Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 ... 1368 1369 1370 [1371] 1372 1373 1374 ... 1377
Štampaj
Autor Tema: Sta stampa stampa  (Pročitano 1462518 puta)
banditkg, jevta i 7 gostiju pregledaju ovu temu.
Biker-Boy
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Klavijatura 600R
Hronični Motociklopata

Kvalitet: +1692 (53%)
Zahvalnice: 31

Odgovor #27400 - 02 Decembar, 2019, 18:41 Ocena: 0
Ignoriši

Samo trebaju Evropljani i pogotovo Amerikanci da prestanu da guraju nos u te istocne zemlje i izazivaju sukobe i ratove i nece biti ni problema ni migranata.
Da smo mi Evropljani malo pamatniji i da ne dozvolimo da nas Ameri uvlace u svoja sranja, samo bi migrante usmerili prema Americi, pa nek se jebu s njima....

I feel the need..... the need for speed !!!
milomir22
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
uljara 600
Mile voli disko...

Kvalitet: +434 (34%)
Zahvalnice: 22

Odgovor #27401 - 02 Decembar, 2019, 19:45 Ocena: +4
Ignoriši

nekad su morali da uzimaju silom u odvode u roblje.Sad je malo labavija situacija proizvela da ljudi više neidu u roblje ali zato idu samostalno po svojoj volji.Najbitnije je da je rezultat isti potrica ili eurica oboje isto.Brani svoj interes

Prijatelju, bio sam u zoo-vrtu i video kamilu kako kenja, ali ti si je doooobrano nadmasio. Prosrao si se ovom izjavom, a u mojim ocima si i do sada bio polumozgas (obzirom na teme koje si otvorio i komentare u istim), sada sam shvatio da ni to pola nemas.

Sutra kad me dete bude pitalo sta ce da jede, ja cu mu reci : "Nista, ali tata ti nije bio poturica!".

Poturice u danasnje doba su ti podguzne muve vlasti i onima koji su na istoj trenutno, a ne ljudi koji nece da budu robovi i gradjani 20. reda u sopstvenoj zemlji.

“If you seek authenticity for authenticity’s sake you are no longer authentic.”

-Jean Paul Sartre
mali_zmaj
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Keeway Cruiser 250,Kawasaki Kle 500,Bmw K75,Kawasaki Zephyr 750,Honda Cbf 1000 GT
Kvalitet: +1534 (27%)
Zahvalnice: 66

Odgovor #27402 - 02 Decembar, 2019, 20:04 Ocena: +1
Ignoriši

Nestanu na termalnom praćenju jer se smrznu...
aaa tooo,da definitivno..,nisam povezao zimu i termoviziju...,panglozer!!

poslato sa rupovke uz pomoć kurble

jin-jang
Ivicat
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
900rr
Kvalitet: +698 (34%)
Zahvalnice: 35

Odgovor #27403 - 02 Decembar, 2019, 20:10 Ocena: 0
Ignoriši

Milomire, mozda bi trebao da vise citas filozofa koji ti je u potpisu.

"Words are loaded pistols."

A vezano za raspravu na poslednjih nekoliko strana:

"Better to die on one's feet than to live on one's knees."

sasa ns 1
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
kawasaki versys
Kvalitet: +88 (11%)
Zahvalnice: 14

Odgovor #27404 - 02 Decembar, 2019, 22:52 Ocena: 0
Ignoriši

postoji i spec odelo i čizme,već mnogo desetina godina.Obučeš i nema termalnog odrZ.Ali zato potoje mali seizmografi.E tu moraš da letiš.
sasa ns 1
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
kawasaki versys

Odgovor #27405 - 02 Decembar, 2019, 23:37 Ocena: 0
Ignoriši

Nevidim nikakvu vezu sa jelom i odlaskom u inostranstvo.Nije srbija  neka kamena visiravan na 4000 metara bez vode i trave.Pa i tamo ljudi žive.To što neznamo da se organizujemo pa smo umerena sirotinja je velik problem,ali odlaskom da se živi preko -ako ti dozvole  a  dozvolili su ti jer treba da postaneš politički Nemac,Rus,ili ti bilo šta drugo.Sa tim stičeš i obaveze.LJudi misle da su te obaveze mala stvar za dobitak koji očekuju.
Dosta mojih drugara je otišlo 91-2  naravno u Nemačku ,vole što tamo žive ali i pate za domom.Ti isti nemci su pustili sve hrvate zatvorenike koji su hteli naravno sa obavezom da idu u Hrvatsku i izginu za Hrvatske i nemačke interese.Da je došlo do veće tarapane i ti moji drugovi bi sigurno ušli u srbiju  sa nemačkom vojskom  jer su jača sila.
Te stvari o kojima pričate su samo na ličnom nivou a sigurno je bolje biti Nemac a još bolje Finac.Ja pričam o državnom nivou.OSnovna vrednost u državi je stanovništvo.To smo nekad učili u prvom srednje.To ti je isto kao i sa bilo kojim drugim brojem ,uvek je bolje više imati ako to nečemu koristi.Takodje država mora da se štitit pa posto je represivni organi.Kad misle da treba vrše represiju i nad drugim državama.To je svima jasno ima čak i usvakom američkom filmu.
Povećavati broj stanovništva druge države je totalna katastrofa za državu donora .Sad  ovde neko pokušava da me ubedi da je to bolje.Bolje bi bio samo kad bi nas napala  extrea nadmoćna sila da nas pobije ili neke fatalne pandemične bolesti, ili extremna prenaseljenost bez mogućnosti prehrane.Ali i onda se ode negde drugde, otera domicilno stanovništvo i ustroji TVOJA država po tvojim uzusima.Ne priključuje se neprijatelju.Zar to isto nisu nama uradili  Hrvati i svi ostali kojma je trebalo.
Setih se odlične serije vikinzi,to vam je to .Nakraju su se smirili kad su im dozvolili da se nasele u engleskoj bar te iz serije.Oni su se selili jer nisu postojali uslovi za živit u skandinaviji a bili su na jako niskom nivou,nisu imali ni novac nego čista razmena.
« Poslednja izmena: 02 Decembar, 2019, 23:48 sasa ns 1 »
UFF
Administrator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CB600F Hornet '03
Yamaha FZ6 Fazer '04
Suzuki DL650V-Strom '05
Honda CBR600F4i '06
Yamaha MT-03 '07
KTM 690SM '08
Yamaha YZF-R1 '08
Honda CB1000RA '09
Honda CRF250L '13

Kvalitet: +11797 (27%)
Zahvalnice: 1012

Odgovor #27406 - 03 Decembar, 2019, 00:07 Ocena: 0

ja bi ih rado dobrovoljno cekao na tom termalnom pracenju trajno "smrzavao"

ako im se ne svidi taj tretman u nasoj drzavi slobodno neka je sledeci talas obidje
FANTOM
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Piaggio Repsol Free 50 Honda CBR 600 F-1 Street Fighter  Suzuki GSXR 750 1994.  Yamaha YZF 1000 ThundrRace 1997.
Kvalitet: +372 (18%)
Zahvalnice: 24

Odgovor #27407 - 03 Decembar, 2019, 00:15 Ocena: +2
Ignoriši

Ako ste primetili ovde smo mi mladi u kurcu i najvise mladi i odlaze i razmisljaju o tome da odu sto pa bas zbog te prosecne plate. Jer nije isto radim i sirotinja sam i radim i imam da se obucem gde da spavam sutra imam i za dete a i da obucem dete znaci za normalan zivot. A ne ko moj komsija sto sam naveo u predhodnim stranama jedan mesec plati struju ne plati vrtic , a iduci mesec zarotira. Volim ja sve ovde al kad dovoljno dugo nemas uslova za normalan zivot od postenog rada. Onda kazes sebi pa dal ima na kraju veze gde sam. A to misljenje nacionalni nivoi ovi oni nivoi koga bre to bole kad me ovde ne postuje niko , vozis se ko svinja u busu , cekas u urgentnom satima na pregled itd. Pa drugde moze samo biti bolje ako ovde nemas nista . Pa nek je i taj bmw na kredit al imas da platis kredit , a ovde gledas kolko ces sipati goriva u vozilo staro 25 plus godina , a radis. I jos mnogi neki primeri.
    Problem je sto ono sto je normalno ovde je pistalo luksuz i sve je gore i bice gore. Imam nepunih 30 god i znam samo da je gore i da sam skromniji i skromniji a ta skromnost na kraju dovede da u 40- setim dobijes secer od nervoze zbog nemastine kroz godine , dobijes pritisak itd itd. U evrpisku uniju bre pricaju ulazimo vec 20 godina ej dve decenjje se vrti prica na tv otvaraju poglavlja za pristup kao aktuerla vest . Pa sta me interesuje kad pitanje dal cemo uci kad budem imao 60 god , a tad sa pritiskom i secerom i kad mi se ne bude dizao me boli uvo dal cemo uci ili necemo , tad cu da biram gde ce da me sahrane i u kakvom modelu kovcega .  
UFF
Administrator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CB600F Hornet '03
Yamaha FZ6 Fazer '04
Suzuki DL650V-Strom '05
Honda CBR600F4i '06
Yamaha MT-03 '07
KTM 690SM '08
Yamaha YZF-R1 '08
Honda CB1000RA '09
Honda CRF250L '13

Kvalitet: +11797 (27%)
Zahvalnice: 1012

Odgovor #27408 - 03 Decembar, 2019, 00:24 Ocena: +3

a koji ce kurac uopste ove camuge izbeglice kod nas?
evropska unija nam naredila?

pa cekaj jesmo li mi clan?
nismo a?
e pa dobijete KURAC onda
kad nas primite kao clana onda imate pravo da trazite nesto a do tad mozete samo da odjebete

das im hranu, smestaj, logore picke materine a oni idu siluju, kolju i pljackaju... i to u tudjoj drzavi??? koji je bre to nivo kurcenja?
navatas bre ta govna za primer, zakoljes i bacis u reku, (kao da je to problem na domacem terenu) niko ih traziti nece, ne znaju ni kako se zovu jer daju lazna imena, ni u kojoj se drzavi nalaze, pa ostali nek razmisljaju o svom ponasanju
redshadow
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +737 (27%)
Zahvalnice: 63

Odgovor #27409 - 03 Decembar, 2019, 02:20 Ocena: +1
Ignoriši

nismo a?
e pa dobijete KURAC onda
kad nas primite kao clana onda imate pravo da trazite nesto a do tad mozete samo da odjebete

das im hranu, smestaj, logore picke materine a oni idu siluju, kolju i pljackaju... i to u tudjoj drzavi??? koji je bre to nivo kurcenja?
navatas bre ta govna za primer, zakoljes i bacis u reku, (kao da je to problem na domacem terenu) niko ih traziti nece, ne znaju ni kako se zovu jer daju lazna imena, ni u kojoj se drzavi nalaze, pa ostali nek razmisljaju o svom ponasanju

nemoj tako naivno uffe. neko je uzeo pare za to sto migranti ulaze u srbiju.
kao i za sve ostale poteze koje srbija pravi koje se normalnom coveku cini nebulozno. majka na prodaju.
monsterbnt
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Nitrous 10
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +3556 (46%)
Zahvalnice: 144

Odgovor #27410 - 03 Decembar, 2019, 02:31 Ocena: 0
Ignoriši

nismo a?
e pa dobijete KURAC onda

Kako zemlja koja drzi do sebe resava to...

Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Na mreži Na mreži
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +8146 (18%)
Zahvalnice: 359

Odgovor #27411 - 03 Decembar, 2019, 02:32 Ocena: 0
Ignoriši

Uff nam je malo van realnosti, za to se borio, da ne radi za gazdu i da ne razmišlja o politici... Doduše to se može svakome ko je finansijski slobodan, što je rekao Rambo, kad plata pređe 3000e prestaju sva palamuđenja o politici...

redshadow
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +737 (27%)
Zahvalnice: 63

Odgovor #27412 - 03 Decembar, 2019, 02:45 Ocena: +1
Ignoriši

da je narod pokazao muda 90ih kad su `nasi` ubijali civile i te iste nase obesio za jaja na terazijama uz parolu ovo nisu srbi
onda bi i ovi danas zazirali. medjutim kurac, taj olos koji je odgovoran za ratne zlocine je `heroj`. zato danas imate vucica.
prst na celo, causesku.
Kostić
ne lazem majke mi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Kvalitet: +1869 (20%)
Zahvalnice: 106

03 Decembar, 2019, 12:18 - Hidden.
Odgovor #27413 - 03 Decembar, 2019, 12:18 Ocena: -5
Ignoriši

Che
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
TDM-900
Kvalitet: +1080 (35%)
Zahvalnice: 65

Odgovor #27414 - 03 Decembar, 2019, 13:21 Ocena: +3
Ignoriši

захвалите балавурди што ће четири гласа из моје куће да иду пичкоустом

Uuuu al si ga zajebao, svaka ti cast rofl rofl  rofl

Kostić
ne lazem majke mi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Kvalitet: +1869 (20%)
Zahvalnice: 106

Odgovor #27415 - 03 Decembar, 2019, 14:07 Ocena: -1
Ignoriši

зајебо сам вас који сте остали овде ахахахах
sasa ns 1
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
kawasaki versys

Odgovor #27416 - 03 Decembar, 2019, 16:12 Ocena: 0
Ignoriši

захвалите балавурди што ће четири гласа из моје куће да иду пичкоустом

uuuuu ovde nema demokratije, tortura u porodici pa svi moraju isto da glasaju
Žorž
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Trenutno u potrazi
Kvalitet: +300 (39%)
Zahvalnice: 13

Odgovor #27417 - 03 Decembar, 2019, 16:24 Ocena: +1
Ignoriši

захвалите балавурди што ће четири гласа из моје куће да иду пичкоустом а ти балавурдо набиј дуплому у чајни колутић и откачи се од неписмених и необразованих да ти не смрде и поради мало на егу овај свет може без тебе
Bata Kole ko te dirao sveca mu njegovog?Pa gde sva četiri pičkoustom ako boga znaš?Već smo apsolvirali,kome se ide neka ide,ko ostane,jbg bar će imati ko da ugasi svetlo.Nije to razlog za nervozu,zima je zajebana rofl  uzdravlje
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Na mreži Na mreži
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +8146 (18%)
Zahvalnice: 359

Odgovor #27418 - 03 Decembar, 2019, 17:14 Ocena: 0
Ignoriši

Sere Kostić, zna da bih bacio fatvu na njega da je ozbiljan... Cheesy
Nego je osetljiv na genetiku, oralnu nehigijenu i strah od zubara... Kako se Goran iz Vojske nikad nije osetio prozvanim zbog zuba? Otac mu dan danas ima sve zube, Goran ima iracionalni strah od zubara i to je u redu... Mislim nije baš ali svako nosi svoj krst, volim i njega i Kostića i ne mislim da su krezavi sendvičari jer nisu... Zna se ko su ti, pored manjka zuba u paketu ide i odsustvo mozga... Kad razmislim, ipak Gorana volim više... Grin Grin Grin

sasa ns 1
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
kawasaki versys

Odgovor #27419 - 03 Decembar, 2019, 20:26 Ocena: 0
Ignoriši

https://rs.sputniknews.com/vesti/201912031121276991-teraj-to-na-balkan-nemci-ne-znaju-sta-da-rade-sa-350000-dizelasa/
gde baš vamo,nepodnosim dizel ,zvuk gadan a bučan,smrad gadan a AKO JE NEMAC I IZGLED GADAN
Stranice: 1 ... 1368 1369 1370 [1371] 1372 1373 1374 ... 1377
Štampaj
Moto Manijaci  |  Opšte teme  |  Ostale teme  |  Tema: Sta stampa stampa