Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivicat


mrle

Citat: Hurricane poslato 05 Decembar, 2019, 11:58

izve¹taj sa beogradskih pijaca  [rofl]


crni luk 150 din, krompir 120, ¹argarepa 100, jeba¹e me, a krilca 180. IMa da jedem bez povræa, samo holesterol bato moj.

Lazic

Pa kad hoæe 'leba prako pogaèe... I da kupuju u Maxiju mogu da zarade preko 100%...

dzimika

Stvarno te cene na pijaci?

mrle

Citat: dzimika poslato 05 Decembar, 2019, 16:21
Stvarno te cene na pijaci?
da, malo pre bio na kaleniæu.

®or¾

Sulude cene,NS  znatno povoljniji

Hurricane

...kupuje¹ na pijaci u centru, cccc, kakav danak neiskustvu, prosto da ne veruje èovek od takvog majstor kuvara


ako postoji najskuplja pijaca u zemlji to je svakako kaleniæ




mrle

Citat: Hurricane poslato 05 Decembar, 2019, 16:45
...kupuje¹ na pijaci u centru, cccc, kakav danak neiskustvu, prosto da ne veruje èovek od takvog majstor kuvara


ako postoji najskuplja pijaca u zemlji to je svakako kaleniæ





brate, kolima sam, a radim na 100m od kaleniæa.
zato sam uzeo tri ¹argarepe i 4 luka, a ti doði kasnije na veèeru pre posla.

Hurricane

blagodarim, ako ne zakucam, eto mene uradimo kablove, lako æemo pojesti

mrle

ma kablove za vikend, odspavaj i doði na jelo.

misa-pei

Palilulska je uvek bila skuplja od Kaleniæa. A kad sam ¾iveo na 100m od Paliluske, opet sam za sir i¹ao na Kaleniæ. Sve ostalo, tu pred kuæom.
Država je najveći neprijatelj naroda

dzimika

Au brate, nisam u toku sa cenama ali znam da je crni luk bio skoro jeftiniji od 60din u tempu, ostalo ne znam ali znam da su likovi na pijacama oduvek bili da idu na duplo, kupovna cena x2 kao prodajna,
toga se dobro secam kad je lik bio kod caleta u radnji da se zali kako im cale obara cene, a cale isao na oko 25% marze na vocu i povrcu u to vreme

mareskin

Citat: dzimika poslato 05 Decembar, 2019, 17:32
Au brate, nisam u toku sa cenama ali znam da je crni luk bio skoro jeftiniji od 60din u tempu, ostalo ne znam ali znam da su likovi na pijacama oduvek bili da idu na duplo, kupovna cena x2 kao prodajna,
toga se dobro secam kad je lik bio kod caleta u radnji da se zali kako im cale obara cene, a cale isao na oko 25% marze na vocu i povrcu u to vreme

Na pijacama se prodaje roba koja se kupuje za ke¹ kod uvoznika. Direktno iz magacina na pijaènu tezgu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

seljaka nema vise na pijacama sve su nakupci...oterali su seljake pretnjama....na jednoj tezg , baba obucena kao seljanka prodaje povrce.....gomila likova uzimaju kod nje jer lici....a ja znam da zivi na dvdeset metara od pijace na vidikovcu i da drze tezgu i na banovom brdu i na vidikovcu, i ovde kod mene na pevcu...cela porodica je na pijacama....cak imaju tegu i u blokovima gde im radi komsinica i jednu na zelenjaku gde radi drugi komsija....penzioneri koji se obuku popud seljaka pijacara ....a zapravo nakupci....glavni nakupac je sin od babe koji valja kupus , papriku i krompir....u sezoni i lubenice....naravno i razvozi rubu po pijacama sa kvantasa...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

To je tako veæ èetvrt veka da ja znam... Jednom sam 1995-te sluèajno zabo oko Kaleniæa u 3 noæu i imao ¹ta da vidim... Tad su svi kupovali robu za ujutru...

FANTOM

    To je uvek tako , Dachmen zivi blizu Kalenica . Jednom smo posle kafane oko pola 4 otisli na pijac necete verovati pazarili smo sve dosta povoljnije . Isto vazi i za Dusanovacki pijac . Al mora da se ispune uslovi da si pijan i da odes pre sunca na pijac  [rofl] [cheers]

Lazic

Sad èuh, Jovanjicu osve¹tali sve¹tenici sa Hilandara... Znao sam da tamo vare...  [rofl] [rofl] [rofl]

eclipse4

Citat: UFF poslato 04 Decembar, 2019, 20:58
eclipse4 sad je vreme da koljes tu prasad i da pravis cvarke
duvan poskupeli sa 1000 na 2000rsd za kg  :wtf: [dunce]

moje svinje ne puse samo alkosi :)

FANTOM

    Uffu skupi cvarci a mi kad mu pricamo da jedu ko za opkladu i da su skupe gore nego bilder on nam ne veruje  [rofl] [watching]

Glava Dole