Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Samo trebaju Evropljani i pogotovo Amerikanci da prestanu da guraju nos u te istocne zemlje i izazivaju sukobe i ratove i nece biti ni problema ni migranata.
Da smo mi Evropljani malo pamatniji i da ne dozvolimo da nas Ameri uvlace u svoja sranja, samo bi migrante usmerili prema Americi, pa nek se jebu s njima....
I feel the need..... the need for speed !!!

milomir22

Citat: sasa ns 1 poslato 02 Decembar, 2019, 17:16
nekad su morali da uzimaju silom u odvode u roblje.Sad je malo labavija situacija proizvela da ljudi vi¹e neidu u roblje ali zato idu samostalno po svojoj volji.Najbitnije je da je rezultat isti potrica ili eurica oboje isto.Brani svoj interes

Prijatelju, bio sam u zoo-vrtu i video kamilu kako kenja, ali ti si je doooobrano nadmasio. Prosrao si se ovom izjavom, a u mojim ocima si i do sada bio polumozgas (obzirom na teme koje si otvorio i komentare u istim), sada sam shvatio da ni to pola nemas.

Sutra kad me dete bude pitalo sta ce da jede, ja cu mu reci : "Nista, ali tata ti nije bio poturica!".

Poturice u danasnje doba su ti podguzne muve vlasti i onima koji su na istoj trenutno, a ne ljudi koji nece da budu robovi i gradjani 20. reda u sopstvenoj zemlji.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 02 Decembar, 2019, 18:13
Nestanu na termalnom praæenju jer se smrznu...
aaa tooo,da definitivno..,nisam povezao zimu i termoviziju...,panglozer!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Ivicat

Milomire, mozda bi trebao da vise citas filozofa koji ti je u potpisu.

"Words are loaded pistols."

A vezano za raspravu na poslednjih nekoliko strana:

"Better to die on one's feet than to live on one's knees."


sasa ns 1

Citat: Laziæ poslato 02 Decembar, 2019, 18:13
Nestanu na termalnom praæenju jer se smrznu...
postoji i spec odelo i èizme,veæ mnogo desetina godina.Obuèe¹ i nema termalnog odrZ.Ali zato potoje mali seizmografi.E tu mora¹ da leti¹.

sasa ns 1

#27405
Nevidim nikakvu vezu sa jelom i odlaskom u inostranstvo.Nije srbija  neka kamena visiravan na 4000 metara bez vode i trave.Pa i tamo ljudi ¾ive.To ¹to neznamo da se organizujemo pa smo umerena sirotinja je velik problem,ali odlaskom da se ¾ivi preko -ako ti dozvole  a  dozvolili su ti jer treba da postane¹ politièki Nemac,Rus,ili ti bilo ¹ta drugo.Sa tim stièe¹ i obaveze.LJudi misle da su te obaveze mala stvar za dobitak koji oèekuju.
Dosta mojih drugara je oti¹lo 91-2  naravno u Nemaèku ,vole ¹to tamo ¾ive ali i pate za domom.Ti isti nemci su pustili sve hrvate zatvorenike koji su hteli naravno sa obavezom da idu u Hrvatsku i izginu za Hrvatske i nemaèke interese.Da je do¹lo do veæe tarapane i ti moji drugovi bi sigurno u¹li u srbiju  sa nemaèkom vojskom  jer su jaèa sila.
Te stvari o kojima prièate su samo na liènom nivou a sigurno je bolje biti Nemac a jo¹ bolje Finac.Ja prièam o dr¾avnom nivou.OSnovna vrednost u dr¾avi je stanovni¹tvo.To smo nekad uèili u prvom srednje.To ti je isto kao i sa bilo kojim drugim brojem ,uvek je bolje vi¹e imati ako to neèemu koristi.Takodje dr¾ava mora da se ¹titit pa posto je represivni organi.Kad misle da treba vr¹e represiju i nad drugim dr¾avama.To je svima jasno ima èak i usvakom amerièkom filmu.
Poveæavati broj stanovni¹tva druge dr¾ave je totalna katastrofa za dr¾avu donora .Sad  ovde neko poku¹ava da me ubedi da je to bolje.Bolje bi bio samo kad bi nas napala  extrea nadmoæna sila da nas pobije ili neke fatalne pandemiène bolesti, ili extremna prenaseljenost bez moguænosti prehrane.Ali i onda se ode negde drugde, otera domicilno stanovni¹tvo i ustroji TVOJA dr¾ava po tvojim uzusima.Ne prikljuèuje se neprijatelju.Zar to isto nisu nama uradili  Hrvati i svi ostali kojma je trebalo.
Setih se odliène serije vikinzi,to vam je to .Nakraju su se smirili kad su im dozvolili da se nasele u engleskoj bar te iz serije.Oni su se selili jer nisu postojali uslovi za ¾ivit u skandinaviji a bili su na jako niskom nivou,nisu imali ni novac nego èista razmena.

UFF

Citat: Laziæ poslato 02 Decembar, 2019, 18:13
Nestanu na termalnom praæenju jer se smrznu...

ja bi ih rado dobrovoljno cekao na tom termalnom pracenju trajno "smrzavao"

ako im se ne svidi taj tretman u nasoj drzavi slobodno neka je sledeci talas obidje

FANTOM

     Ako ste primetili ovde smo mi mladi u kurcu i najvise mladi i odlaze i razmisljaju o tome da odu sto pa bas zbog te prosecne plate. Jer nije isto radim i sirotinja sam i radim i imam da se obucem gde da spavam sutra imam i za dete a i da obucem dete znaci za normalan zivot. A ne ko moj komsija sto sam naveo u predhodnim stranama jedan mesec plati struju ne plati vrtic , a iduci mesec zarotira. Volim ja sve ovde al kad dovoljno dugo nemas uslova za normalan zivot od postenog rada. Onda kazes sebi pa dal ima na kraju veze gde sam. A to misljenje nacionalni nivoi ovi oni nivoi koga bre to bole kad me ovde ne postuje niko , vozis se ko svinja u busu , cekas u urgentnom satima na pregled itd. Pa drugde moze samo biti bolje ako ovde nemas nista . Pa nek je i taj bmw na kredit al imas da platis kredit , a ovde gledas kolko ces sipati goriva u vozilo staro 25 plus godina , a radis. I jos mnogi neki primeri.
   Problem je sto ono sto je normalno ovde je pistalo luksuz i sve je gore i bice gore. Imam nepunih 30 god i znam samo da je gore i da sam skromniji i skromniji a ta skromnost na kraju dovede da u 40- setim dobijes secer od nervoze zbog nemastine kroz godine , dobijes pritisak itd itd. U evrpisku uniju bre pricaju ulazimo vec 20 godina ej dve decenjje se vrti prica na tv otvaraju poglavlja za pristup kao aktuerla vest . Pa sta me interesuje kad pitanje dal cemo uci kad budem imao 60 god , a tad sa pritiskom i secerom i kad mi se ne bude dizao me boli uvo dal cemo uci ili necemo , tad cu da biram gde ce da me sahrane i u kakvom modelu kovcega .  :violina:

UFF

a koji ce kurac uopste ove camuge izbeglice kod nas?
evropska unija nam naredila?

pa cekaj jesmo li mi clan?
nismo a?
e pa dobijete KURAC onda
kad nas primite kao clana onda imate pravo da trazite nesto a do tad mozete samo da odjebete

das im hranu, smestaj, logore picke materine a oni idu siluju, kolju i pljackaju... i to u tudjoj drzavi??? koji je bre to nivo kurcenja?
navatas bre ta govna za primer, zakoljes i bacis u reku, (kao da je to problem na domacem terenu) niko ih traziti nece, ne znaju ni kako se zovu jer daju lazna imena, ni u kojoj se drzavi nalaze, pa ostali nek razmisljaju o svom ponasanju

TEEfqd

Citat: UFF poslato 03 Decembar, 2019, 00:24
a koji ce kurac uopste ove camuge izbeglice kod nas?
evropska unija nam naredila?

pa cekaj jesmo li mi clan?
nismo a?
e pa dobijete KURAC onda
kad nas primite kao clana onda imate pravo da trazite nesto a do tad mozete samo da odjebete

das im hranu, smestaj, logore picke materine a oni idu siluju, kolju i pljackaju... i to u tudjoj drzavi??? koji je bre to nivo kurcenja?
navatas bre ta govna za primer, zakoljes i bacis u reku, (kao da je to problem na domacem terenu) niko ih traziti nece, ne znaju ni kako se zovu jer daju lazna imena, ni u kojoj se drzavi nalaze, pa ostali nek razmisljaju o svom ponasanju

nemoj tako naivno uffe. neko je uzeo pare za to sto migranti ulaze u srbiju.
kao i za sve ostale poteze koje srbija pravi koje se normalnom coveku cini nebulozno. majka na prodaju.

monsterbnt

Citat: UFF poslato 03 Decembar, 2019, 00:24
a koji ce kurac uopste ove camuge izbeglice kod nas?
evropska unija nam naredila?

pa cekaj jesmo li mi clan?
nismo a?
e pa dobijete KURAC onda
kad nas primite kao clana onda imate pravo da trazite nesto a do tad mozete samo da odjebete

das im hranu, smestaj, logore picke materine a oni idu siluju, kolju i pljackaju... i to u tudjoj drzavi??? koji je bre to nivo kurcenja?
navatas bre ta govna za primer, zakoljes i bacis u reku, (kao da je to problem na domacem terenu) niko ih traziti nece, ne znaju ni kako se zovu jer daju lazna imena, ni u kojoj se drzavi nalaze, pa ostali nek razmisljaju o svom ponasanju

Kako zemlja koja drzi do sebe resava to...

https://www.youtube.com/watch?v=IVFYtUMzqQY#
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Uff nam je malo van realnosti, za to se borio, da ne radi za gazdu i da ne razmi¹lja o politici... Dodu¹e to se mo¾e svakome ko je finansijski slobodan, ¹to je rekao Rambo, kad plata preðe 3000e prestaju sva palamuðenja o politici...

TEEfqd

da je narod pokazao muda 90ih kad su `nasi` ubijali civile i te iste nase obesio za jaja na terazijama uz parolu ovo nisu srbi
onda bi i ovi danas zazirali. medjutim kurac, taj olos koji je odgovoran za ratne zlocine je `heroj`. zato danas imate vucica.
prst na celo, causesku.

Kostić

захвалите балавурди што ће четири гласа из моје куће да иду пичкоустом а ти балавурдо набиј дуплому у чајни колутић и откачи се од неписмених и необразованих да ти не смрде и поради мало на егу овај свет може без тебе

Che

Citat: Kostiæ poslato 03 Decembar, 2019, 12:18
захвалите балавурди што ће четири гласа из моје куће да иду пичкоустом

Uuuu al si ga zajebao, svaka ti cast [rofl] [rofl]  [rofl]

Kostić

зајебо сам вас који сте остали овде ахахахах

sasa ns 1

захвалите балавурди што ће четири гласа из моје куће да иду пичкоустом

uuuuu ovde nema demokratije, tortura u porodici pa svi moraju isto da glasaju

®or¾

Citat: Kostiæ poslato 03 Decembar, 2019, 12:18
захвалите балавурди што ће четири гласа из моје куће да иду пичкоустом а ти балавурдо набиј дуплому у чајни колутић и откачи се од неписмених и необразованих да ти не смрде и поради мало на егу овај свет може без тебе
Bata Kole ko te dirao sveca mu njegovog?Pa gde sva èetiri pièkoustom ako boga zna¹?Veæ smo apsolvirali,kome se ide neka ide,ko ostane,jbg bar æe imati ko da ugasi svetlo.Nije to razlog za nervozu,zima je zajebana [rofl]  [cheers]

Lazic

Sere Kostiæ, zna da bih bacio fatvu na njega da je ozbiljan... :D
Nego je osetljiv na genetiku, oralnu nehigijenu i strah od zubara... Kako se Goran iz Vojske nikad nije osetio prozvanim zbog zuba? Otac mu dan danas ima sve zube, Goran ima iracionalni strah od zubara i to je u redu... Mislim nije ba¹ ali svako nosi svoj krst, volim i njega i Kostiæa i ne mislim da su krezavi sendvièari jer nisu... Zna se ko su ti, pored manjka zuba u paketu ide i odsustvo mozga... Kad razmislim, ipak Gorana volim vi¹e... ;D ;D ;D

sasa ns 1