Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE

Citat: Conti-Moto poslato 24 Septembar, 2019, 02:26
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Septembar, 2019, 22:34
mudro zbori....ko god ode vratiti se nece ko de vrati koji kurac je i isao....dosao da optreti ovaj nas zdravstveni sistem...rado zaradjuje navodno velike pare preko a kad treba da se lece ovde traze lek za badava....eto koliko para su zaradili...a tamo su zdravlje ostavili.

Ne mora ni da se radi samo o parama.
Kod nas je uredjenost nula, jebu nas u glavu svaki dan, kradu na nase oci a ubedjuju te da su rodoljubi ...
Ne postoji drzava na svetu sa toliko "interesntnih" poreza i nameta kao kod nas, a mi stoka cutimo i placamo.
Kad izadjes na ulicu, gazis po govnima, vozis po rupama, jebes majku da te prime kod doktora na pregled,
ne mozes da pronadjes udzbenike za svoje dete koje je krenulo u osmi razred (kao sto je slucaj sa mojim detetom),
i kad nadjes onda ti nastavnici kazu da oni nece od tog izdavaca vec od picke njegove mame (dobio je od Klett-a nov Apple tablet).
Ne znam da li ima smisla da pisem dalje sta sve ne valja, svi to znamo jer zivimo u istoj drzavi.
Potpuno razumem ljude koji odu negde gde ih i kao strance postuju mnogo vise nego u zemlji matici.
A zdravlje, hm zdravlje, kod nas su srecom svi zdravi i ne ostavljamo ga stranim firmama za normalnu platu
vec ga ostavljamo nasim firmama za mizernu platu, ima tu neceg ...
Volim sto zivim ovde ali ne kazem da (mozda) necu otici preko za stalno.
Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 02 Februar, 2012, 17:46 [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

Lazic

Preko 20.000 za prvi razred gimnazije... Sve knjige "nove" osim informatike...

ЯЭВОЛУТИОН

neki moj drugar je dete prebacio u skolu gde mu vaze udzbenici od godinu dana starije cerke....nek drzava placa udzbenike pa onda nek imaju razlicite izdavace za svaku skolu...kurac me zabole....prosle godine sam na savetu roditelja rekao da cu da podnesem tuzbu protic skole i ministarstva za zloupotrebu sluzbenog polozaja....jer neke sustinske razlike u udzbenicima nema, niti ce biti vec je samo forma u pitanju....nek izbace lekcije koje nisu u programu i nek odstampaju na posebnim listovima one koje ulaze u program....ili lepo da svi fotokopiramo udzbenike pa nek ga duvaju....ne postoji obaveza zakonska da deca nose udzbenike u skolu...to je samo zelja profesora koji su u talu sa izdavacima....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Za vreme Ðilasa bile besplatne knjige... Jel veruje¹ da u Veneu tumbaju zadatke da ne bi mogla da se koriste stara izdanja... Monstrumi...


mali_zmaj

Uuuu prebi¹e ga za sve pare!! ©ta ti je demokratija!! A vele narodna milicija bila ¾estoka!! 

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

idanijel

Ko afrièki psi.

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka

milomir22

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Septembar, 2019, 22:34
mudro zbori....ko god ode vratiti se nece ko de vrati koji kurac je i isao....dosao da optreti ovaj nas zdravstveni sistem...rado zaradjuje navodno velike pare preko a kad treba da se lece ovde traze lek za badava....eto koliko para su zaradili...a tamo su zdravlje ostavili.

Nece toga vise biti, studirao sam visoku medicinsku i vukao se po bolnici kao stazer oko godinu dana, sve sto vredi je u Nemackoj, Svici, Norveskoj, picki materini. Ovde ce da vas leci Pristina i Zubin potok, a u tom slucaju ti je pametnije da odes kod nekog matorog postara, i taj je naucio nesto o medicini namestajuci cukljeve godinama, za razliku od malopre pomenutih.

Cekam vizu i za ovo sranje od zemlje ce da me vezuju roditelji, prijatelji i porodica, a sto se tice svega drugog, ne bih se ni na sekund osvrnuo. Siptari imaju bolji standard od nas, pickousti nas je dokusurio.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Ivicat

Ko ti je platio osnovnu, srednju, visu skolu? Ko ti je placao lekara? Ko radi da bi tvoji roditelji primali penziju i imali kakvu-takvu zdravstvenu zastitu?

A sto se tice lekara specijalista, ne znam koja je to profesija vise umisljena od njih. Svi rade i u drzavnoj bolnici i privatno. Odes i kazes sta je problem. Nekada samo nesto pitaju, otkuca izvestaj i dovidjenja. Par hiljada dinara za 5minuta, malo li je.

Kostić

мени и даље није јасно како шумадија кука на косоваре како су одмаглили по београдима и даље и сад доле нема ко да прича ћирилицу а шумадинци од вајкада одлазили по немачкама и сад небрано грожђе и у центру биће да се мање ћирилица прича и приштина стиже па океј тако то иде ја нећу да будем овде ја вредим више неће мене да јебу ни тито ни слоба ни жути ни сајхо -одох ја  и онда почнем да плачем над судбином клетом јер тамо где сам отишо ћирилце нема е ал неће приштина много далеко кинези ће да поставе границу биће то океј биће и мешанаца кад кинези крену да нам јебу женски живаљ аи кинески јеуци у комбинацији са ћирилицом лепо ће да звуче : - )

оће курац кинези да србују њима само треба трговина

беште ви људи на време и заборавите на ћирилицу а ако вам је за утеху можете додете у шлезвиг они имају плаву белу и црвену боју у застави па се тешите да сте цвој на своме словенска је територија и ваше је право да је опет населите ал ако вам тамо буде ладно можете и у ма гдегод није битно битно је вас швабе поштују као људе и да имате за леба


АЛ ПРЕСТАНИТЕ ДА ЈАУЧЕТЕ КАД ОДЕТЕ ЈЕР ЈЕ ЈУГ БОГДАН ЛЕПО РЕКО ОНО ШТО ОДЕ ЗАБОРАВИ И ОБРИШИ

Kostić

и престаните да једете говна да ће у србији да остане само крезуба и умно оболела живаљ вређате оно мало људи који се муче ту где им је деда копо бунар соним што имају у рукама и које заболе курац и за великога и за вас одбегле младе


viper

E nek si nam rekao.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic


nesic1

#26933

dzimika

video nije dostupan ili link ne valja

nesic1

неће да окачи, мења ми сам видео линк

Hurricane

©koro odgovorio Vuèiæu: Bolje biti pevaè nego dostavljaè kod ratnog zloèinca http://rs.n1info.com/Region/a528814/Skoro-odgovorio-Vucicu-Bolje-biti-pevac-nego-dostavljac-kod-ratnog-zlocinca.html

..kako niko od na¹ih da mu ovako mune do balèaka

mrle


dzimika

pa ovi doneli zakon kao u nemackoj, nema voznje van puta, a naslov je kao da su srusili, pritom nisu se popeli na vrh nego unutar kruga sigurno

ЯЭВОЛУТИОН

a i ne znaju da voze off
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11