Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

neboj se....naci ce se neka firma koja ce resiti problem za velike novce.....koje naravno nece dati japan vec ugrozene okolne drzave....neka kombina ce biti.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Lazic


Lazic


Biker-Boy

Sutra cu ja da opljackam banku, pa cu da se pravim da nisam znao da se to ne sme  [rofl] [samoubistvo]
I feel the need..... the need for speed !!!

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

ne..opljackas drzavu, pa se branis time da si pripadnik srpske zajednice, gde je uobicajeno da pojedinac potkrada drzavu....evo recimo precednikov brat, pa premijerkin brat....e da moras da imas brata....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 Septembar, 2019, 21:32
ne..opljackas drzavu, pa se branis time da si pripadnik srpske zajednice, gde je uobicajeno da pojedinac potkrada drzavu....evo recimo precednikov brat, pa premijerkin brat....e da moras da imas brata....

E, jebi ga... imam sestru... a nije premijerka :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu




megaidiot

jos kad bi znao, a tek kad me ne bi boleo kurac ko je taj

sasa ns 1

ni ja nemam pojma ko je taj,al eto sad sam ga upamtio,nije spomeno dal ga je bolelo kad su mu sekli ,znate veæ ¹ta ide kad postane¹ alija

ЯЭВОЛУТИОН

bimbo voli, bimbo pati, bimbo ce da skrati
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

idanijel

Retard

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka

Lazic

Ozbiljan retard... Allahu retard, Tite mi...

Biker-Boy

Kakav buzdovan, promenio jednu glupost sa drugom, jos vecom...
I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

Ne¹to kontam,vjerovatno se dvoumio izmeðu dve stvari koje su u trendu!!? Gay ili vjera!! Pa izabrao onu stvar gdje æe mu ¹upak manje stradati!! Al ko¾ica najeba!! ;)
jin-jang