Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.


Lazic


misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

eclipse4

sa pisanjem se nista ne moze ni uciniti nit promeniti....90% ni ne procitaju ceo tekst

samo brate motke i pravac gde treba...da se skine sa vlasti govno pickousto

balavurda

Citat: eclipse4 poslato 10 Oktobar, 2019, 20:10
sa pisanjem se nista ne moze ni uciniti nit promeniti....90% ni ne procitaju ceo tekst

samo brate motke i pravac gde treba...da se skine sa vlasti govno pickousto

Mislim da manje vi¹e svi misle isto tako. Problem koji imamo nije metodologija skidanja, ne bi nam bilo prvi put. Problem je ¹to nema ko da doðe na njegovo mesto.
©ta je ponuðeno? Ðilas? Sergej? Pa ovaj potonji uzeo pare, izdao-zajebao ljude sa kojima je radio i zna¹ gde je sad? Na Bali-u, ladi jaja u slanoj vodi.
Ko, brate moj? Sve go lopov i prevarant.
Ko god se ne uklapa u burazersku ekonomiju i naèin razmi¹ljanja bude ignorisan, dezavuisan i progla¹en ludim.
Vojska? Ne zna¹ ti ¹ta raste u vojsci, takvi vi¹e ne umeju ni dupe da obri¹u, da se ne brukaju pred sopstvenom ¾enom sa usranim gaæama.

Daj neki barem predlog, pa da ti dam + :)


ЯЭВОЛУТИОН

@balavurda
ovaj tekst je pokusaj resurekcije DJB .... a ne zaboravimo da je i idejni tvoraj toga bio na vlasti....tako da i oni mogu da odjebu..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ne zaboravi da je pobegao brzom brzinom... Ne volim ga, ali ne znam nikog drugog ko je pobegao od ovih u startu...


dzimika

Samo da mi je znati ko im je dao dozvole da ga kad dodje vreme okacimo za jajca

balavurda

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Oktobar, 2019, 12:16
@balavurda
ovaj tekst je pokusaj resurekcije DJB .... a ne zaboravimo da je i idejni tvoraj toga bio na vlasti....tako da i oni mogu da odjebu..

Moz' biti. Daj onda neki predlog. Ajd sad, bez zezanja, daj nekog, a da nije iz Kurtinog, ili Murtinog tabora da vredi nesto, da nije krao od 1990 do danas, da se nije naprimao plata iz kojekakvih upravnih odbora, da mu kumovi i tate ne svercuju oruzje i ne dizu hidro-elektrane.
Apropo djb-a, ja koliko vidim, slabo ih mirise i jedna i druga strana, a ja, zamisli, ne podnosim ni jedne ni druge.
Jbm li ga.


Lazic

Ja bi Miæka za predsednika... Slu¹ao sam ga nedavno u nekoj emisiji, bio mrtav ozbiljan, ja ga nisam èuo ni video ozbiljnog za 32 godine, zvuèi struènije od cele ove vlasti... Na stranu ¹to bi kao odlièan glumac mogao svakoga na zapadu da prevesla...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: sasa ns 1 poslato 11 Oktobar, 2019, 22:35
evo ovaj bi mogao,profesor doktor

http://www.dss.rs/srp/news/40690/details/w/0/jovanovic-za-danas-ako-je-vucic-umislio-da-je-bozanstvo-ne-znaci-da-mi-u-to-treba-da-verujemo/
demokratsku stranku treba zabraniti kao i bilo koju fasisticku....demokratija je privid i automatski svi koji je propagiraju pokusavaju da mi prodaju maglu....ako bugari jebu makedonce za gomilu sitnica i prekrajaju istoriju i pre nego sto makedonci pridju eu zamislite sta ce nama
hrvati uraditi.....u eu necemo uci osim ako se svi kolektivno ne naguzimo ...ja prvi necu da me jebu u dupe i zdrav mozak..
https://beta.rs/politika/117776-jovanovic-dss-fizicki-bih-sprecio-sednicu-gde-bi-tema-bila-priznanje-secesije
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

milomir22

Citat: balavurda poslato 11 Oktobar, 2019, 09:58
Citat: eclipse4 poslato 10 Oktobar, 2019, 20:10
sa pisanjem se nista ne moze ni uciniti nit promeniti....90% ni ne procitaju ceo tekst

samo brate motke i pravac gde treba...da se skine sa vlasti govno pickousto

Mislim da manje vi¹e svi misle isto tako. Problem koji imamo nije metodologija skidanja, ne bi nam bilo prvi put. Problem je ¹to nema ko da doðe na njegovo mesto.
©ta je ponuðeno? Ðilas? Sergej? Pa ovaj potonji uzeo pare, izdao-zajebao ljude sa kojima je radio i zna¹ gde je sad? Na Bali-u, ladi jaja u slanoj vodi.
Ko, brate moj? Sve go lopov i prevarant.
Ko god se ne uklapa u burazersku ekonomiju i naèin razmi¹ljanja bude ignorisan, dezavuisan i progla¹en ludim.
Daj neki barem predlog, pa da ti dam + :)


Ovo je po meni srz problema, sve ista govna, narod revoltiran, isto sranje drugo pakovanje, daleko od toga da je pickousti dobar, ali pored ovakve opozicije i ne cudi sto je toliko dugo na vlasti i sto ima potpunu vlast. Ne zna se ko je gori, a u biti bi svi radili isto, krali koliko god mogu.


Citat: Laziæ poslato 12 Oktobar, 2019, 01:17
Ja bi Miæka za predsednika... Slu¹ao sam ga nedavno u nekoj emisiji, bio mrtav ozbiljan, ja ga nisam èuo ni video ozbiljnog za 32 godine, zvuèi struènije od cele ove vlasti... Na stranu ¹to bi kao odlièan glumac mogao svakoga na zapadu da prevesla...

Slazem se u potpunosti, Micko Ljubicic je inteligentan, duhovit, sarmantan, operisan od komleksa i ako je nekom bitno (mozda zenama), fizicki lep covek. Daj da pisemo peticiju da se kandiduje, iako godinama unazad ne glasam, za njega bih glasao sigurno.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Slaninar

Citat: milomir22 poslato 13 Oktobar, 2019, 01:12
Citat: balavurda poslato 11 Oktobar, 2019, 09:58
Citat: eclipse4 poslato 10 Oktobar, 2019, 20:10
sa pisanjem se nista ne moze ni uciniti nit promeniti....90% ni ne procitaju ceo tekst

samo brate motke i pravac gde treba...da se skine sa vlasti govno pickousto

Mislim da manje vi¹e svi misle isto tako. Problem koji imamo nije metodologija skidanja, ne bi nam bilo prvi put. Problem je ¹to nema ko da doðe na njegovo mesto.
©ta je ponuðeno? Ðilas? Sergej? Pa ovaj potonji uzeo pare, izdao-zajebao ljude sa kojima je radio i zna¹ gde je sad? Na Bali-u, ladi jaja u slanoj vodi.
Ko, brate moj? Sve go lopov i prevarant.
Ko god se ne uklapa u burazersku ekonomiju i naèin razmi¹ljanja bude ignorisan, dezavuisan i progla¹en ludim.
Daj neki barem predlog, pa da ti dam + :)


Ovo je po meni srz problema, sve ista govna, narod revoltiran, isto sranje drugo pakovanje, daleko od toga da je pickousti dobar, ali pored ovakve opozicije i ne cudi sto je toliko dugo na vlasti i sto ima potpunu vlast. Ne zna se ko je gori, a u biti bi svi radili isto, krali koliko god mogu.


Citat: Laziæ poslato 12 Oktobar, 2019, 01:17
Ja bi Miæka za predsednika... Slu¹ao sam ga nedavno u nekoj emisiji, bio mrtav ozbiljan, ja ga nisam èuo ni video ozbiljnog za 32 godine, zvuèi struènije od cele ove vlasti... Na stranu ¹to bi kao odlièan glumac mogao svakoga na zapadu da prevesla...

Slazem se u potpunosti, Micko Ljubicic je inteligentan, duhovit, sarmantan, operisan od komleksa i ako je nekom bitno (mozda zenama), fizicki lep covek. Daj da pisemo peticiju da se kandiduje, iako godinama unazad ne glasam, za njega bih glasao sigurno.

Ko æe platiti kampanju?

Onog momenta kad se kandiduje, znaæe¹ da je "neèiji" - i onda nema vi¹e prièe, radi kako mu se ka¾e, kao i svi ostali.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

milomir22

Kao sto je bilo i sa Belim, za koga sam glasao i ispao @.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic


mali_zmaj

Seronje.....,pa nek poka¾e po¹tenje i pokrene istragu protiv æaæe!! Pa kom obojci kom feluge!!

Ako je mali ¹pija zna se,ako je æaæa mutljarga zna se!! 

Ak kao ¹to smo navikli...,samo æe se u¹utiti!!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

a onda meni kazu kako je natacinjanje na kolac previse agresivna mera za ove na vlasti i oko vlasti st su i sto su bili...dok ne omaste kolac nista.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11