sa onim dole sto si napisao jos nisam stigo na to :) ) da bi mi na osnovu toga naplatila porez.....porez treba da plati i siromasan i bogat po istoj tarifi.


Citat: UFF poslato 13 Januar, 2020, 12:27
sto bi onda radio uopste bilo ko? svi da sedimo kuci ko debili po ceo dan i gledamo tv jer sta mi vredi da vise zaradim kad ce sve i da mi poskupi

pa zar to jos nisi shvatio? svi kazu za vreme milosevica bila plata 3 crvene...pa i hleba ti bio 20 para sad bogu hvala imas 300e platu i hleba placas odakle znam koliko.....kad bi se izvukla paralela verovatno dodjes na isto.....nek ti daju platu 10.000 pa nek ti naplate hleb 100e pa mi kazi koja je razlika.

Citat: UFF poslato 13 Januar, 2020, 12:27
drzava ne bi trebala da zna ni koliko imam ni koliko zaradjujem, to je moja stvar i moj izbor koliko cu da se mucim ili uzivam u zivotu

drzava ni nema pojma koliko imas ti,sem ako im ne postanes zanimljiv pa procesljaju tvoj "legalni" konto u banci...sta imas u slamarici nemaju pojma.
takodje ih boli kurac dal se mucis ili uzivas,nisu tu za tebe da tebi obezbede bolji zivot tu su da obezbede svojoj deci i sebi,boli ih kurac za narod.


Citat: UFF poslato 13 Januar, 2020, 12:27
mozes da budes prijavljen kao vozac i radis za minimalac u firmi koju ustvari posedujes na tudje ime i da vozis nov sluzbeni luksuzni auto koji je ustvari tvoj i da pravis prekrsaje a kazne su ti po 20eur da ides 6 puta godisnje na odmor svaki put na drugi kontinent i da nemas nista para na racunu jer sve trosis a neko ko radi normalan posao po 12 sati dnevno 30 dana mesecno jede leba i pastetu da bi ustedeo em ima kaznu 200e za isti prekrsaj koji je napravio u svom raspalom jugu i posto na odmor nije otisao nikad jos mu oporezuju novac koji cuva na racunu. to je bas posteno u picku materinu

da ti ponovo napisem ili ne? u pitanju je sistem truli....a drzavi vise odgovaraju takvi koje si naveo nego sirotinja...dok taj krade ima i za vlasti.... jovanjica? :) :) :) dokle se stiglo sa time? na kraju ce ispadne da posrala ptica?  [rofl] [rofl]

http://www.youtube.com/watch?v=6p8imiui4Aw

da policija i inspekcija radi svoj posao takvi ne bi postojali......i opet sistem je truo i sta god da napisem sistem je bre truo i kraj price.


Citat: UFF poslato 13 Januar, 2020, 12:27
ako hoces da napravis sistem da bude fer?
onda im oduzimas VREME jer je oduzet dan zivota svima isti

za takve dan zivota nije oduzet.....rade oni biznis i iz zatvora.firma nije u zatvoru,van zatvora je......a ko je dovoljno mocan nece proci ni blizu zatvora ( i ne mora biti ekstra mocan u nasoj drzavi) jer tu je ko? pa dzimikin policajac koji ce rado uzeti 10e-20 u dzep......eventualno ce umesto njega otici vozac koji ga vozi........i opet sistem je truo.....




Citat: UFF poslato 13 Januar, 2020, 12:27
nepropisno parkiranje nedelju dana zatvora, crveno svetlo mesec dana zatvora, vozio pijan 6 meseci zatvora, ne placas nista, nikakvu kaznu osim hranu i smestaj u zatvoru (sta si mislio da ces dzabe da dobijes klopu i krevet?)
sta kazes? puno je mesec dana za crvno svetlo i 6 meseci za voznju pijan? slazem se, DVA meseca za crveno i GODINU dana za alkohol!
jeste, sad je tek puno, jebi ga, tako je, sta ces?
Pa NECES ni slucajno voziti pijan eto sta ces, ne sedne se za volan ubijen nikad slucajno, to je izbor, ko te jebe onda, odabrao si zatvor samostalno

da dodam samo,u takvom zakonu opet bi sirotinja stradala
sistem je truo,policajac podmitljiv.....i pet metara teksta da napisem nema koristi iovako  :)



Citat: UFF poslato 13 Januar, 2020, 12:27
To mu dodje slicno kao tvoj predlog samo mnogo postenije jer tih 6 meseci oboje ne mogu da rade a onaj ko je vise zaradjivao bi vise i zaradio za to vreme da je mogao da radi, plus bogatom koliko god veliku kaznu da napravis on ce jos para lakse i brze od siromasnog da namnozi sa onim sto vec ima pa ga iskreno zabole (ili ga zabole dosta manje od onog siromasnog), ono sto ne moze je da povrati izgubljeno vreme ;)



gore napisano vec......firma je van zatvora zaradjivala bi isto i kada bi taj sasvim slucajno isao u zatvor sa 5 zvezdica.....eventualno ce se samo kroz papire voditi u zatvor ali......sistem e truo u zatvor nikad nece a sirotinja bi opet bila naguzena :)






El Jefe

Или циганчење
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

Ko je ovog naèepio?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

Жена му бивша не дозвољава да виђа дете
Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

Vuèiæ je kriv i za to ,e kad mu natovarimo i to ¹to nije pala ki¹a mesec dana onda je gotov

eclipse4

Ko mu jebe familiju i treba da bude gotov zapravo je odavno trebao biti gotov!


milomir22

Sadija i Alisa, stara srpska imena... Srbi koji su pre dvesta godina drzali fabrike cokolade, ali crne, ne bele.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr


sasa ns 1

https://www.youtube.com/watch?v=W5quXqf57N0#
oaj biv¹i se koprco al  smo mu se najebali majke,a tako æemo i ovom danas

eclipse4

je je.....sto bi Jadranko reko (peder sto radio u jenoj fabrici gde smo bili na vatrogasnom dezurstvu zbog opasnosti od eksplozije) tj,

jedan radnik mu kaze "jadranko otvori ormar i daj mi alat"
jadranko: "aha kako da ne"
radnik: "jadrank otvori ormar daj mi alat"
jadranko: "uzmi ga i sam nisam sluga"
radnik: "jadranko ako dodjem nabicu te u taj ormar i jebacu tr do kraja smene"
jadranko: "ah ta pusta mastanja"

[rofl] [rofl]

nema od toga nista.
sam ce on otici kad bude osetio da je zagustilo i samim tim ce dokazati da je na kraju posle pisanja po narodu dokazati da je ispao pametniji od svih i da se sam skinuo a ne da je izgubio.

videcete.


UFF

Citat: idanijel poslato 13 Decembar, 2019, 13:05
Puno odlazi u odzak. Sve preko 200stepeni u èunku je iskoristivost peæi 50%

evo sad je bolja iskoristivost :D

http://i.postimg.cc/fLYJFrBB/20200114-202456.jpg

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

Ne znam za B i H ,al za RS garantujem!!  Ne mo¾emo mi skupiti para,ode sve na Audije,Meèke..,jagnjiæe,prasiæe...,poslovne prostore..,nezaposlenu djecu politièara..
jin-jang

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња