Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

viper

Taèno.

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

balavurda

Mi smo pod okupacijom. Svi koji su sada na vlasti i koji su bliski sa vlascu, racunajuci tu i dobar deo bradatih lopova, su saradnici okupatora i izdajnici.
Mi cemo, jednoga dana, ponovo morati da se borimo za oslobodjenje i nezavisnost.
Sta ce biti sa kolaboracionistima, ako se izborimo, pitajte partizane.

monsterbnt

Citat: Ivicat poslato 24 Avgust, 2019, 10:37
Iako se cesto ne slazem sa vama po pitanju vere, sto se tice SPC, sve ste u pravu.

Ja uopste nisam pomenuo veru. Samo instituciju SPC koja najmanje ima veze sa verom...
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Citat: balavurda poslato 24 Avgust, 2019, 20:49
Mi smo pod okupacijom. Svi koji su sada na vlasti i koji su bliski sa vlascu, racunajuci tu i dobar deo bradatih lopova, su saradnici okupatora i izdajnici.
Mi cemo, jednoga dana, ponovo morati da se borimo za oslobodjenje i nezavisnost.
Sta ce biti sa kolaboracionistima, ako se izborimo, pitajte partizane.
U¾as, ali istina...



megaidiot

ja vozio hondu 'translap' i samo produzavao registraciju, verujem da bi se napatio da sam prijavio gresku i probao da je ispravim.

El Jefe

Мотоциклисти се морају удружити у озбиљно удружење које би ангажовало адвоката у било каквим случајевима када наступа штета на рачун мотоциклиста. У овом случају сви трошкови падају на рачун МУП а, укључујући и изгубљено време и накнаду за изгубљену дневницу. Има ту још ствари, оне чувене осовине, па зелени картон код осигурања који не важи годину дана. Важи до следеће регистрације, па била она и следеће недеље.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: El Jefe poslato 26 Avgust, 2019, 09:36
Мотоциклисти се морају удружити у озбиљно удружење које би ангажовало адвоката у било каквим случајевима када наступа штета на рачун мотоциклиста. У овом случају сви трошкови падају на рачун МУП а, укључујући и изгубљено време и накнаду за изгубљену дневницу. Има ту још ствари, оне чувене осовине, па зелени картон код осигурања који не важи годину дана. Важи до следеће регистрације, па била она и следеће недеље.
vec skoro dve decenije pricam kako moto klubovi i udruzenja ne rade svoj posao...organizuju moto skupove i kace sare na ledja misleci da su bitni...amss takodje ne radi svoj posao, nije njegovo da uzima pare za slep i tehnicki vec da stiti prava vozaca ,,,kako automobila tako i motorciklista.....za clanarinu od 1000 dinara godisnje, svi bi mogli dobiti popust na registraciju u tom iznosu kao clanovi a onda bi iz te clanarine mogao da se finansira ozbiljan advokatski tim koji ce se boriti za prava vozaca.....naravno ovde poput sindikata koji dele polutke i povremeno organizuju neki neuspesan strajk, niko ne radi posao moji treba vec radi kako on misli da treba.....a pogotovu mi idu na kurac ove agencije za bezbednost i slicne privatne organizacije povezane sa vlascu u svrhu zaglupljivanja naroda (kursevi bezbedne voznje) .
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Damir Okanoviæ hoæe da razbija glave u saobraæajnoj gu¾vi... Kad vidim koliko imamo zajednièkih prijatelja na fb, ne bude mi dobro... Olo¹...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

Citat: El Jefe poslato 26 Avgust, 2019, 09:36па зелени картон код осигурања који не важи годину дана. Важи до следеће регистрације, па била она и следеће недеље.

Zeleni karton je samo naèin kako pravno uzeti pare. To nije meðunarodno osiguranje, to je potvrda na stranim jezicima da ti ima¹ va¾eæe osiguranje u svojoj dr¾avi, i pi¹e broj polise i datom do kojeg va¾i zato ne vredi godinu dana veæ do isteka tekuæe polise.
I kupi¹ ga kad registruje¹ vozilo i eto, vredi godinu dana.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

megaidiot


idanijel

Jel ovaj retard Mitroviæ kupio Blic? Neskida se, hvale ga...

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka


dzimika

E to je organizovanje a ne ovi nasi, samo gledaju da li nesto mogu da uzmu jos

mali_zmaj

Dokurèilo ljudima..,u par navrata su oni pravili proteste... Doðu sa sedam kila kovanica,pred tunel,most,i sl. njih pedeset i onda lagano,paricu,po paricu,pa redom... Kod njih dodu¹e lipu,po lipu... Mi smo generalno neorganizovani... Ulaziti u dubinu problema...,pojma nemam.. Dal letargija ili op¹te "boli me djokica" za druge...  Uglavnom da citiram Laziæa,sve te yogiste pozatvarati na Goli otok!!   ;)

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

dzimika

Znam da su pravili, secam se pre par godina za tunarinu, u sred sezone napravili haus, posle 2 nedelje smanjili cenu, kod nas su uspeli da smanje cenu putarina za motore, to je bilo i logicno jer umesto da ne dobiju nista bolje je nesto i meni to ne smeta, placam autom platicu i motorom (mozda ne bas svaki put :D ) ali za sve ostalo me nervira sto nema organizovanja, cena registracije za 500-750ccm je 200e ako treba nova saobracajna i tablice, to je ono sto meni ide na kurac sto za motor od 1300e ja platim 200e godisnje a vozim sve ukupno 7-8 meseci a od tih 200e 110e je samo osiguranje sto je meni preskupo jer manje stete mi napravimo tj u vecini udesa motorista nisu krivi pa samim tim ta cena nije opravdana kao i da se osiguranje placa po snazi motora kao i kod kola a ne po kubikazi

El Jefe

Осигурање да се плаћа по  вредности мотоцикла. Јамаха 250 путна верзија је скупља од Јамахе 750 са дупло више коња.
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња