Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

idanijel

Citat: Laziæ poslato 15 Novembar, 2019, 22:07
Citat: idanijel poslato 14 Novembar, 2019, 12:20Stra¹no, izgura ga korsa u smrt

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka
Pogledao sam snimak 10 puta,  neverovatno da tako mali auto onako destabilizuje onoliki kamion, ali nema la¾i, fizika je neumitna... Gledao sam snimak kako Daèija Logan ovla¹ udari u ¹panski tramvaj od 30 tona i izbaci ga iz ¹ina...
udario ga u prednji deo gume i cao.

Lazic


Ivicat

Citat: Laziæ poslato 15 Novembar, 2019, 23:13
...
Jer pored toga ¹to bivaju èe¹æe ubijane od strane mu¹kih srodnika, i reðe su na javnim funkcijama, ¾ene zaraðuju manje od mu¹karaca, pa èak i kada rade isti posao. Zbog toga su ekonomsko osna¾ivanje ¾ena i mu¹karaca, iskreno promovisanje rodne ravnopravnosti od strane dr¾ave
...
Opet nasilje nad zenama  [doh]
Verovatno pripremaju teren da proguraju neki zakon o pravima zena i pedera. Nije im ovo dovoljno.

Hurricane


mali_zmaj

Ma Laziæ mu neku kletvu zalijepio..,koliko ga je prozivao,dobro da lepru nije popasao!!  ;)

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang


ЯЭВОЛУТИОН

pa nisam je ja postavio za izvrsielja vec drzava.....inace je privremena mera zabane otudjenja iznad svega.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

viper

Divlji zapad.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 16 Novembar, 2019, 11:03
Ma Laziæ mu neku kletvu zalijepio..,koliko ga je prozivao,dobro da lepru nije popasao!!  ;)

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
[rofl] [rofl] [rofl]
Iz tvojih prstiju u èije god u¹i da treba... ;D

Lazic

#27171
Dobro nam je preCednik pretekao posle ovog bezoènog poku¹aja atentata zlikovaèke amerièke televizije iz Luksemburga...


https://www.youtube.com/watch?v=nUgAcDztZzY&feature=youtu.be#

dzimika

nije dostupan video Lazicu

mrle

Citat: dzimika poslato 18 Novembar, 2019, 12:27
nije dostupan video Lazicu

sada vi¹e nije ni Laziæ dostupan...

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)


eclipse4

nek se vucic napusi kurca

viper

B92: Komunalna milicija æe legitimisati bez uniforme, zaustavljati vozila i oduzimati ih.
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=11&dd=18&nav_category=12&nav_id=1618679

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Biker-Boy

Ovo i nebi bilo tako lose, kada bi se primenjivalo JEDNAKO ZA SVE,
ali naravno, znamo da to vazi samo za sirotinju,
burzoazija ce i dalje da radi sta hoce jebe im se za pravu policiju a kamoli za komunalce....
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

a koju obavezu imam ja da stanem neuniformisanom licu.....ili treba da sam vidovit......pa saobracajci moraju propisnu da me zaustave na bezbednom mestu.....zadnji put sam stao dvesta metara dalje od saobracajaca jer su zeleli da me zaustave na prilazu mostu gde je zaustavljanje zabranjeno...ja lepo prosao most i stao posle desetak metara.....majmuni upalili rotaciju i krenuli zamnom.....nakon mog obrazlozenja su mi se cak izvinili.....zapravo su bili o.k. osim lose pozicije za zaustavljanje...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11