Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 ... 1353 1354 1355 [1356] 1357 1358
Štampaj
Autor Tema: Sta stampa stampa  (Pročitano 1443331 puta)
0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.
nesic1
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Keeway Speed 150
Kvalitet: +194 (13%)
Zahvalnice: 10

Odgovor #27100 - 06 Novembar, 2019, 23:38 Ocena: 0
Ignoriši

Још горе, имаш на јутубу америчка фирма/продавница презентује пиштоље наше производње, половне, чак и са корицама српског грба и орла, и онај лагано каже ништа то ћемо скинути па ће се доплаћивати за ту опцију, шта мислите одакле им
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
 Facebook: Poseti
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +8094 (18%)
Zahvalnice: 359

Odgovor #27101 - 06 Novembar, 2019, 23:42 Ocena: 0
Ignoriši

Slina stariji?

eclipse4
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
puma patike
Kvalitet: +3924 (33%)
Zahvalnice: 125

Odgovor #27102 - 07 Novembar, 2019, 01:55 Ocena: 0
Ignoriši

naravno da hoce   od svih 35 odsto izaslih    uzece svih 30  ,  fukara

poceo ponovo na TV-U ivanovic?
dzimika
Gospodin BILO
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +1877 (16%)
Zahvalnice: 123

Odgovor #27103 - 07 Novembar, 2019, 10:20 Ocena: 0
Ignoriši

odavno, ali samo na N1 koji je samo na SBB-u ili imas na youtube cele da gledas
dzimika
Gospodin BILO
Moto Manijak

Van mreže Van mreže

Odgovor #27104 - 07 Novembar, 2019, 13:20 Ocena: 0
Ignoriši

https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2019&mm=10&dd=31&nav_id=1610884&fbclid=IwAR0DV9Woe0OweVavgqqPNnJagZPKCIWglzXBBfFM78DuX1RSbShqLqvIzlM
nesic1
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Keeway Speed 150

Odgovor #27105 - 07 Novembar, 2019, 14:22 Ocena: 0
Ignoriši

Slina stariji?
Ма јок амер који презентује пиштоље за продају...

ако је мени било упућено питање

Послато са C105-E0 помоћу Тапатока
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...

Odgovor #27106 - 07 Novembar, 2019, 15:09 Ocena: 0
Ignoriši

Pa da, al' na odakle im sam pitao da li je gim, tj slina stariji...

Došli do zaključka da raja ima para...

dzimika
Gospodin BILO
Moto Manijak

Van mreže Van mreže

Odgovor #27107 - 07 Novembar, 2019, 15:44 Ocena: +1
Ignoriši

Sve ce da poskupi od nove godine, mora jer nema odakle pare da dodju, zato su oni hteli izbore ove godine a ne sledece, zato zadnjih godinu ipo dana konstantni napadi na ovo malo "opozicije"
mada iskreno ne znam ko mi je odvratniji u poslednje vreme, vlast ili opozicija

Moje misljenje je da ako na izborima opozicija bude bojkotovala to mi je samo potvrda da su govna koja na taj nacin samo jos vise pomazu da trenutni ostanu na vlasti

nesic1
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Keeway Speed 150

Odgovor #27108 - 07 Novembar, 2019, 16:05 Ocena: 0
Ignoriši

Ма опозиција и ови све иста говна, договарају се како да праве представе,
шта мислите за оног срђан ного, у дверима, као лепо прича за сад
Che
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
TDM-900
Kvalitet: +1077 (35%)
Zahvalnice: 65

Odgovor #27109 - 08 Novembar, 2019, 11:49 Ocena: +1
Ignoriši

срђан ного, у дверима,

kasnis: https://www.danas.rs/politika/srdjan-nogo-iskljucen-iz-pokreta-dveri/

dzimika
Gospodin BILO
Moto Manijak

Van mreže Van mreže

Odgovor #27110 - 08 Novembar, 2019, 11:54 Ocena: 0
Ignoriši

"аli Dveri kаo ozbiljnа političkа orgаnizаcijа"

Ovo je smesno na toliko nacina, ali ovde se samo oni koji zele da nista ne rade a zaradjuju pare bave politikom
eclipse4
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
puma patike

Odgovor #27111 - 09 Novembar, 2019, 00:08 Ocena: +1
Ignoriši

ne kapiram sto bi ga izbacili jer je doneo vesala huh?
pa sta trebao da donese buket cveca za vucica huh?
« Poslednja izmena: 09 Novembar, 2019, 00:22 eclipse4 »
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #27112 - 09 Novembar, 2019, 05:25 Ocena: 0
Ignoriši

Nije uopšte on doneo vešala, hteo je da zaštiti nn lice sa protesta pa se prijavio... Bio sam na licu mesta...

@Džimika:
I ja se lomim oko bojkota, ali me preCednik svojom panikom oko istog (i svi ostali iz eu koji kenjaju da to ne valja), ubedio da možda i nije loša stvar... Zar njemu ne odgovara da mu samo Čeda i Čanak budu opozicija?

dzimika
Gospodin BILO
Moto Manijak

Van mreže Van mreže

Odgovor #27113 - 09 Novembar, 2019, 09:57 Ocena: 0
Ignoriši

vidi, bojkot koji ne podrazumeva 500000 na ulicama nije bojkot nego sviranje kurcu jer je lakse vikati bojkot nego objasnjavati zasto nisu osvojili dovoljno procenata da uopste udju u vladu
prava opozicija se trudi da udje u vladu svim sredstvima a ne da bojkotuje izbore pa samim tim ne udjes u vladu
ja znam da nijedan politicar ne radi u korist naroda ali ovo je propast totalna
motoklasik
Moto Doktor
Voajer

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +651 (715%)
Zahvalnice: 49

Odgovor #27114 - 09 Novembar, 2019, 11:31 Ocena: +2
Ignoriši

Ako neko ne kapira zasto “vesala na Terzijama” imaju, i jos dugo ce imati negativnu konotaciju u ovom gradu, da se malo podsetimo…

U zoru, 17.avgusta 1941. po naredbi  sefa beogradskog Gestapoa obesena su na bandere u centru Beograda na Terazijama tela pet prethodno ubijenih srpskih rodoljuba iz okoline Beograda. To su bili: ucenik Milorad Pokrajac, krojac Jovan Jankovic, obucar Svetislav Milina i zemljoradnici Ratko Jevic i Velimir Jovanovic, svi iz dva sela oko Kosmaja.

Slike tih jadnika, srpskih mucenika, urezale su se u kolektivnu svest ovoga naroda jos od kada smo ih kao deca gledali u udzbenicima istorije i vrlo dobro znamo ko je vesao a ko su bili obeseni i svaki pomen “vesala na terazijama” ljude odmah asocira na to. I nikad ovaj narod nece imati simpatije za one koji bi da organizuju vesala i vesaju po Terazijama…

U konotaciji ovih politickih protesta, skoro da sam sklon da poverujem da opoziciji ovakve performance smislja neko iz vlasti. Pa zar nista drugo, pametnije nije moglo da se smisli da se privuce narod? I nekako bas od tih “vesala” broj ucesnika u protestima koji je do tada bio povelik poceo osetno da opada. Licno znam par ljudi koji su izjavili da ih vise ne interesuje da ucestvuju u protestu, okupljeni na Terazijama pod maketom vesala…ma koji razlog protesta da je u pitanju.
To bi bilo otprilike kao da se organizuje neki protest u Kragujevcu, pa se u Sumaricama, na mestu streljanja srpskih talaca, pravi performans u kome vodje protesta nose mitraljez na ramenu…

Eto, samo sam pokusao da objasnim onima sto ne kapiraju sta smetaju “vesala na Terazijama”.

ЯЭВОЛУТИОН
Moto Doktor
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
zlata, kata i zeka ....babe naravno 35+
Kvalitet: +7884 (38%)
Zahvalnice: 694

Odgovor #27115 - 09 Novembar, 2019, 15:31 Ocena: +1
Ignoriši

i ja se slazem da su kolcevi i nabijanje na iste bolja opcija...ali ima vise krvi.....a ljudi gadljivi...pa tako.

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #27116 - 09 Novembar, 2019, 16:03 Ocena: 0
Ignoriši

Hmm, lik sa maketom vešala je bio ispred RTS-a... Elem, kad bih ja došao na vlast, cela ekipa bi radila nešto korisno, ko šta ume... Do smrti...

edit:
U pravu je Motoklasik, kačenje ovih ološa po Terazijama bi bilo skrnavljenje sećanja na rodoljube ubijene od strane okupatora...

eclipse4
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
puma patike

Odgovor #27117 - 09 Novembar, 2019, 18:54 Ocena: 0
Ignoriši

Opozicija i oni jedan od 5 miliona ili sad po novom 300 (valjda ih je toliko jos ostalo) izgleda meni rade za vlast.
Kao igra dobar policajac los policajac
Hurricane
Jeb'o vas plin
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Suzy Minaj
Kvalitet: +2393 (32%)
Zahvalnice: 157

Odgovor #27118 - 09 Novembar, 2019, 20:38 Ocena: +1
Ignoriši

Ako neko ne kapira zasto “vesala na Terzijama” imaju, i jos dugo ce imati negativnu konotaciju u ovom gradu, da se malo podsetimo…

U zoru, 17.avgusta 1941. po naredbi  sefa beogradskog Gestapoa obesena su na bandere u centru Beograda na Terazijama tela pet prethodno ubijenih srpskih rodoljuba iz okoline Beograda. To su bili: ucenik Milorad Pokrajac, krojac Jovan Jankovic, obucar Svetislav Milina i zemljoradnici Ratko Jevic i Velimir Jovanovic, svi iz dva sela oko Kosmaja.

Slike tih jadnika, srpskih mucenika, urezale su se u kolektivnu svest ovoga naroda jos od kada smo ih kao deca gledali u udzbenicima istorije i vrlo dobro znamo ko je vesao a ko su bili obeseni i svaki pomen “vesala na terazijama” ljude odmah asocira na to. I nikad ovaj narod nece imati simpatije za one koji bi da organizuju vesala i vesaju po Terazijama…

U konotaciji ovih politickih protesta, skoro da sam sklon da poverujem da opoziciji ovakve performance smislja neko iz vlasti. Pa zar nista drugo, pametnije nije moglo da se smisli da se privuce narod? I nekako bas od tih “vesala” broj ucesnika u protestima koji je do tada bio povelik poceo osetno da opada. Licno znam par ljudi koji su izjavili da ih vise ne interesuje da ucestvuju u protestu, okupljeni na Terazijama pod maketom vesala…ma koji razlog protesta da je u pitanju.
To bi bilo otprilike kao da se organizuje neki protest u Kragujevcu, pa se u Sumaricama, na mestu streljanja srpskih talaca, pravi performans u kome vodje protesta nose mitraljez na ramenu…

Eto, samo sam pokusao da objasnim onima sto ne kapiraju sta smetaju “vesala na Terazijama”.

uz dužno poštovanje protesti su ugušeni najjednostavnijom diverzijom u vidu rekonstrukcije glavnih gradskih ulica...

svi koji mislite da je otpor u vidu protesta okončan i da više nema nade grdno se varate, doći će dan kad će sve eksplodirati i to vrlo uskoro..

nije bitno ko će doći i šta će biti posle ali je bitno kome će se vrlo smrknuti..

trgovina oružjem je u jeku, građanski rat je na pomolu koliko god neverovatno zvučalo..

ili će se predati i povući ili će svi da izginemo, samo gledajte

pitaću vas kad otvore paljbu po istim tim protestima među braćom našom i sestrama koji nemaju partijskog interesa i ne žive za to , ali neće nikog začuditi..

vešala su bila da asociraju na nešto sasvim drugo ko je hteo drugačije da shvati imao je i za to pravo...

BOJKOT BRE

MRŠ

ovo poslednje se ne odnosi naravno na kolegu uvaženog kojeg sam citirao
« Poslednja izmena: 09 Novembar, 2019, 20:58 Hurricane »
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #27119 - 09 Novembar, 2019, 20:52 Ocena: 0
Ignoriši

I pre 20 godina su stručnjaci tvrdili da će Milošević da vlada zauvek...

Stranice: 1 ... 1353 1354 1355 [1356] 1357 1358
Štampaj
Moto Manijaci  |  Opšte teme  |  Ostale teme  |  Tema: Sta stampa stampa